2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hiç birşey olmaz cnm..bana saat bile demediler sabah öğle akşam kullan dediler.saat önemli mi diye sordum hayır dediler ama ben yine de saatli aldım..

Yok transfer 5 ocakta şuan sadece estrofem folik ve corasprin verdi ama bu sonucumu atmamıştım daha canım
Muhtemelen iğneyide başlatacaktır şimdiden..
Gerçi bazı doktorlarda önemsemiyor İğne kullandırmıyorlar bakalım ne diyecek doktorun haberdar et beni de..

Hiç birşey olmaz cnm..bana saat bile demediler sabah öğle akşam kullan dediler.saat önemli mi diye sordum hayır dediler ama ben yine de saatli aldım..
Bende hemşireye sordum akşam aldığın saatle sabaha kadar 12 saat geçiyor saatlerini düzelt dedi 08.00-16.00-23.00 yaptı saatlerimi kuzum

Muhtemelen iğneyide başlatacaktır şimdiden..
Gerçi bazı doktorlarda önemsemiyor İğne kullandırmıyorlar bakalım ne diyecek doktorun haberdar et beni de..
Muhakkak haber veririm canım sonucuma göre peki sence varmı pıhtılaşma filan yorumlayabiliyor musun

Bende hemşireye sordum akşam aldığın saatle sabaha kadar 12 saat geçiyor saatlerini düzelt dedi 08.00-16.00-23.00 yaptı saatlerimi kuzum
Bende 8 saatte bir içiyordum Cnm.gece alarm kurup içiyordum.benim doktorum gibi bazı doktorlar Saati çok önemsemiyorlar.

Kaç çıkmıştı kuzum 17 gibi olursa öneririm demişti çocuk doktorumuz. Sizinkiler neden uyumuyor. Benimkiler gaz sancısından uyumuyorlar mesela
Söylemişlerdi kuzum ama hatırlamıyorum o sıra kafam o kadar doluydu ki sadece sınıra yakın olduğunu hatırlıyorum. Bizdede gaz sancısı sıkıntısı var özellikle birinde. gazınıda çıkaramıyo bu sefer huzursuzluk yapıyor

Bende 8 saatte bir içiyordum Cnm.gece alarm kurup içiyordum.benim doktorum gibi bazı doktorlar Saati çok önemsemiyorlar.
Bende alarm kuracağım bakalım sabah 08.00 de kalkmak benim için zor olacak çünkü Allah'tan aç karnına iç dedi sabah içer tekrar uzanirim

Memede aktif emiyor 10 dk 15 dk sonrası ağlama krizi bak şimdi sağdım 50 cc biberondan içti. Üstüne 5 dk emzirdim uyudu. 15 dk oldu uyuyalı şuan ağlıyor. Mama yemeden uyursa çok az uyyuyor mama yerse 2 saat uyku
Yavrum ben de sürekli meme deyim gece gündüz dediğin gibi, mama bebeğe ağır geldiği için hazmetmesi uzun sürdüğü için o kadar uyuyormuş emzirme danışmanı öyle dedi. Mamayı tamamen kestikten sonra 2 gün kaka yapmadı bebek hata yapıyorum demek ki diye oturup ağladım. Ama şuan her bezi kakalı. Sanırım 3 saattir memede uyuyor yatırıyorum 5 dk sonra kalkıyor döngüsündeyim oturduğum yerden kalkamadım sürekli emdiği için Bi yerde duracak bakalım dün 7 gibi derin uykuya geçti. 50 cc bence çok iyi bi rakam ve hiçbir makina bebek kadar iyi sağamaz. Yani bence normali bu demeye çalıştım ama çok konuşmuşum ahahahah

Olmaz Bi şey merak etme kuşum, sabah öğle akşam deyince öyle algılanıyor maalesef ama 24 saati 3 e bölmen lazım aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…