2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İyi yapmissin bosalt icini bacım gecende benim esim öyleydi ay bi aşı yapıldı 2 gün yatti öldüm yorgunluktan😅😅sen yine de cok egilip silme oldugu kadar napican testi de mutlaka yaptır ama nolur nolmaz
Bizimde ikinci gun bakalim ne kadar surcek insallah korona cikmaz valla ne yapiim bi de doktorum var bu cumartesi 1 ay oldu gitmedim 😭 Allah a emanetiz hepimiz napalim olucak olan olur da iste 🙊

Ah canım, Allah kolaylık versin.
İnşallah korktuğunuz gibi değildir.
Neden bu kocalar hep aynı, hasta olunca hepsi öyle, bebek gibi oluyorlar. 🙈
Galiba anneleri öyle yetiştirdiği için. 😉
Saol kuzum benim yaaa nazliyorum bende daha cok yapio bu sefer 😂 siz erkek analari yapmayin iste ogretin yardimci olsunlarr eslerine 😍😂

Yaa evet son gün ne hazirligi oluyor aceba neler yapiyorlar 😅
Valla başkaları napar bilmiyorum ama ben şuan hiçbişe yapmıyorum😂
Şimdi birazdan Bi duşa gircem uzunca😁
Sonra güzelce yağlanıp kremlencem, son şımarıklık işte. Tırnaklarımı falan hallederim sonraa koca bugün erken çıkarsa bana oksijen aldırsın kafam içerden iyi değil çok bunaldım😂
Başka akşama da Bi Kuranımı okurum. Tabi hepsi Allah nasip ederse. Başka napöam lazım bilmiyorum kiiiii🤭😁

Yarın için kontrolü ya da doğumu olan var mıydı? Çoğu ameliyat ve muayeneler ertelenmiş doktorların 1 günlük grev kararı için.
Benim nst vardi çalışmayacaklar mı ?yani ozel devlet hepsi icin geçerli mi
Merhabalar bende ocakta inşallah dondurulmus tedaviye baslicam kızlar ama size farklı bir soru sormak istiyorum sizce Şubat ayı mi yoksa yazın mi dondurulmuş transfer için iyi olur ben bu durumu ilk defa yasicam ama Şubat la yani kışin ile yazın arasında sizce fark olur mu bide memleketimden 8 saat mesafede bir yerde yaptırıyoruz dondurulmuş deneyimli olann bayanlar bana bı akıl verse çok memmun olurum Ocak adetiyle başladığımda 17-19 gün arası sürüyor diyorlar bdie son adet tarihi dondurulmuş nasıl oluyor hanımlar mesele Ocak 29 adetim gözüküyor ben o şekilde dondurulmuşa başlasam sizce tahmini doğum günü ne zaman olur
Öncelikle hayirli olsun.bende dondurulmuş embryo transferi oldum ayın bi önemi yok dr doğru zamani bekledi rahim durumumu göz önünde bulundurdu ben zaten adetsiz transfer oldum geçici menapozdaydim.hatta şubat için konuşmuştuk rahmimde bişey çıktı o ara nisana kaldi

Bizimde ikinci gun bakalim ne kadar surcek insallah korona cikmaz valla ne yapiim bi de doktorum var bu cumartesi 1 ay oldu gitmedim 😭 Allah a emanetiz hepimiz napalim olucak olan olur da iste 🙊
Ayy olmaz insallah gripte cok yaygin herkes hasta insallah öyle birseydir 🙏bu kontrolden sonra belki 2 haftaya döner seninki de iyi olur ben haftada bir isini cok sevdim🤭

Valla başkaları napar bilmiyorum ama ben şuan hiçbişe yapmıyorum😂
Şimdi birazdan Bi duşa gircem uzunca😁
Sonra güzelce yağlanıp kremlencem, son şımarıklık işte. Tırnaklarımı falan hallederim sonraa koca bugün erken çıkarsa bana oksijen aldırsın kafam içerden iyi değil çok bunaldım😂
Başka akşama da Bi Kuranımı okurum. Tabi hepsi Allah nasip ederse. Başka napöam lazım bilmiyorum kiiiii🤭😁
Valla napıcan ki en onemlisi dus vucut temizligi zaten bavul felan hazir senin dr 2 gece mi yatiriyor kacta gidicen nolur bizi unutma catlarım ben😂😂

canım benim de dün geldi doğum yarın olucak doktorum sakin ol panik olcak durum deil dedi nişan gelip bir hafta sonrada doğuran oluyormuş önemli olan su gelmesi kasılma dedi
Oyy yarın iki doğum var demekki sana ve nurselek nurselek allahim hayırlı doğumlar nasip etsin pesinizdeyiz 😂

