2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ooo sen tembelleşmişsin senşn yatağına, mı getiriyorlar 😂😂
🤣 Yok yavrum ne yatağı ben bebek kuvezde ıken bıle yatmadım salondayum acıyor lar halime 🙈
Yaa o degıl de vallaa cokk yoruluyorum sureklı memede yandım yapıstım kollarım koptu
Gaz gelınce veya azıcık dalınca bırakıyor memeyı
Gaz cıksın yıne aranıyor acaba sütüm doyumsuz mu ki anlamadım aksamalrı hafıf mama katarak mı versem anne sütüne 🥵🧐
Belim ayrıı kolum ayrı kopuyor
Bırde kucakta sureklı kafa goz terlıyor ıkımız yapısık geziyoruz
Konforlu bakamıyorum cocuguma oda bende yıpranıyrouz gibi
Bana akıl verin 😬 bırde cok aglamasın dıe de ugraısyrıum gobek fıtıgı var dıe 😔

🤣 Yok yavrum ne yatağı ben bebek kuvezde ıken bıle yatmadım salondayum acıyor lar halime 🙈
Yaa o degıl de vallaa cokk yoruluyorum sureklı memede yandım yapıstım kollarım koptu
Gaz cıksın yıne aranıyor acaba sütüm doyumsuz mu ki anlamadım aksamalrı hafıf mama katarak mı versem anne sütüne 🥵🧐
Sen mama takviyesiz mi gidiyorsun kuzum zaten

A na kucagina felan koysan biraz ona mı alıstırsan aceba canim e masallah anne sutuyle 350 gr aldiysa mamaya gerek var mi ki aydinlatn bizi😅ayy bide anne sutune nasil kaistiriliyor ya

A na kucagina felan koysan biraz ona mı alıstırsan aceba canim e masallah anne sutuyle 350 gr aldiysa mamaya gerek var mi ki aydinlatn bizi😅ayy bide anne sutune nasil kaistiriliyor ya
evde arabada gezıyrouz kuzu
Ahh ahh 🤣
Anne sütüne proteın koyuyorlarmıs
Bebek ıcın belkı iştah acık dönemde mı yoksa kuvezde katkılı anne sütü aldıgı ıcın mı bilemiyorum ondan dedım acaba bende aksamları bariii kataarak mı versem dıe

Eklentiler

• 172603.jpg
    172603.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 38
Ahh ahh 🤣
Bebek ıcın belkı iştah acık dönemde mı yoksa kuvezde katkılı anne sütü aldıgı ıcın mı bilemiyorum ondan dedım acaba bende aksamları bariii kataarak mı versem dıe
Yaaa kuşumm benimm🥰valla bu isler asıyor bizi siz ögrenin pesinizden geliyoruzz😅

Kilo artışların ne durumda. Sadece anne sütüyle evet doyduğunu anlamayabilirler. Mamaya geçersem de memeyi bırakır diye korkuyorsun sanırım
Kuvez sonrası 1 haftaa sonra dün gıttık kontrole 1 haftada 325 gr almıs kuzu
Dr u da ehh iste dedı
Proteın takviye alalım dedım anne sütüne sımdılık gerek yok ilerleyen zaman olmazsa yaparız dedı
Ama bebek sureklı sankı doymuyormus gıbı davranıyor cok uyku bastırınca bırakıyor ama harici meemede yapısık gezıyoruz

Çocuğun daha ilk gününden 30 cc mama vermişler her öğünde 🤦🏻‍♀️ 6 saattir aralıksız emziriyorum süt var diye asla uyumuyor 😞 meğer çocuk aç 😭 30 cc mama vermek ne yaa
Benmkine 15 cc vermısler beni beklerken. Sonra ben saatlerce çıkamayınca tabi ekstra bi 40 daha vermısler. Ve şuanda da günde 4-5 kez 30 cc mama veriyorum ekstra. Sarılığı atabilmesi için. Üzülüyormuyum evet ama napayım şakır şakır sütüm yok canım sıkkın. Lohusa tribine mi girdim nedir sürekli ağlıyorum yetebilecek miyim bakabilcekmiyim diye çok canım sıkkın 😭😭😭

Enee doguran gitti kendi derdine dustuuu 😅 Allahim butun bebisleri bagislasin insallah 🥰 ben de ciktim doktordan cok sukur hersey yolunda bi daha 34 te cagirdi d vitamini verdi ekstra bebisim biraz iri gidio bakalim nasil olcak haberler boyle bende de 🥰 fiyat aldik soylemek istemiyorum ama moralim bozuk 🙄😭
Hadi bakalım sağlkla gelsin kızçen 🥰 bizim ekstra fototerapide kaldı bebiş bir de bana verilen beyaz kanlar kırmızı kanlar yapılan müdahalelr vs derken 15.000 e çıkmışız hastaneden 🙈🥺🥺🥺

Hadi bakalım sağlkla gelsin kızçen 🥰 bizim ekstra fototerapide kaldı bebiş bir de bana verilen beyaz kanlar kırmızı kanlar yapılan müdahalelr vs derken 15.000 e çıkmışız hastaneden 🙈🥺🥺🥺
Canınız sagolsun cok şükür saglıkla cıktınız 🤲😊 ❤️
Kızz gayet normal yetersızkık düşüncesi bende de var o kadar unutmusum ki sanki eskıden ben hıc bakmamısım o kadar aklım basımda degıl Ken bakmısım ki cok şükür rabbım yardım edıyor demekkı

