2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım çok normal, utanacak bir şey yok.
Ablama doktor doğum sonrası aklına geldikçe kegel egzersizi önermişti.
Hem idrar torbası hem de rahmin toparlanması için.
Biliyorsundur zaten de hatırlatayım dedim.

Canım çok normal, utanacak bir şey yok.
Ablama doktor doğum sonrası aklına geldikçe kegel egzersizi önermişti.
Hem idrar torbası hem de rahmin toparlanması için.
Biliyorsundur zaten de hatırlatayım dedim.
Bana doktor öyle bişey demedi ama ben bugün yaptım biraz. Başka bir sıkıntı olmışmudur ondan korkuyorum balon işlemi sonrası

Utanılacak bisey yok ki kuzu napıcan mecbur elinde olan bisey deil kizlarin dedigi gibi kegel iyi gelebilir zaman galiba biraz yavas yavas toparlacksn komtrol ne zaman

Kuzum aynenn benm de öyleydii idrar öyle bir doluyorki asla baskı yapmıyordu sonra kaç saattr gitmedm bi gideyim diyorm şakır şakır nasıl idrar cıkıyor diyodum mesane şeysim mi genişledi ya nasıl akıyor. Akarken de alt kısma öyle bi sancı ve doluluk hissi giriyorki çok acılı oluyor. Ama şuan daha az bu durum yavs yavs azaldı o sancı. Korse kullanıyorum ya baya iyi geldi

Bana doktor öyle bişey demedi ama ben bugün yaptım biraz. Başka bir sıkıntı olmışmudur ondan korkuyorum balon işlemi sonrası
Yok yok, ne problem olucak canım.
Balona varana kadar, vücuttan kocaman 2 tane bebe çıktı.
9 ay orda taşıdın onları.
Organların toparlanması zaman alıcak tabi ki.

Ayy durumum hiç iyiye gitmiyor toparlanamıyorum bn o yüzden Angela yazdım aynı şeyi yaşadık nejer yaptı
Ah kuzum yaa ne yaşadık cidden ve doğum da o kadar güzel geçmişti ki eşim hala atlatamıyor aklına geliyor sürekli hepsi resmen kapıda ağlıyormuş dr cıkıyomus herşeye hazırlıklı olun flan demiş sonra eşimi yanıma aldılar gelsin elini tutsun demiş dr lar i. eşim geldi nasıl ağlıyor ben delice titriyorum kan kaybından herşey kabus giibiydi

Insallah olmamıstır bu kadar oldu ya kuzum ınsallahh daha da ıyı olcaksın
İnşallah 2 tane yavru gözümün içine bakıyor onlar ne bilir ne anlar benim sancım dan ağrımdan. Onlara yetememe korkusuyla bir an önce toparlanmak istiyorum ama bu süreç baya yavaş ilerlermiş. Normal sez. Bile 49 güne anca toparlarmış ben nezamn toparlarım bilemiyorum

Yarın gidiyorum bakalım neler olcak
Hersey yolunda gider insallah canim benim normal sorunsuz sezaryende bile zaten 6 hafta süre veriyorlar kaldi ki cok zor seyler yasadiniz korse isini sende sor bi belki sana da faydası olur canım yetemiyormus gibi de dusunme olur mu elindn geleni yapiyosn hepsi gececek insallah canim bnm

Canım naptın yaa. Sen kaçıncı günümdesin şimdi. Sürecin nasıl geçti geçiyor. Yürüyebiliyomusun wc yaparken gaz çıkarırken ne durumdasın. Bütün organlarım alt tarafta sanki. ekstra bir göbek var sanki 3.senin de öyle miydi. Dolak benzeri bişe sardınmı iyi gelir mi böyle bişe. Aynı şeyi yaşamış birinin önerilerine çok ihtiyacım var. İnternette bile bununla alakalı hiçbişe bulamıyorum

Aynı yaa korse nasıl korse hangi gününden sonra kullanmaya başladın peki

Birebir aynı herşry. Düşününce bunları yaşadığıma inanamıyorum. Sonra yavruları emzirirken ağlıyorum

nurselek yavrum sen progestan kullanmışmıydın doğuma yakın. Bende erken doğum riski oldu ya annem diyor rahim kasılmasın diye son güne kdr progestan aldın acaba rahim kasılmayı öyle mi unuttu doğumda. Bir de spinalde belden aşağısı uyuşunca rahim de uyuşuyor kasılmak aklına mı gelmiyor dedi. Ve bir de normal doğumda sancı çekiyosun rahim canlanıyor orda ve kolay toparlanıyor sezaryende doğum dışarıdan müdahale ile oluyor diye rahim kasılması olmama ihtimali mi oluyor. Bu 3 ü annemin tahminleri. Yani neden oldu diye merak ediyorum şimdi tekrar hamilelik olsa ödüm kopacak aynı şeyleri yaşama ihtimali aşırı korkutucu olur benim için şuan travma çnkü

İnşallahhh zeynebim hayat bunu da yaşayacakmış. Sen plan yap dur

Ayyy bana da hala progestanı bıraktırmadı doktor magnezyumla.birlikte devam ediyorum valla sezaryenden de artik.gözüm korktu Allah yardimcimiz olsun

Aynı yaa korse nasıl korse hangi gününden sonra kullanmaya başladın peki
Eve geldim 3. Gün başladım kuzum
Kom Sonya Mideli Korse
Korsesizken içimde rahmi hissediyorum lömbür lömbür ve karnım hamur gibi. Korseyi takınca çok daha acısız ve ağrısız oturup kalktıgımı farkettm. Ki doktor da bana oturup kalkarken yürürken dikiş yerlerini elinle sıkı sıkı tut demişti. Doğum yaptırdıgım tüm hamileler kullandı memnun kaldı korseden istersen dene demişti ben de aldım deniyim diye ilk basta giydim mumkun değil dedim kullanamam sonra tekrar giydim ve hiç çıkarmıyorum şuan 5. Günde baya rahat rahat yürümeye başladm. Her gün dr a gidiyoruz bebiş için baya hastanede koştur koşturum yani hafif bi acım kaldı ama idrar olayı henüz geçmedi onu çözemedim idrar yolumda Mı sıkıntı var rahimden gelen bi sancı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…