2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar o değil de. Hepiniz hakkınızı helal edin. Ben normalde kimse sezeryan ya da doğum hikayesi anlatmasın burda kızlar etkileniriz nacizane fikrim demiştim. Normal sıkıntısız doğumlar için de dahi anlatılmasın etkileniriz hepimiz demiştim. Sonra baktım hepimiz anlatıp birbirimize dopumşarımızdan dopumşarımızdan haber veriyoruz ben de paylaştım sizlerle haliyle. Her doğum her evlilik misali parmak izi. Doğum yapmayan arkadaşlarım hiç birinizin anlattıklarımdan olumsuz etkilenmesini istemem Allah sizlere yaşatmasın inşallah. Tedirgin olmayın sakın. Hakkınızı helal edin tekrardan

Kızlar o değil de. Hepiniz hakkınızı helal edin. Ben normalde kimse sezeryan ya da doğum hikayesi anlatmasın burda kızlar etkileniriz nacizane fikrim demiştim. Normal sıkıntısız doğumlar için de dahi anlatılmasın etkileniriz hepimiz demiştim. Sonra baktım hepimiz anlatıp birbirimize dopumşarımızdan dopumşarımızdan haber veriyoruz ben de paylaştım sizlerle haliyle. Her doğum her evlilik misali parmak izi. Doğum yapmayan arkadaşlarım hiç birinizin anlattıklarımdan olumsuz etkilenmesini istemem Allah sizlere yaşatmasın inşallah. Tedirgin olmayın sakın. Hakkınızı helal edin tekrardan
Kuzu ben dogumdan ciktigimda bi arkadas telasla aramıştı beni, ohhh yasiyorsun dedi bana. Ne diyon kiz olebilir miydim ki dedim, gorumcem dogumda öldü gecen ay sen korkma diye sana demedim dedi. Dedigin gibi kaderde ne varsa hepimiz onu yasiyoruz. Ben bu sefer dogumdan inanılmaz korkuyorum ama inşallah o da gecer, Allahtan tip gelismis cogu seye care var, kendimi telkin etmeye calisiyorum

İns sağlıkla normal doğum yaapr bebegini kucağına alırsın cnm ☺️

Sağlıkla gelsin inşallah cnm benim🙏🏼
Monurolu içtikten sonra 4 saat lavaboya gitmesen yeterli oluyor.tabi son ayda 4 saat lavaboya gitmeden beklemekte biraz zor😅

Hayırlısıyla zamanında gelsin inşallah kuzum senin durumunda çok heyecanlı cidden normal doğumda ayrı bi stres her an herşey olabilir 😂

Hadi bakalım hayırlsı olsun canım hızlıca ilerleyen güzel bir normal doğum olsun 🥰
kızlar teşekkür ederim şöyle bi durum oldu kan tahlil sonucum çıktı doktoru aradım karaciğer enzimlerim yüksek çıkmış gastronun görmesi lazım seni hastaneye gelebilirmsn tekrar dedi biz şimdi tekrar gidiyoruz bundan dolayı aksi bi durum olmaz inşallah bi tedirgin oldum ya dua edin

Ahh kuzum gercekten ben ilk kez böyle bişey duydum ve o gün benim yan odamdaki kız benden sonra doğum yaptı benim o sıkıntılı süreçler geçmişti. Bi anda çığlık sesleri geldi. Annem gitti ne oluyor diye kıza da aynısı olmuş şok oldum annem orda gitti çalışanlara sinir yaptı bağırdı sizde mi sorun var bugun her doğuma giren neden böyle oluyor diye. Denk geldi flan dediler kızın orada öyle bağırması da beniçok etkiledi çnkü çok can yakıcı şeyler yaptılar orda 🥺 kıza da üzüldm. Kimse yaşamasın şu saçma olayı inşallahhhhhh 🤲🤲🤲
Hakikaten de denk mı oldu yanııı allahallahh bende olsam sorgularım annen haklı 🧐 bırde pazar gunu nobetcı ler felan var ne bıleyım kuzu allahım yardım etsın herkes evladına guzel kavussun 🤲