Kuzum benim ya ikizlerde illa minyonluk oluyo sonra toparlarlar merak etmee kuzucum sen yetersiz olur musun hic hissetme oyle hersey oturcak yerine canimbenim ya kimse anasinin karninda ogrenmio anneligi duzenin oluscak buyucekler daha da aliscaklar dunyaya🥰 14kusur dedi ya alianz indirimli bu arada kampanya diye yazmis onu atlamisim 30.000 lerdeymis kagirta yazio 😂🙄
İnşallah kuzum ne bileyim farklı bir duygu insan çaresiz hissediyor. 30 bin nedir ya yazık valla sezaryen normal farklı mı acaba bu sezaryen fiyatı mı ?

Seni anliyorum cunku 2dir ben de kontrole gittiğimde bebekler 80gramdan fazla almiyor kendimi berbat hissediyorum, doktor protein ye diyip duruyor yiyorum ama bebeklere yine yaramiyor, millet benim haftamda 2700 bebek doğuruyor benimkiler 2300 anca olmuştur 😢
Benimde o kiloda doğdular kuzum miniklerdi. Ona çok takılmadım ama şimdi yememeleri sürekli kusmaları beni endişelendiriyor üzülüyorum ne yapacağımı bilemiyorum. Az önce biri kusarken nefessiz kaldı yüreğim ağzıma geldi. Dönüp kaldım çok kötü idi☹️ Zorlamadım aslında mama verdim hıçkırık tuttu onunla birlikte çıkardı komple☹️ Hiç böyle kusmamıştı

E ben kendımı atayım 5. Kattan ozaman kızlarrr aaa kendınıze gelin bı şükredelim saglıklılar
Ben 1960 gr dogurudm
1 AY kuvezde senın begenmedıgın kılo ya gelsınde bebegımı alıp evinme gıdeyım dıe bekledim
Bana göre mesela benım kız bu hafta orta hallıce kılo almıs sevımdım
Ama dr a gore ehh ıste felan dedıı anlamadım 😐
Oyuzden stres yapmaya gıdecek kadar kendınızı uzmeyın
Hee anayız loplop etlı bebeler kucaklarımızı doldursun ıyı bakılmıs ıfadesı ıle sevınelım ısterız
Ama olmazsa da napalım şükrederiz canları sag
Kilya Kilya bırde sizinkiler ikiz kuzu cok cok iyi dogdular mıllet 38.39.40 lara buluyor ıkızde olsa
Kuzum benim doğum kilosundan çok şu an yememelerine üzülüyorum. Yemiyorlar kusuyorlar gazlılar burunları tıkalı aspiratör filan hikaye açmıyor doktor yenidoğan da serum fizyolojik ve aspiratör dışında bir şeye gerek yok diyor ama hepsi birbirini tetikliyor burun tıkalı nefes almakta zorlanıyor hava yutuyor zaten gazlılar daha da gazlı oluyorlar. Sancıdan kasıldıklarında kusuyorlar özellikle yemek sonrasına denk geldi ise hıçkırık tutuyor sürekli yine kusuyorlar. Halsiz düşüyorlar. Ne yapacağımı bilemiyorum. Moralim bozuk. Sürekli aynı çemberin içinde sorunları çözülmüyor gelişmeyecekler diye üzülüyorum

Yaa kilyacim hic öyle düsünme gelismese idrarindan kakasindan herseyinden anlarsn bunlar güzelse yavrucak da aliyordur kilosunu sen cok iyi bir annesin neler cektin icinde azcık daha dursunlar diye🥰
Sağ ol kuzum ah inşallah yeterli bir anne olabilirim . Hep mi böyle ben mi böyleyim bilemiyorum beceremiyorum sanki dillerinden anlamıyorum

Ahh ahh 🤣
Oy maşallah 🥰 doktoruna danışsana kuzum. Kilo alımı çok iyi geldi bana. Bence doktor şaşırmış 😅😬 sütün varsa bence en iyisi saf hali. Çok sık beslemek durumunda kalsan da onun için en iyisidir diye düşünüyorum ben

Kuzum benim doğum kilosundan çok şu an yememelerine üzülüyorum. Yemiyorlar kusuyorlar gazlılar burunları tıkalı aspiratör filan hikaye açmıyor doktor yenidoğan da serum fizyolojik ve aspiratör dışında bir şeye gerek yok diyor ama hepsi birbirini tetikliyor burun tıkalı nefes almakta zorlanıyor hava yutuyor zaten gazlılar daha da gazlı oluyorlar. Sancıdan kasıldıklarında kusuyorlar özellikle yemek sonrasına denk geldi ise hıçkırık tutuyor sürekli yine kusuyorlar. Halsiz düşüyorlar. Ne yapacağımı bilemiyorum. Moralim bozuk. Sürekli aynı çemberin içinde sorunları çözülmüyor gelişmeyecekler diye üzülüyorum
Ewet haklısım o konuda ınsan bısey yapsa ters gıtse
Bıze gore tabı
Eksık hissediyor ınsan veya neyı yanlıs yapıyorum oluyor
Dr a goturdu uz mu pekı

X