2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kaç dkika emziriyosun mesela. Bana doktor 15 dk birini 15 dk diğer memeyi ver dedi. Tabi bu bende nasıl mümkün olacaksa.
Bak bir de şöyle dene sen. Öncelikle memede kaldığı sürede aktif mi yorulup uyuyorlar biliyosun aktif emiyomu. Uyursa da çene altı gıdıdan uyaran ver. 15 dk bir memeyi ver peşine diğer memeyi 15 dk. Sonra peşine 30 ml mamanı hazır olsun arada bi gaz çıkar ki mamaya da istekli olur. Sonra mamayı şu attığım yöntemle vermeyi bir dene. Ben bunu tek elle yapıyorum aynı elin cim parmağı diğer parmaklar da enjektörü itiyor. Bu yöntem meme reddinin önüne geçebilir.
Eğer dediğin gibi ilk memeyi almıyor sinirleniyo diyorsan benim yaptığımı dene onda da, önden Bi sus payı ver 10 ml falan mama. Bir dene bakalım. Bunaltma kendini de. Almazsa da dünyanın sonu da değil yani sen elinden geleni yap da.

Eklentiler

• Screenshot_20211222_114645_com.android.chrome.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar kan pitilasmasi var mı diye genetik test yaptırmıştım sonucu dün aldım doktoruma aticam, yorum yapabilecek var mı acaba ? Eğer yorumlayabiliyorsaniz benide aydınlatırsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_20211222_133003.jpg
    167,4 KB · Görüntüleme: 39
Memede aktif emiyor 10 dk 15 dk sonrası ağlama krizi bak şimdi sağdım 50 cc biberondan içti. Üstüne 5 dk emzirdim uyudu. 15 dk oldu uyuyalı şuan ağlıyor. Mama yemeden uyursa çok az uyyuyor mama yerse 2 saat uyku

Memede aktif emiyor 10 dk 15 dk sonrası ağlama krizi bak şimdi sağdım 50 cc biberondan içti. Üstüne 5 dk emzirdim uyudu. 15 dk oldu uyuyalı şuan ağlıyor. Mama yemeden uyursa çok az uyyuyor mama yerse 2 saat uyku
Allah Allah. Neyse oturur rutini Bi dur bakalım. Ay ben de bu arada sağarken yazıyorum çok komik değil miyiz

Kaç çıkmıştı kuzum 17 gibi olursa öneririm demişti çocuk doktorumuz. Sizinkiler neden uyumuyor. Benimkiler gaz sancısından uyumuyorlar mesela

Kızlar kan pitilasmasi var mı diye genetik test yaptırmıştım sonucu dün aldım doktoruma aticam, yorum yapabilecek var mı acaba ? Eğer yorumlayabiliyorsaniz benide aydınlatırsanız sevinirim
Anneler anneler benide görünnnnnnn

Eklentiler

• IMG_20211222_133003.jpg
    167,4 KB · Görüntüleme: 19
İki gündür estrofemi yanlış içiyormuşum sanki hiç transfer olmamışım gibi benim günde 3 estrofem var saat olarak 09.00-15.00-21.00 olarak ayarlamistom hemşire akşamdan sabaha 12 saat geçiyor 08.00-16.00-23.00 olarak ayarla dedi inşallah bişi olmaz

Cnm bende var pıhtılaşma.doktor pai-1 ve faktor 5 bizim için önemli.bende de pozitif çıkınca iğne ve aspirinsini Doğuma kadar kullanacaksın dedi..
muhtemelen senede doğuma kadar iğne ilaç kullandırtır..
Doktorun da daha net bir Bilgi verir sana şuan kullanıyor musun kan sulandırı ve aspirin

Yok transfer 5 ocakta şuan sadece estrofem folik ve corasprin verdi ama bu sonucumu atmamıştım daha canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…