Kuzu ben dogumdan ciktigimda bi arkadas telasla aramıştı beni, ohhh yasiyorsun dedi bana. Ne diyon kiz olebilir miydim ki dedim, gorumcem dogumda öldü gecen ay sen korkma diye sana demedim dedi. Dedigin gibi kaderde ne varsa hepimiz onu yasiyoruz. Ben bu sefer dogumdan inanılmaz korkuyorum ama inşallah o da gecer, Allahtan tip gelismis cogu seye care var, kendimi telkin etmeye calisiyorum
Ayy inanmıyorum yaa 😢

kızlar teşekkür ederim şöyle bi durum oldu kan tahlil sonucum çıktı doktoru aradım karaciğer enzimlerim yüksek çıkmış gastronun görmesi lazım seni hastaneye gelebilirmsn tekrar dedi biz şimdi tekrar gidiyoruz bundan dolayı aksi bi durum olmaz inşallah bi tedirgin oldum ya dua edin
Sagglıkla kavus bebegıne ınsallah 🤲 rabbım yarıdmcn olsunn

Sıkıntı yok kuzu o da bır psıkolojı sen o zamankar da hıc bı sekıkde duymak karsılamk ıstemıyrodun demekkı ondan oyle düşünüyordun
Ben bazen halen uykun nasıl gece sorusuna acık degılım mesela soranlara yakınlarıma uyarıyorum benı farklı yasadıgım zamanlara gotur yor o soru kımse kımsenın ne yasadıgınj hassas konusunu bılemez dısardan amann ya buda ne sacma sey diyebilir
Dısardan benı sadece 1. 2 kelıme ıle duyan da buda abartıyor diyebilir ama umrumda degıl sabahlara kadar cıldırdıgım gecırıdgın atakları ben biliyorum
Hatta artık psıkolog vs bıle gıdemedım sırf bana bastan herseyı anlattırıcak o donemı konusmaya hazır degılım dıe
Anlıyorum senı ama ne kadar kacsakta 1 kısıyı susstursan baska bırınden duyuyorsun 😬 neysekı cok şükür bu gunlerımıze daha da ıyı olucaz 🤲❣️😍🥳

Yok kuzum korkun oluşmasın aman sakın bizde travma kalacak ama duanızı edin girin Allah ne derse o oluyor en nihayetinde. Dediğin gibi tıp da gelişmiş balon uygulaması olmasaydı histerektomiye gidecektik diyo bugün doktorum mesela. Allah herşeyin hayırlısını versin hepimiz için inşallah

İyi haftalarr kuzularrrr herşey güzel olcak inşallahhh 🤲🥰🧿 ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 cano doktor çıkışı haber ver mutlaka
Cok skldm hazel yaa bir kere randevumda almiyor adam yine bekliyorum yine bekliyorum adı acıbadem valla tövbeler tövbesi bir daha Allah nasip eder 2.yi buraya gelirsem üstüne üslk muayene ucretine felan zam yapmislar arkadas surda yilbasina ne kaldi o zaman yapsaniza resmen firsatcilar esim yeniden fiyat almaya gitti nolur nolmaz bir daha sorayim diye

Olur mu canim bzi hepimiz soruyoruz nasil gecti diye hem de herseye bilincleniyoruz yapacak bisey yok herkesin herseyi farkli bakalim bizleri neler bekliyor

Cnm olur mu zaten anlat ki burda bizlerde fikir ve dikkat edilmesi gereken şeyler varsa onları göze alıyoruz Allah'ım hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin çok ama çok zorluklar yaşadın sen ins hepsi geçti gitti gün geçtikçe düzeltip evlatlarına çok güzel anne olacaksın 🥰

