2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet kusanda bugün çıkmış sayıca daha fazla gerçi diğeri de kusuyor onda da iki üç tane çenesinde sivilce gibi bir şeyler var. Ay alerji ise ne yapmak gerekir testi filan var mı
Testi var ama 2 yasa kadar cikmayabiliyor testte. Sen bebiskoyu takip et muayenede doktoruna sorarsin. Benim kizin 2 haftalikken falan yuzunde sivilceler cikti bir sürü sonra 40 gunlukken tam kakasindan kan geldi, mukuslandi kakasi baya sonra da beni diyete soktu dr. Sende olacak diye demiyorum ama takip et o bebegini bi bakayim

Anladım kuzum söylediğin iyi oldu sağ ol. Olmadı hemen sorarım ben. Yazık acı çekiyor yavrular. Biri daha fazla. Ki baktım da sadece anne sütünden değil mama da bulunan bazı maddelerde yapabiliyormuş özellikle inek sütü alerjisi varsa. Hangi gıdanın olduğu nasıl tespit edilir ki. Aptamil veriyoruz sen demiştin galiba asla vermem diye. Doktor önerisi ile aldım aptamili de. Sen uzak durduğunda yeterli oluyor mu acaba

Bize mamayi yasakladi alerji mamasi vermisti dr. Icinde kesinlikle alerjen yoktu. Aynen ilk sut ve sut urunleri kesiyorlar bakiyorlar bebekte duzelme yok yumurta kuruyemis et falan derken kese kese deniyorlar ne zaman duzelecek bebek diye. Kizim 9 aylikken gecti alerjisi, tut ki alerjisi varsa bile diyetle duzeliyor merak etme

Sizde neye karşı vardı alerji canım?

Valla seninki iyiymis dedigin gibi gerek yok bizde hastaneye dahil olmasa ekstra yaptırmazdm su zamanda sahsen sıkma canını kuzu ya valla hersey ates pahasi benimde kafami fototerapi felan karistirdi herseye hazirlikli olmak gerek gercekten

Sizde neye karşı vardı alerji canım?
Sut urunleri yumurta dana eti tavuk deneye deneye bunlari bulduk ben emzirirken hiç yemedim ona da vermedim, düzeldi zamanla cok sukur ama belki 5 kere deri ve kanda alerji bakildi hepsi negatif cikti. Doktorumuz dedi ama 2 yas öncesi kanda cikmayabilir diye

Ah ya çok yıpratıcı tespit süreci

Doğrudur kuzum prematüre diye mi daha fazla alsın dedi acaba. Var canım ısı ve nem ölçer genelde 24-26 arasında sıcaklık bazen iyi ölçmüyor mu diyorum sabit kalıyor hep nem oranı 45-50 arasında oynuyor buhar makinası da aldım burunları tıkanık diye.

Buhar mKınesını nasıl kullanacağım cocugu hasta ederım dıe korkuyorum bende

Kızlar napıyosunuzzz hiç sesiniz çıkmıyo canlarım Ben de çoğu eksiğimi tamamladım çok şükür ufak tefek şeyler kaldı Allahın izniyle bide bişi sorcam size bu ultrasonda çıkan beklenen dogum tarihi yerine ölçülere göre beklenen doğum tarihi var ya hangisini baz alcam ben korktum açıkçası ya erken gelcek gibi bi his geldi içime

Ahh okadar uzağım ki burdan

Canım ölçümler değilde başta belirlenen tarih baz alınıyor. En hayırlı zamanda gelsin yavrucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…