2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oy maşallah 🥰 doktoruna danışsana kuzum. Kilo alımı çok iyi geldi bana. Bence doktor şaşırmış 😅😬 sütün varsa bence en iyisi saf hali. Çok sık beslemek durumunda kalsan da onun için en iyisidir diye düşünüyorum ben
Yaa nr bıleyım dr umuz o oldu artık ozellıkle yogun bakımda dr luk yapmıs premature uzerıne calısmıs vs dıe
2 ocakta tekrar ası gunu ve kontrol dedı
Ama pazar gunune gelıyor sanırım 3 ocakta gıderız
Bırde odada termometre var mı kac derece de kalıyor oda sıcaklığı
Ben masa ustu aldım nem oranını da ölcuyor ıyı oluyor takıp etmek ıcın

Canınız sagolsun cok şükür saglıkla cıktınız 🤲😊 ❤️
Kızz gayet normal yetersızkık düşüncesi bende de var o kadar unutmusum ki sanki eskıden ben hıc bakmamısım o kadar aklım basımda degıl Ken bakmısım ki cok şükür rabbım yardım edıyor demekkı
Ya sormaa biz annemle pskopata bağladık asla uyumuyoruz gece başında sandalyede oturuyo annem 😮‍💨 beni yatırıyo saat başı kaldırıyo kendisi göznü kırpmıyo. Ben o olmasa uyumam sürekli ya üstüne örtü gelirse eliyle burnunu kapatırsa diye. İyice manyadık valla. Anneme diyorum allah allah herkes böyle midir ki ya. Annem diyo bennde anlamadm 3 cocuk büyüttüm onlar uyuyunca uyurdum bu bebede niye böyle olduk diyo 😅 geçen görümcem geldi kaldı (annemin terkettiği gece 😅) kız sandalyeye oturmus saçlarını sandalyye sıkıstırmıs bi anda uykuya dalarsa saçları çekilsin de uyansın diye 😅😅

Benimde o kiloda doğdular kuzum miniklerdi. Ona çok takılmadım ama şimdi yememeleri sürekli kusmaları beni endişelendiriyor üzülüyorum ne yapacağımı bilemiyorum. Az önce biri kusarken nefessiz kaldı yüreğim ağzıma geldi. Dönüp kaldım çok kötü idi☹️ Zorlamadım aslında mama verdim hıçkırık tuttu onunla birlikte çıkardı komple☹️ Hiç böyle kusmamıştı
Yuzunde sivilce tarzi seyler var mi? Kakasi nasil?

Sağ ol kuzum ah inşallah yeterli bir anne olabilirim . Hep mi böyle ben mi böyleyim bilemiyorum beceremiyorum sanki dillerinden anlamıyorum
Canım emin ol hepimiz ayni seyleri düsünücez senin gibi ilk defa anne oluyorz nerden bilebiliriz ki böyle böyle ögrenicez inan simdi sizler yaziyorsunuz ya ben mama bile aceba verwbilecek miyim düzgünce diyorum neyle vericem diyorum yani hepimizin akli karma karisik ama ne diycem sen bi doktora mı danışsan yemiyorlarsa mama degistirir belki de

Ya sormaa biz annemle pskopata bağladık asla uyumuyoruz gece başında sandalyede oturuyo annem 😮‍💨 beni yatırıyo saat başı kaldırıyo kendisi göznü kırpmıyo. Ben o olmasa uyumam sürekli ya üstüne örtü gelirse eliyle burnunu kapatırsa diye. İyice manyadık valla. Anneme diyorum allah allah herkes böyle midir ki ya. Annem diyo bennde anlamadm 3 cocuk büyüttüm onlar uyuyunca uyurdum bu bebede niye böyle olduk diyo 😅 geçen görümcem geldi kaldı (annemin terkettiği gece 😅) kız sandalyeye oturmus saçlarını sandalyye sıkıstırmıs bi anda uykuya dalarsa saçları çekilsin de uyansın diye 😅😅
Aman Allah ım gorümcenin taktige bakk😅🤣🤣kundak yapsaniz yarim öyle bir korkun olmaz yada uyku tulumu alsan battaniyeden korkuyorsan eger nereye kadar biri oturacak basinda kız😅ayy ben ne yaprm valla gittikce gözüm korkuyor😅

Vallaa ben nasıl yatıyorum biliyor musun anne yanı besıgı tam benım yanımda ya yastıgım ı bı kısmı kızıma dogru bı kısmı yatagımda heran gozunu acıp kapadıkca kımıldadıkca sureklı uyanıp bakmK ıcıın bende aynıyım yani 🙈 korkuyorum sureklı tedırgın yatıyorum
Ama görumcene bıttım 🤣🤣🤣🤣

Vallaa ben nasıl yatıyorum biliyor musun anne yanı besıgı tam benım yanımda ya yastıgım ı bı kısmı kızıma dogru bı kısmı yatagımda heran gozunu acıp kapadıkca kımıldadıkca sureklı uyanıp bakmK ıcıın bende aynıyım yani 🙈 korkuyorum sureklı tedırgın yatıyorum
Ama görumcene bıttım 🤣🤣🤣🤣
Pff benim besik yanima sıgmadi yaa az ötede duruyor bu bana sorun olacak gibi☹