Ayy olmaz insallah gripte cok yaygin herkes hasta insallah öyle birseydir 🙏bu kontrolden sonra belki 2 haftaya döner seninki de iyi olur ben haftada bir isini cok sevdim🤭
Insallah kuzum vallaa alistim ben bir ay a son zamanlarda dayaniyodum hep 😂😂 ilk baslarda olmadida detaylidan sonra rahattim 🙊 haftada bir gide gide yiyosun gunleri zaten ay basinda dogummm cok heyecanliiiii 🥰🥰

Oyy kiyamam sanaa korkmaa herkesin nisani gelmio benim etrafimda kimsenin gelmeden sez e aldilar 🤷🏻‍♀️ Sacini basini hazirlaaa sen de sus pusss yalniz son gecen hayatiniz degisio insallah saglikla gelsinler 😍
Aslında ona bile halim hevesim yok 😂
Kuaföre gitsem mi akşama yaa bana da düz yakışmaz Bi dalgalı fön çektirsem mi 😂 Ayy ne dertler var yarabbim 😂😂😂

Valla napıcan ki en onemlisi dus vucut temizligi zaten bavul felan hazir senin dr 2 gece mi yatiriyor kacta gidicen nolur bizi unutma catlarım ben😂😂
Ben tek gece biliyorum ekstrem bişe olmazsa. Saat 7.30da burda olun acilden yatış yaptırın dediler biz 7de olalım diyoruz çok erken çıkıcaz evden işte. Ama kaçta alıcaklar bilmiyorum 😐🤷🏻‍♀️

Insallah kuzum vallaa alistim ben bir ay a son zamanlarda dayaniyodum hep 😂😂 ilk baslarda olmadida detaylidan sonra rahattim 🙊 haftada bir gide gide yiyosun gunleri zaten ay basinda dogummm cok heyecanliiiii 🥰🥰
Valla 34 cok cabuk bitti insallah biran önce egecsin istiyorm artk valla bisey deyim mi hala anne baba olacagimiza inanamiyoruz heralde kucagima almadan hala inanmiycam o kadar cok islemden gectik ki sezaryen bile bazen gozumde bir islem ama sonucu dusununce Allah ım aglamak istiyorum direk🙈

Aslında ona bile halim hevesim yok 😂
Kuaföre gitsem mi akşama yaa bana da düz yakışmaz Bi dalgalı fön çektirsem mi 😂 Ayy ne dertler var yarabbim 😂😂😂
Yaaa delimisin gitt tabikii napcan evde oturup saat mi saycaksin senin gunun olcak yarinda 😍 bebelerin dogum gunuyse seninde anneliginin ilk gunu olcak en guzel halinde olman lazim yeni baslangic yeni umutlarr yeni heyecanlar 😍 sonra zaten dagilirsin yok emzirme yok bilmem ne 😂

Ben tek gece biliyorum ekstrem bişe olmazsa. Saat 7.30da burda olun acilden yatış yaptırın dediler biz 7de olalım diyoruz çok erken çıkıcaz evden işte. Ama kaçta alıcaklar bilmiyorum 😐🤷🏻‍♀️
Ayy hadi hayirlisi insallah hersey güzel olacak ben cok inaniyorum melo da sende saglikla kavusun insallah🥰

Valla 34 cok cabuk bitti insallah biran önce egecsin istiyorm artk valla bisey deyim mi hala anne baba olacagimiza inanamiyoruz heralde kucagima almadan hala inanmiycam o kadar cok islemden gectik ki sezaryen bile bazen gozumde bir islem ama sonucu dusununce Allah ım aglamak istiyorum direk🙈
Mucize gibi birsey yasadiklarimiz gercekten haklisin kucagimiza alinca inanicaz insallah 😍🥰🧿 sona yaklastik Allahin izniyle kuzum bak arkadaslarimiz teker teker dogum yapio surda iki ay once neler konusuoduk nasil olcak bilmem ne ama her dogurana bak helal olsun hepsine nasil basariyolar sira bizdee 💪🤲😍

Mucize gibi birsey yasadiklarimiz gercekten haklisin kucagimiza alinca inanicaz insallah 😍🥰🧿 sona yaklastik Allahin izniyle kuzum bak arkadaslarimiz teker teker dogum yapio surda iki ay once neler konusuoduk nasil olcak bilmem ne ama her dogurana bak helal olsun hepsine nasil basariyolar sira bizdee 💪🤲😍
Öyle valla hep diyorum Allah ım isteyen herkese nasip etsin insallah bizlere de sağ salim kavusmayı nasip etsin😍

X