2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Masaallah cnm aman fiyatları hiç deme bir çok hast yıl sonu diye uçmuş bir gün sene dönsün bekliyorlar zam yapmayı sağlıkla alalım hepimiz kucağımıza ins

Yaa kac dedi merak ettm kizvalla dogru diyosn doguran gitti ahh ne hareketli bir sayfaydik biznoysa ki surekli alinanlari fotolardk

Iyiyim ya sükür dun gece hic olmadiartk sende agirlastn valla dikkat et kendine bi buzdolabi sildim 2 saattir yatiyorum mutfak beni bekliykr bizden gecmis bu isler anacm
Dikkat et kendine ya oldugu kadar napalim zorlama kendini yapcam diyee
Yaa kac dedi merak ettm kizvalla dogru diyosn doguran gitti ahh ne hareketli bir sayfaydik biznoysa ki surekli alinanlari fotolardk
Sez. fiyati alianz sigorta indirimli 14kusur fiyat verdi yoneyicisiyle konusup donus yapcak pazartesi yetkili kadin yoktu, bakalim biraz daha inerler buyuk ihtimal ve icinde senin yolladigin oyle hicbisey yok foto moto kapi susu bilmem ne bi oda verio bi kuafor bi yemek bi de bebege bez mez bakim cantasi falan o kadar istanbul anacim burasii ne beklioduysam sanki

Masaallah cnm aman fiyatları hiç deme bir çok hast yıl sonu diye uçmuş bir gün sene dönsün bekliyorlar zam yapmayı sağlıkla alalım hepimiz kucağımıza ins
Cok zam olmaz dio kizdaa sanmiyorum vallaa kurlar boyleyken Allahim insallah saglikla nasip etsin almayi bu yil tup bebek bilmem ne harcadigimiz paranin haddl hesabi yok bebeler riziklariyla gelsin insallah

Amann pek pahalı demis ya dogru diyosun valla bizim buralar boyleyse istanbul acıbadem icin aslinda iyi bile fiyati bide fulyaydi demi biraz daha inseler en azindan daha iyi olur napıcan son asamaya geldik artik bi tup bebek paket fiyati da doguma vericez

Cok zam olmaz dio kizdaa sanmiyorum vallaa kurlar boyleyken Allahim insallah saglikla nasip etsin almayi bu yil tup bebek bilmem ne harcadigimiz paranin haddl hesabi yok bebeler riziklariyla gelsin insallah
Aaa bak bize sey demislerdi biz anlastigimiz fiyati ekrana kaydediyoruz zam gelse de bu fiyat gecerli olacak diye oyle bisey demediler mi hic

Kilo artimi iyiyse çiş yapmalarinda aorun yoksa kafaya takma yavrum

Aaa bak bize sey demislerdi biz anlastigimiz fiyati ekrana kaydediyoruz zam gelse de bu fiyat gecerli olacak diye oyle bisey demediler mi hic
Kuzum kaydetti fiyati zaten, pazartesi son fiyati solicek oyle okeylicez insallah belki kapora falan birakiriz iste bakalim Evet baby fulya bizim normal dogum da 11 bin kusurat dedi esim dio normal dogur git dedim delirtme beni

Beni mi özlediniiiiiz kız ben normal bir doğum olsaydı yine buralarda olurdum. Ölümden döndüm şaka değil haa. Hala düşünüyorum da bunları ben mi yaşadım diyorum. Taburcu olurken bütün hastane beni tanıyordu. Herkesi ayağa kaldırdınız bütün hastane korktu diye

Kuzum kaydetti fiyati zaten, pazartesi son fiyati solicek oyle okeylicez insallah belki kapora falan birakiriz iste bakalim Evet baby fulya bizim normal dogum da 11 bin kusurat dedi esim dio normal dogur git dedim delirtme beni
Valla bu aradaki dogum farkida öldürüyor beni arkadas neyse ne diyelim buna sükür ben senin hastaneden valla.bi 20 ye yakın bekliyordm eldekine sükretmek baska elimizden gelen bisey saglikla doguralim insallah sag salim evimize gelelim oda ödenir biter

Kizzz nurselegim valla özledik ne kaynatırdık buralarıvalla cok haklisin cok zor seyler yasadin Allah im insallah cabucak toparlanmanida nasip et etsin en kisa zamanda simdi nasilsin bebisler nasil atoni haric sence sezaryen nasildi hissediyo musun kız yapılanlari gercekten

Kuzum ya ozlemezmiyizzz Allah korudu resmen yine cok sukur saglikla dondunuz evinize sen bi sirkeli suyla yikan evinizi sildir sirkeyle adacayi yak bi kem goz nazar gidiversin ustunuzden

Insallah kuzum valla ben de biraz daha uygun bekliyodum nedense hala daha umudum var gerci saglikla doguralimda donelimde insallah dogum katindaydik bugun ayyy cok tatli bi bebe gidio bi bebe gelioo arabalardaa sevdik sevdik uzaktan

Susuyomuydu çenemiz ahh inşallahh inşallahh yoksa bu temponun üstesinden nasıl gelirim bu yarım halimleee. Valla şimdi bir sürü ilaç kullanıyorum antibiyotikleri rahim kasıcısı duphalağına kadar rnvai çeşit. Ama benim durumdan dolayı mı her sezeryan mı böyle bilmiyorum her hareketin destekli mümkün değil yataktan kalkmak oturmam tuvalete gitmem. Bebişlerim çok iyiler oğlum tam bir anacı sğnirliii kızımsa sanki onu bilir gibi bana okadar yardımcı ki sakin ki bazan delirecek gibi oluyorum gece eşimle, sonra gülmeye veriyorum başlıyoruz bebeleri oynatıp şarkı söylemeye ben ikizin böyle zorlayacapını düşünmemiştim inanamıyorum ya bunlar bizim mi diyoruz birbirimize bakıp
Kızda biraz halsizlik ve uyku hali var ben sarılıktan şüpheleniyorum ondan nedense. P. Tesi doktora gidicez zaten bebek doktoruna, kadın dopumcumda da kontrolüm var. Bakalım orda söylerler. Beslenmeleri konusunda kimse bişe anlatmadı valla kendime göre bişeyler yapmaya çalışıyorum. Meme durumumu da biliyorsunuz niye böylr oldu anlamadım hep emiyorlardı ama artık daha uzun tutuyorum memeleri ve sağıma başladım dün bugün. Sezeryana gelince evet hissediyorsun ama acın yok ki. Herşeye bilincin açık herşey güzeldi Orhan gencebay açmıştı doktorum söz verdiği gibi
Kordonunu kesecek ebe göbek adlarını ne koyalım dedi ben de ben sana bırakıyorum dedim
Ela ve kerem
Sonra önce kızım sonra oğlum doğdu o ağlamalarını duymak çok şeye bedel çok şeye. Yanağıma koymadılar ama sadece kızı gösterdiler uzaktan oğlanı hiç. O ara zaten bişeyler yolunda gitmemeye başlamıştı sanırım dil altından Bi ilaç verdiler sonra sanırım toparlanır gibi oldu. Odama aldılar beni. Gerisini az çok anlattım herşey karanlık ve çok kötüydü.

Maşallah cnm yaa tontiş tontiş geliyor gelmekte olan

Ohhhh gelsin bebe gitsin paralar valla bu kurlara göre bence iyi fiyat birde Acıbadem hastanesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…