2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok şükür canım, az kaldı karantinan.
Azıcık daha sabır.
Şükür ki sağlıkla doğmuş bebeğin.
Rabbim kavuştursun sizi

Ben okumamisim baby orayii tupaaaaa uyardi attim hafizaya sadece hep sicagi duydum ben etraftandaa soguk iyi geldigini bilmiodum ogrenmis oldum Lansinoh un gogus pedi var jel hem sicak hem soguk yapabiliomussun ee cok mantikli o zaman ondan da alayim

Cok asik demekki sana baby ben ne diyim daha allah agzinizin tadini bozmasin insalah bu bebisle taclansin baba olunca duzelir kendine gelir

Kuzucum gozun aydinn cok sukur evladin dogmus Allahin izniyle kucaginizada alicaksiniz minik savascilarimiz bizim onlar

Ben de yarin doktora gidiyorum babyler bakalim durum ne kizcem nasilll en son agriyla gitmistim o bile uc hafta gecmis zaman su gibi resmen 30 da bitti bakalim belki daha kisa zamanlarda cagirir 3. Doz asiyi da sorcam ne dicek acaba merak ediyorum bana kalsa emzirirken olurum cocugada antikor gecer belki

Tebrik ederim kuzum gözünüz aydın olsun. Ciddi bir şey olacağını zannetmiyorum hem hemen emzirme zamanı belirlendiğine göre inşallah sağlıkla evinize gideceksiniz

Yaa ewet şükürler olsunnn

Hemen başladım. Zaten gelsin gelmesin göğsü tuttıracaktım. Tutturdum da. Ama bugün böyle bişey olunca şaşırdım zaten etmiyorlar boşaltamıyo iki bebe demekki. Sağım yapıyorum. Ama yumuşama yok. Sağımı ne sıklıkla yapayım. Hem emzirme peşine mama hem sağım sıra moda kalmıyor zaten

Yaptım tülbent ütüleyip. Şimdi besleme yaptım misal birine emmeyi bırakınca takviye mamasını verdim yine aynı memeyi sağıp soğuk buz aküsü mü koysak

Çocuğun daha ilk gününden 30 cc mama vermişler her öğünde 6 saattir aralıksız emziriyorum süt var diye asla uyumuyor meğer çocuk aç 30 cc mama vermek ne yaa
Benim kizim yenidogdugunda ona da hep 30cc veriler ve vermemi soylediler ama simdi sen yazınca aklima geldi

Çocuğun daha ilk gününden 30 cc mama vermişler her öğünde 6 saattir aralıksız emziriyorum süt var diye asla uyumuyor meğer çocuk aç 30 cc mama vermek ne yaa
30 cc yi içmişse demek ki midesi almış kuzum. İlk gün 30 cc fazla geldi bana da ama bebek almasa ya kusar ya da redderdi. Sen süt ver arada mama ile destekle sütün arttıkça mamayı kesersin yavaş yavaş.

Benim kizim yenidogdugunda ona da hep 30cc veriler ve vermemi soylediler ama simdi sen yazınca aklima geldi
Benim bebetolar almadılar kuzum. Bana da 30 cc dedi hemşire 10 cc zor aldılar reddediyorlardı. Ben şaşırıyorum böyle olunca bizimkiler hala 30 cc mama alıyor birine sağıyorum diğeri emiyor bir o kadar da anne sütü alıyorlar o kadar zorlarsam kusuyorlar ya da yutmayıp ağzında bekletip çıkarıyor ağzının kenarından. Mesela emeni memede tuttum ısrarla emip ağzının yanından emdiğini akıtmış benimkiler huylu anacım anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…