2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum ya ozlemezmiyizzz Allah korudu resmen yine cok sukur saglikla dondunuz evinize sen bi sirkeli suyla yikan evinizi sildir sirkeyle adacayi yak bi kem goz nazar gidiversin ustunuzden
Kuzummm kız normal yıkanamadım daha sirke adaçayı mııı
Kilya da demişti ya kolumdaki bant izleri duruyo benim d e öyle

Kilo artimi iyiyse çiş yapmalarinda aorun yoksa kafaya takma yavrum
Çişte sorun yok yavrum kilo da en son almışlardı doktor normal dedi şu an bilmiyorum kusmaları arttı ama doktor bir daha kırkı çıkınca getir dedi alıp kilo içinde dışarı çıkarmak istemiyorum evde de sağlıklı değil zaten gram gram alıyorlar evdeki tartı o kadar sağlıklı değil

Yaa masallah ne güzel anlatmissin valla bebislerin iyi olmasina cok sevindim ikiz tabi zorlayacak ister istemez ama nelerin ustesinden gelmedik helsi hallolur insallah mersk etmesana gelincede anca be kuzu basli basina bir ameliyat nasil hemen desteksiz kalkican zaten hele bi hafta gecsin üstünden de hayirlisiyla toparlanirsjn sonra vur patlasin cal oynasın valla

Sen kendini tart, sonra bir de onlarla tartil biz hep oyle yapiyorduk. Hos ikizlerle ilgili tecrubem yok benimkiler karnimda bile kilo almiyorlar.

Anamı ağlatıyorlar yavrum ya benim şansım Hamilelikte çok çektin inşallah bebeklerin sakin olur diyorlardı ama yenidoğana göre çok ağlıyorlar sancıları var kıvranıyorlar istediğim hayal ettiğim gibi bakamıyorum çok üzülüyorum. Kaç gündür biberon emzik filan topladım yeni dezenfekte edebildim. İçim parçalanıyor ciddi manada. Genetik bence irilik yavrum sen boylu poslu eşimde öyle diyordun kuzucuk da öyle olacak kaç kaime ki doğum

Benimde zayıf doğan sanki hiç gelişmiyor gibi geliyor kendimi yetersiz hissediyorum
Yaa kilyacim hic öyle düsünme gelismese idrarindan kakasindan herseyinden anlarsn bunlar güzelse yavrucak da aliyordur kilosunu sen cok iyi bir annesin neler cektin icinde azcık daha dursunlar diye

Yaa kac dedi merak ettm kizvalla dogru diyosn doguran gitti ahh ne hareketli bir sayfaydik biznoysa ki surekli alinanlari fotolardk
Valla kuzu masada yemek yok evde pratık ne yapılırsa işte... Ben emzirme de banada acıyıp getırıyolr ıste

Eklentiler

• IMG_20211218_174729.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 37
Yaaa annelıkkk

Benimde zayıf doğan sanki hiç gelişmiyor gibi geliyor kendimi yetersiz hissediyorum
Seni anliyorum cunku 2dir ben de kontrole gittiğimde bebekler 80gramdan fazla almiyor kendimi berbat hissediyorum, doktor protein ye diyip duruyor yiyorum ama bebeklere yine yaramiyor, millet benim haftamda 2700 bebek doğuruyor benimkiler 2300 anca olmuştur

E ben kendımı atayım 5. Kattan ozaman kızlarrr aaa kendınıze gelin bı şükredelim saglıklılar
Ben 1960 gr dogurudm
1 AY kuvezde senın begenmedıgın kılo ya gelsınde bebegımı alıp evinme gıdeyım dıe bekledim
Bana göre mesela benım kız bu hafta orta hallıce kılo almıs sevımdım
Ama dr a gore ehh ıste felan dedıı anlamadım
Oyuzden stres yapmaya gıdecek kadar kendınızı uzmeyın
Hee anayız loplop etlı bebeler kucaklarımızı doldursun ıyı bakılmıs ıfadesı ıle sevınelım ısterız
Ama olmazsa da napalım şükrederiz canları sag
Kilya bırde sizinkiler ikiz kuzu cok cok iyi dogdular mıllet 38.39.40 lara buluyor ıkızde olsa

İnşallah düzeleceksin cnm en kısa sürede..
Ya benim ikiz kardeşlerimde öyle birbirlerinin zıttı seninkilerde öyle mi olacak acabaşimdiden belli etmeye başlamışlar

Yaa kıyamam sana takılıyoruz valla sizler gidince biz sıkıldk muhtemelen dogumdan sonra bizde böyle oluruz
Yaa evde sımdı kızlarım var esım var da hepımız yarım yamalak bı iş bı yemek bş bebek en son yemege gecıste hepsı dıoo bız bakakım sen gıt masaya dedım yoj sız gıdın bebek durmuyor zaten bana getırrıısnjz dedım napayım
Yaa bırde benım kızda benı emzık gıbı kullanıyor napcam bilemiyorum kızıyor aglıyor ıllaa memr emerken uyuyacak
Mınık premature emzık ayarlamam lazım

Ay ne bilim ya b3n hep tekil gebeligimle kiyasliyorum moralim bozuluyor. Kizimi 3bucuk kilo dogurdum bunlar daha 2bucuk bile degil uzuluyorum ne bilim ya bi yerleri gelismemis olursa falan diye. Analik hep zor hep zor. Senin bebisin nasil oldu simdi

Yaa iyi bari kızlar elin ayagın oluyordur valla ne güzel masallahvalla.su bebelerdeki huylara siz yazdikca sasip kaliyorm yavrum sen dünyaya geleli kac gün oldu da senin huyun var memede uyuyosn bilmem ne valla cok heyecanli ve sabirsizim artik zaman durdu gecmiyor diyebilirim

Ay ne bilim ya b3n hep tekil gebeligimle kiyasliyorum moralim bozuluyor. Kizimi 3bucuk kilo dogurdum bunlar daha 2bucuk bile degil uzuluyorum ne bilim ya bi yerleri gelismemis olursa falan diye. Analik hep zor hep zor. Senin bebisin nasil oldu simdi
Yaa ewett herseyın en ıyı seklı ıle olsun istiyoruz
Benım bebe ıyı gobek fıtıgı gaz sancısı dısında onlarnda ınsallah gecıcı gozu ıle bakıyorum

Gecer gecer bak bızımde gecmıyordu

Kuzum benim ya ikizlerde illa minyonluk oluyo sonra toparlarlar merak etmee kuzucum sen yetersiz olur musun hic hissetme oyle hersey oturcak yerine canimbenim ya kimse anasinin karninda ogrenmio anneligi duzenin oluscak buyucekler daha da aliscaklar dunyaya 14kusur dedi ya alianz indirimli bu arada kampanya diye yazmis onu atlamisim 30.000 lerdeymis kagirta yazio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…