Ewet haklısım o konuda ınsan bısey yapsa ters gıtse
Bıze gore tabı
Eksık hissediyor ınsan veya neyı yanlıs yapıyorum oluyor
Dr a goturdu uz mu pekı
Götürdük canım da şimdi arttı gibi. Doktor gaz için damla verdi pek fayda etmiyor burun tıkanması için işte söylediğim şeyi önerdi ama işe yaramıyor🤦🏻‍♀️ Kusma son zamanda arttı tekrar gideriz bu gidişle. O zaman normal demişti ama şimdi bana hiç normal gelmiyor

Hadi bakalım sağlkla gelsin kızçen 🥰 bizim ekstra fototerapide kaldı bebiş bir de bana verilen beyaz kanlar kırmızı kanlar yapılan müdahalelr vs derken 15.000 e çıkmışız hastaneden 🙈🥺🥺🥺
Kuzum tabi ki can bu yani o zaman uc e bes e bakmiosun buluyosun bi sekilde parayi yani 🤷🏻‍♀️ Acibademde fototerapi ucreti 7.000 lira koymuslar net fiyat sok oldum 😅 he basimiza gelirse napicaz yani yok kalsin mi dicez Allahim daha beterlerinden saklasin insallah 🤲🧿

Kuzum tabi ki can bu yani o zaman uc e bes e bakmiosun buluyosun bi sekilde parayi yani 🤷🏻‍♀️ Acibademde fototerapi ucreti 7.000 lira koymuslar net fiyat sok oldum 😅 he basimiza gelirse napicaz yani yok kalsin mi dicez Allahim daha beterlerinden saklasin insallah 🤲🧿
Abowww ben hic onları sormadmm yavrumm olmaz insallah gerek ne deym neyse fulya 7000 se bize 3bin felandır😂

İnşallah kuzum ne bileyim farklı bir duygu insan çaresiz hissediyor. 30 bin nedir ya yazık valla sezaryen normal farklı mı acaba bu sezaryen fiyatı mı ?
Sen aslan gibi iki evlat dogurdun guclu ol ki onlarda hissettin 🥰💪 sez fiyatiymis bu sonra kapmanya yaptik dedi iste 16 falana inmis indirimsiz alianz ile 14.kusure indi burda amerikan hstanesi var onda hala o fiyatlar yani dogum teminatin falan yoksa cok pahaliya gelio bu hastaneler liv falanda oyle

Abowww ben hic onları sormadmm yavrumm olmaz insallah gerek ne deym neyse fulya 7000 se bize 3bin felandır😂
Size verdigi paketlerle bizde kinin hic alakasi yok kalca cikigi kontrolu falan ucretli , kordon kani ucretlerini falan yazmis iste , suit oda istersen ekstra 3,500 veriosun gibi gibi seyler.. valla ne biliim iste Allah esime is rastligi versin diyorum hepimizinkine yani odeme kolayliklari saglasin Allahim cok emek verdik insallah bereketleriyle gelir yavruslar 🤲 tup bebegi herhangi bi yerde yaptirabilirdik ama bize bu tanidik doktor fayda sagladi simdi nasil diim ki ben bunu birakiyorum mucizemiz once Allah sonra onun sayesinde 🤲 kadin simdiden ikinci erkek olur insallah dio bana 🤣

Size verdigi paketlerle bizde kinin hic alakasi yok kalca cikigi kontrolu falan ucretli , kordon kani ucretlerini falan yazmis iste , suit oda istersen ekstra 3,500 veriosun gibi gibi seyler.. valla ne biliim iste Allah esime is rastligi versin diyorum hepimizinkine yani odeme kolayliklari saglasin Allahim cok emek verdik insallah bereketleriyle gelir yavruslar 🤲 tup bebegi herhangi bi yerde yaptirabilirdik ama bize bu tanidik doktor fayda sagladi simdi nasil diim ki ben bunu birakiyorum mucizemiz once Allah sonra onun sayesinde 🤲 kadin simdiden ikinci erkek olur insallah dio bana 🤣
Valla ben kurumsal ya heryerde aynidir paket diye dusunmustum illa fiyat farkederdi tabide zor valla napalim dedigin gibi Allah odeme kolayligi versin bende ayni istanbuldan sonra butun takiplerimi burasi yapti o yüzden vazgecemedm bi kere denedm icime sinmedi aslinda daha uygun olan yerler varda iste tüp bebek olunca inssn cesaret edemiyor valla insallah bebisler sag salim gelirde hayirlisiyla hepsini böyle unutur gideriz 2.yede Allah kerim😅

Esim orda fotograf cekimleri icin ornek koymuslar kitapcik onlara bakti falan dedim hic bakma biz yaptirmicaz ee dio evde cagirir cektirirz kusura bakma dedim ben sevmiyorum oyle konsept yok foto falan ben öekerim dedim 😂 ters psikolojiyle kendi isticek çekilmeyi nasıl taktikk 😂😂
İster mi emin misin benm esim olsa iyi o zaman kalsn canima minnet der😂

İster mi emin misin benm esim olsa iyi o zaman kalsn canima minnet der😂
Ben bişey istemiim illa olsun der zıt benimki anacım 😂 kapris yapsam tamam olmasın der ama bu yok gerek yok istemiyorum falan dediğim için aklına yazıldı bana söyler bir kaç güne 😂 ama bu arada cidden istemiyorum konsept çekim falan telefonum iphone en iyisi çekilir onla ablamı falan ayarlarım 😐 hastane fiyatı sıktı canımı 😐

X