2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Gittiğim hastane pandemi hastanesi değil, pozitifken doğum yaparsam sezeryana alacaklar. Dr um bunu istemediğimi bildiği için sancılarım gelene kadar vakit kazanmaya çalışıyor bir ihtimal negatife dönersem normal doğum yapabilseydim diye. Bi de ben sezeryan da olsam bebek kendi istediği zaman gelsin istedim. O yüzden sancı bekliyoruz her iki koşul için de
En güzel zamanda gelsin yavrum gönlünce olsun inşallah 🤲🏻

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzu kac hastane cikisi koycam ben ya basmio kafam 😂 hic almadim annem isimli yaptircak on lu galiba o, ben 5li mi alcam napcam ekstra bilmiorum 😅
5 li al bnce ben cantaya 3 tane 5 li 1 tane de tulum koydum kıyafet olarak hepsine de birar zıbın koydum icine ekstra eldiven sapkada koydum nolur nolmaz die

Kilya Kilya bende kasıntı basladı ya üst bacaklarm pütür pütür oldu arada kollara felan da geciyor 2 hafta once bakildi degerler normaldi insallah gecici biseydir

Gittiğim hastane pandemi hastanesi değil, pozitifken doğum yaparsam sezeryana alacaklar. Dr um bunu istemediğimi bildiği için sancılarım gelene kadar vakit kazanmaya çalışıyor bir ihtimal negatife dönersem normal doğum yapabilseydim diye. Bi de ben sezeryan da olsam bebek kendi istediği zaman gelsin istedim. O yüzden sancı bekliyoruz her iki koşul için de
Ben bu mantığı anlamadım canım yaa, Covid açısından normal doğum daha risksiz değil mi?
Daha kısa sürdüğü için mi öyle istiyorlar acaba?

5 li al bnce ben cantaya 3 tane 5 li 1 tane de tulum koydum kıyafet olarak hepsine de birar zıbın koydum icine ekstra eldiven sapkada koydum nolur nolmaz die
Zibin dedigin alttan citcitli olan dimii ? 5li aliim o zaman iki takim yeter belki, bi de onlu isimli olan onla foto cekeriz falan dedim kiyafet icin bi bunlar kaldi benim de.

Zibin dedigin alttan citcitli olan dimii ? 5li aliim o zaman iki takim yeter belki, bi de onlu isimli olan onla foto cekeriz falan dedim kiyafet icin bi bunlar kaldi benim de.
Evet evet icine giydirilen cıtcıtlıdan koydum aralarina 1 er tane 10 lu cok kalabalik 5 li ideal bence 3 takimda yeter diye dusunuyorm zaten minnaciklar hemen büyüyorlar

Ben bu mantığı anlamadım canım yaa, Covid açısından normal doğum daha risksiz değil mi?
Yaa evet hem kısa oldugu icindir bence hemde maskeylede olsa ıkinma felan olcak tükürük nefes vs ful tulumla dogum yaptirmaktansa ki kac saat sürer belli degil kisa yol sezaryen seciyorlardir diye dusunuyorm

Labellaaa Labellaaa canim dedigin gibi bebegin pozisyonu ters olunca zor cikti ilk basta aglamadi korktum baya sonradan yikti ortaligi cok sukur bugune allahim bekleyem herkesi saglikla kucagina almayi nasip etsin🤲
Ay kuzummm hadi gözünaydınnn o an çok kötü bir his gibi oluyor ama kısa sürüyor allahtan ben dr ağlamadı neden flan oldm sonra çığlık çığlığa 🥰🥰🥰 ayy rüya gibiydi şükür kurtulmuşsun kuzumm 🧿🧿🧿

Ayy insallah dönmüssndür negatife ama kendini kasma hic dönmesende yine sezaryenle olur hayirlisiyla siz iyi olunda cok sükür hafif atlatıyorsn kac gün oldu bu arada
12 gün oldu kuzum, pozitifken sezaryen olursa yanıma kimseyi almıyorlar ondan istemiyorum biraz da
Ben de anlamadım ki kuzum 🤷🏻‍♀️ kalabalık giriyoruz normal doğuma riske atamam o kadar insanı demiş neden bilmem

12 gün oldu kuzum, pozitifken sezaryen olursa yanıma kimseyi almıyorlar ondan istemiyorum biraz da

Ben de anlamadım ki kuzum 🤷🏻‍♀️ kalabalık giriyoruz normal doğuma riske atamam o kadar insanı demiş neden bilmem
Sezaryene tek başına giriyo sanki. 😂
Hayır, daha zor ki.
Narkoz vermek zorunda kalırsa maske falan kalmıyo sezaryende.

X