2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar merhaba saat 3 de sezeryana alindim sadece alt tarafim uyuşturuldu doğum guzel geçti ama bebegimle henüz kavusamadim hafif solunum sıkıntısı varmış sevincim kursagimda kaldi eşim çok ağlamış su an kuvozde durumu daha iyi olursa saat 22.30 da emzirme imkanım olacak lutfen dua edin
Kuzuu cok gecmıs olsun gozunuz aydınnn🥰🥰🤩🤩
Cıddı bısey yokturr endıse etme yoksa dogdugu gunun aksamı sana belkki emzırebılırsın demezlerdı korkmaa
En kısa surede bebegınıze de kavusun ınsallah 🤲 🥰

Kizlar merhaba saat 3 de sezeryana alindim sadece alt tarafim uyuşturuldu doğum guzel geçti ama bebegimle henüz kavusamadim hafif solunum sıkıntısı varmış sevincim kursagimda kaldi eşim çok ağlamış su an kuvozde durumu daha iyi olursa saat 22.30 da emzirme imkanım olacak lutfen dua edin
Gözünüz aydn canım Allah anali babalı büyütsün insallah en kisa zamanda da insallah bebiste cıkar sıkmayn canınızı hic

Ayy son 20 gün insallah🙏ama arada hep adet sancisi gibi agrim oluyor normaldir heralde
Normal kuzum 🥰 ben hastaneye yatış yaptgım gün nst de baya sancım cıktı hemşire dedi aa sancılısnız o yüzden mi geldnz pazar günü 😅 dedim yoo hmm 12.12 dedi eveett dedim 😅 ve sabah gercekten sancım vardı 😅 resmen doğru günü seçmişim doğum için

Canım gözünüzaydın. Allahın izniyle hiçbirşey olmaz bu da olabilen birşey en kısa sürede kavuşmanız dileğiyle 🤲

Normal kuzum 🥰 ben hastaneye yatış yaptgım gün nst de baya sancım cıktı hemşire dedi aa sancılısnız o yüzden mi geldnz pazar günü 😅 dedim yoo hmm 12.12 dedi eveett dedim 😅 ve sabah gercekten sancım vardı 😅 resmen doğru günü seçmişim doğum için
Ayy gördü mü her iste vardir bir hayir diye bosa dememisler en azindan bütün hazırlıgını yapıp gittin valla kazasiz belasiz insallah bizde bebgimizi alip döneriz insallah

Kızlar acil yardim memelerim taş gibi süt mü birikti bana deneyimli anneler acil yardımcı olabilir mi
Evet süt birikmiş olmalı. Emzirmeye başlamışsındır inşallah hemen. İlk sütü direk bebeğin emmesi daha iyi diye biliyorum. Sonrasında da sağım yaparak hem rahatlarsın hem de daha fazla sütün gelmesini sağlamış olursun. Ben aynılarını yaşadım.

Az kaldı canım vok hklısın beden yoruldu
Valla beden yorgunlugum zerre umrumda degil biraz stres oldum galiba hastane bulundugum sehirde degil dr sancin olirsa yola cikma diyor burda duzenli gittigim.bir dr daha var ama sadece dr iyi ekip kötü yenidogan yb yok benim kendi calistigim hastane acikcasi normal dogum diye canimi cıkarır her kafadan bi ses geliyor oraya gitme sunu yapma iyice.bunaldm bide bebegim insallah ne bileyim gelisimini tamamlamistirda solunum skntisi felan cekmez gercekten stres oldm artk

Sıcak ve masaj mı onları da deneyim. Sağmayı deniycem ama inşallahh dayanır şuan gepgergin
Sıcak değil soğuk iyi geliyor sertleşen memeye. Sütün az geliyorsa artırmak için sıcak iyi gelir ama sendeki sertlik zaten çok geldiğinin işareti. Sakın sıcak uygulama yapma sen. İnşallah geç kalmamışımdır bunları yazmak için 😬

Zaten bebek haberi aldığımızda başladı bel ve diz ağrıları 🤕 biraz pabucu dama atılmış hissetti, ilgi görmek istedi 😒 sürekli etrafında pervane gibi dolaşayım istiyo ama benim de halim yok 😔
yarın da işten yöneticisine gidelim diye plan yapmıştık, ama adamın karısı hastaymış, pcr testi vermiş ama bi şey çıkmamış. Onlara gidelim diyo, kadın hastayken iş çıkarmayalım, hem bak ben de oturamıyorum, uzanmam lazım dedim ama nafile 20 dk uğrar geliriz diyo 😕 yok benim sözüm hiç geçmiyo
Oyy çok zor huyu var eşinin..
Bebiş doğunca ona olan ilgini kıskanmasın🙈

X