2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy gözüm korktu ne biliim valla baby zaten son sekiz hafta kaldı diorum ama eşimde erken gelcek diyip duruo paniğe soktular beni sağlıkla inşallah siz nasılsınızz yavruşlar nasıll
En hayırlı zamanda olsun sağlıklı olsun kuzum. Bir şekilde gelecek dünyaya er ya da geç. Bizde durumlar pek iyi değil sancılı geçiyor günler

En hayırlı zamanda olsun sağlıklı olsun kuzum. Bir şekilde gelecek dünyaya er ya da geç. Bizde durumlar pek iyi değil sancılı geçiyor günler
Oyyy prenslere bak annelerini yoruyolar Geçicek inşallah kuzum valla ne desek boş her çocuk başka oluyo adapte olcaklar dünyaya Allahın izniyle

Oyyy prenslere bak annelerini yoruyolar Geçicek inşallah kuzum valla ne desek boş her çocuk başka oluyo adapte olcaklar dünyaya Allahın izniyle
İnşallah yavrum Keşke sancılarını kendime aktarabileceğim bir şey olsa acı çektiklerini görmek daha acı oluyormuş anneliği şimdi anladım.

İnşallah yavrum Keşke sancılarını kendime aktarabileceğim bir şey olsa acı çektiklerini görmek daha acı oluyormuş anneliği şimdi anladım.
Kıyamam sana ben oo daha neler yaşıcaz ilk düşmesi ilk hayalkırıklığı ilk aşk Allahım uzun ömürler versin onlaraa anacıkk güçlü olman lazım mücadele başladı

Ayy durumum hiç iyiye gitmiyor toparlanamıyorum bn o yüzden Angela yazdım aynı şeyi yaşadık nejer yaptı
Kuzum doktorun ne diyor niye öyle oldu ki yani ? Tam olarak neyin var, Ne yapman gerekiyormuş bilgi vermediler mi kötüı olsan çıkarmazlardı baby ya bir daha kontrole gitmicek misin kiii ?

Valla ben biraz dolaba biseyler yaptm yoruldum agzım ayrıldıbeklenen tarihi baz al ama sezaryen olucan illa bi 10 gün öne ceker galiba bizde de esim 31 aralik kesin dogurursun diyor bakalim bekleyecek mi kuzucuk son 18 günümüz insallah

Yorma kız kendini daha evet çoook az kaldı şaka gibiiii ocak ilk hafta doğuruyosun resmen aman panik yarattırmasınlar sakin sakin gelsinler işte

Arkadasm tuz lambasi tavsiye etmisti burun tikanikligini aciyormus bi denemek lazim galiba hangi makineden aldn bi link atabilir misin canim
Ben de deerma nın kini aldım kuzum bak şundan baya güzel hava veriyor da gece denemedim henüz bu gece denicem.

Kuzum doktorun ne diyor niye öyle oldu ki yani ? Tam olarak neyin var, Ne yapman gerekiyormuş bilgi vermediler mi kötüı olsan çıkarmazlardı baby ya bir daha kontrole gitmicek misin kiii ?
İkiz diye böyle bir tablo gelişmiş kuzum bende de. Bir çok sebebi olabiliyor. Taburcu olurken ultrason ile baktı tekrar rahim toplamış devam edicek de toplamaya dedi. Zaten verdiği ilaçlar arasında rahim toplayıcı da var ama o geç toplandığı için hiçbir organım yerinde değil gibi. İnan hiç tahmin etmezdim bu kadar olacağını

Yavrum yatıyorum kalkamıyorum yürüyemiyorum. Doğrulamıyorum kambur Bi şekildeyim. İdrarımın geldiğini anlamıyorum birikiyor birden baskı yapıyor sancı giriyor. O girdiğinde de yürüyüp gitmem imkansız oluyor. geçende yatağa işedim hem de baya bildipimiz işedim tutamadım sanki patladı. Utana utana hallettirdim eşime ne zormuş bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…