2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay iyi bari ant de alamıyorsan. Kan ilacın yokmu peki

kızlar 37+4 ten selam kontrolüm vardı herşey yolunda şükür haftaya tekrar çağırdı normal doğumu bekleyince insan sürekli tedirgin oluyo acaba ne zaman diye stresten uyyamıyorum nasıl olacak vs düşünmekten ve sürekli tuvalete gtmekten meğerse idrarda enf varmış yine monurol yazıyo ama gece boyu o kadar tuvalete gtmeye bir işe yararmı o ilaç bilemedim bende durumlar böyle hergün okuyorum burayı gece uyumadan ama yazmaya fırsat olmuyor pek herkese güzel haberli iyi haftalar

İns sağlıkla normal doğum yaapr bebegini kucağına alırsın cnm

Sağlıkla gelsin inşallah cnm benim
Monurolu içtikten sonra 4 saat lavaboya gitmesen yeterli oluyor.tabi son ayda 4 saat lavaboya gitmeden beklemekte biraz zor

Ben kullandım antibiyotik hastanede iken iğne de yaptılar antibiyotik. İdrar olayını yazmıştım buraya çok kötü diye hatta su içmiyordum korkumdan düzeliyor da işte o zamana kadar biraz sıkıntı bende kanda geliyordu

Hayırlısıyla zamanında gelsin inşallah kuzum senin durumunda çok heyecanlı cidden normal doğumda ayrı bi stres her an herşey olabilir

Benimde öyle idi yazmıştım buraya hatta kan geliyordu kuzum 10. Gün düzeldi doktora soramadan sanırım tahriş filan oldu. Geçiyor Yani ama aşırı sancılı bir durum su içmiyordum korkumdan
Her gün daha iyi hissediyorum ben de kendimi yavrum yavas yavas toparlanıcaz inşallah. Bu ödemler ne zman gider acaba. Benim henüz 5 kg gitmiş kalanı bana hediye mi acaba toplam 15 kg almıştm

Hadi bakalım hayırlsı olsun canım hızlıca ilerleyen güzel bir normal doğum olsun

H Hazel9 ZEYNEPP5555 kızlar bu arada spinalden korkuyordum son gün biliyosunuz oraya da bi heyecanla girdim ama çok memnun kaldım iyi ki son dk değiştirmemişim. Ama doğuma girene kadar her gelene sordum hemşire geliyor sizce spinal mi yapsam diyorum ebe geliyor ona soruyorum anestezi geliyo ona soruyorum hasta bakıcıya sordm herkes spinal cok güzel dedi öyle bi gaza geldim o an tmm dedm spinal anestezi uzmanına burdan sevgilerimi yolluyorum ya valla bir sn yalnız bırakmadı nasıl destek oldu sakinleştirdi falan. Bu arada bi tık sarhoş olcam sanıyordum ama yok sakinleştirici vermıyoruz bebeğe geçiyor dedi o an bi panik olmuştm ama umursamadım

Her gün daha iyi hissediyorum ben de kendimi yavrum yavas yavas toparlanıcaz inşallah. Bu ödemler ne zman gider acaba. Benim henüz 5 kg gitmiş kalanı bana hediye mi acaba toplam 15 kg almıştm
Yavrum yedi kilo alarak doğuma girdim çıktığımda üçüncü gün üç kilo vermiştim dedim bu nasıl bir hesap yavaş yavaş iniyor kuzum hemşireler 40 gün sonra doğruyu görürsün dediler. Göbeğim duruyor ama annem diyor biri de içeride heralde ama korse filan takmadım ben belki korse olursa daha hızlı toparlar

Kuzucum yaaa vallaa öyle ya da böyle çıkacak bu bebe korkunun faydası yok sizin doğum sonrası travmatik oldu ben ona çok üzülüyorum hiç etrafımda böyle şeyler yaşayan olmamıştı Allah korudu sizleri

Maşallahh hiç kilo almadın sen şekerden dolayı dimi harika. Ben doğumdan sonra 2 kg fazla cıktm hemşire de öyle dedi 40 güne anca toparlar

Ahh kuzum gercekten ben ilk kez böyle bişey duydum ve o gün benim yan odamdaki kız benden sonra doğum yaptı benim o sıkıntılı süreçler geçmişti. Bi anda çığlık sesleri geldi. Annem gitti ne oluyor diye kıza da aynısı olmuş şok oldum annem orda gitti çalışanlara sinir yaptı bağırdı sizde mi sorun var bugun her doğuma giren neden böyle oluyor diye. Denk geldi flan dediler kızın orada öyle bağırması da beniçok etkiledi çnkü çok can yakıcı şeyler yaptılar orda kıza da üzüldm. Kimse yaşamasın şu saçma olayı inşallahhhhhh

Bende pıhtı da atıyor koca koca pıhtılar yumruk kadar. Şimdi doktordan dönüyorum 6 lt dile kolay tüm vücudumun kanı değişmiş hâla toparlanamıyo beyaz çarşaf gibi rengim

Maşallahh hiç kilo almadın sen şekerden dolayı dimi harika. Ben doğumdan sonra 2 kg fazla cıktm hemşire de öyle dedi 40 güne anca toparlar
Ya evet bir yönden iyi bir yönden bebeklerimde düşük kilolu oldu maalesef beslenememekten. Son günler hele çok fena idi hastane yemeklerinden. Şu an sürekli tatlı şeyler yiyorum ama alırım ben kilo vereceğimi zannetmiyorum şu halimi korusam şükür

Bende pıhtı da atıyor koca koca pıhtılar yumruk kadar. Şimdi doktordan dönüyorum 6 lt dile kolay tüm vücudumun kanı değişmiş hâla toparlanamıyo beyaz çarşaf gibi rengim
Senin farklı tabii yavrum pıhtı oluyor da öyle büyük değildi. Bol bol kuru üzüm siyah ama bir de pekmez ye canım hem sütüne de iyi gelir. Ciğer de çok iyi kan konusunda ama bebekler için nasıl bilemem. İnşallah hızlıca toparlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…