2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaa hakkaten cocuk gibii sizin biraz nikah falan hersey hizli olmus belki doyamadi kocacigin sana hemen cocuk oldu birde oturur duzenee cocukla beraber merak etmeee bu erkekler 50 yasinda anca olgunlasiyo

Canım benim elinde olmayan bişey , napacaksın üzme kendini.

Gözün aydın canım
Allah analı babalı büyütsün
Grubumuzun kaçıncı bebesi oldu şimdi @Hazel9
tupaaaaa kizlarrr siz bilirsiniz

Aynen kuzum neden memnunıyetsızce cevap verdı anlamadım
Bırde benım bebegım premature normal yemı dogan bebekle premature bırde degıl bence ama ne bıleyım kendısı dr ya öyle deyınce bende kaldım

Kızlar acil yardim memelerim taş gibi süt mü birikti bana deneyimli anneler acil yardımcı olabilir mi

Canım sıcak suyla göğüslerini yıka, masaj yap .
Avuç içiyle göğsüne masaj yap, sonra kahve rengi kısmı parmaklarınla ovala .
Moralini bozma , süt sağma makinen varsa onla da çekebilirsin.

Hiç bırakmadım yavrum. Emzirirken çıkarıyorum bi tek. Rutin hep bende takılı emzirceğim zaman hemen çıt atleti açıyorum kapağı çıkarıyorum emziriyorum hemen geri takıyorum kapağı mis sıfır acı. Bak aslında şuan yara ucu ama asla acımıyor İlginç

Ayy cok iyiymis o zaman direk kullanmaya baslarim bende insallah

Yaaa hakkaten cocuk gibii sizin biraz nikah falan hersey hizli olmus belki doyamadi kocacigin sana hemen cocuk oldu birde oturur duzenee cocukla beraber merak etmeee bu erkekler 50 yasinda anca olgunlasiyo
Aslında öncesinde 2 yıl flört ettik, gezmediğimiz yer kalmadı, yurtdışına çıktık beraber. Gezmeyi, tozmayı çok sever kendisi. Pandemiden önce sözlendik, nikah/düğün hazırlıklarına başladığımızda covid patladı derken çok da geciktirmek istemedik, pandemide evlendik ve tüm hayatımız evde geçmeye başladı ondan sonra bana sardı işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…