Yok kuzum korkun oluşmasın aman sakın bizde travma kalacak ama duanızı edin girin Allah ne derse o oluyor en nihayetinde. Dediğin gibi tıp da gelişmiş balon uygulaması olmasaydı histerektomiye gidecektik diyo bugün doktorum mesela. Allah herşeyin hayırlısını versin hepimiz için inşallah
Oy oy Allah korumus ya, gecen haftalarda benim randevuyu da 3 saat bekledim dr hala gelmedi aradi sekreteri hala sezaryendeyim gelemicem dedi ben de eve döndüm. Simdi düşünüyorum mesela demek ki o gun de riskli bisey oldu birine. Rahmin toparliyor sen ona bak bebisler buyudumu her seyi unutuyor insan

Cok skldm hazel yaa bir kere randevumda almiyor adam yine bekliyorum yine bekliyorum adı acıbadem valla tövbeler tövbesi bir daha Allah nasip eder 2.yi buraya gelirsem üstüne üslk muayene ucretine felan zam yapmislar arkadas surda yilbasina ne kaldi o zaman yapsaniza resmen firsatcilar esim yeniden fiyat almaya gitti nolur nolmaz bir daha sorayim diye
Ama çok saçma niye saatinde almıyor ki allah allah hiç böyle bişeyle karşılaşmadım paranla rezil oluyosun işte. zam mı yapmışlar şaka gibi her hafta gidiosun sen kontrol den sayılmıomu ?

Sanki devlet hastanesinden sabah sıra alıp gitmiş gibi bekliyorsun yavrum bu ne gerçekten birde Acıbadem..ben 1 senede 4 kere farklı fiyat ödedim doktora perşembe gideceğim bakalım bu sefer artmış olacak mı🤔

Ama çok saçma niye saatinde almıyor ki allah allah hiç böyle bişeyle karşılaşmadım paranla rezil oluyosun işte. zam mı yapmışlar şaka gibi her hafta gidiosun sen kontrol den sayılmıomu ?
Inan bıktım icimizde bir sevincle cikiyoruz yola vallahi sevkimiz kacıyor cocugu görene kadar sinirden catlıycamm 1 kontrol 1 muayene oluyor gecen kinde 400 dü simdi 500 yapmislar dogumada zam gelmis esim biraz cıkıştı bize sabitledik dediniz fiyat aldik felan dedi tamam dediler sonra

Sanki devlet hastanesinden sabah sıra alıp gitmiş gibi bekliyorsun yavrum bu ne gerçekten birde Acıbadem..ben 1 senede 4 kere farklı fiyat ödedim doktora perşembe gideceğim bakalım bu sefer artmış olacak mı🤔
Valla aynen öyle inan bu kontrolden ciki ca hemen digerinin ramdevusunu aliyorum yok yıldm bıktm sona geldim diye sabrediyorum artkk herseye zamda cabası

Kız helal olsun hiç olur mu öyle şey burda birbirimize hep destek olduk yeri geldi ailemizden daha fazla burda destek gördük paylaştık sen de canimizsin ödümüz koptu haber alamayinca cok sukur iyisin daha da iyi olcaksın inşallah hepimiz in öyle olucak inşallah 🤲 Allah a emanetiz her an herşey gelebilir başımıza doğum bu yani normal de sez de de hep bi risk var..

Uf dogum sonrasi sondayi cikarirken zarar görüyoruz ben bile simdiden dog sonrasi yapacagim tuvaletleri dusunmekten yine stres oldum ya
Bana hiç sorun olmadı sondanın çıkışı. Çıkartırken de hiç rahatsız olmadım. Sonrasında da tuvalete çok rahat gittim. Herkese sorun olacak diye bir kaide yok yani. Daha olmadan onun stresini yaşama diye söyleyeyim dedim. ☺️

Dert etme canım, herkese aynı şey olacak diye bir şey yok. Senin olayın sonunda güzele bağlandığı için insana ekstra umut bile veriyor. Doğuma girecek olan kötüye hazırlanıp sonrasında yaşadıklarına şükür bile edebilir. O yüzden iyiler de kötüler de anlatsın bir şey olmaz. Sadece daha kötü bir şey olmadan felaket tellalığı yapmamak önemli bence. Kötüyü çağırmamak yani. Sen kötüyü çağırmadın ki, hatta olay tatlıya bağlandıktan sonra anlattın bize. Sen içini rahat tut. 😊

X