2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Merhaba bnde dondurulmus embriyo transferi oldum ama yaz kış pek farketmez bnce yani nisan basinda baslamistik nisan sonu transfer oldu dogum tarihini dr transfer tarihi -15 i sat kabul ederek hesapladi önemli olan sizin psikolojik hazirliginiz siz iyiseniz bence yaz kış farketmez 🤷‍♀️
Anladım canım bende 8 saat yol gidicez acaba yaza mi biraksam diyorum bide 3 embryom vardı biraz kalitelerini orta kalite çok iyi kalite değil dedi 5. Gün embryosu bu ne demek yani kalitesiz olunca iki koydurunfa tek mi tutar yoksa ikisimi tutar embryolog öyle deyince üzüldüm biraz

Benim nst vardi çalışmayacaklar mı ?yani ozel devlet hepsi icin geçerli mi

Öncelikle hayirli olsun.bende dondurulmuş embryo transferi oldum ayın bi önemi yok dr doğru zamani bekledi rahim durumumu göz önünde bulundurdu ben zaten adetsiz transfer oldum geçici menapozdaydim.hatta şubat için konuşmuştuk rahmimde bişey çıktı o ara nisana kaldi
İnsallaj en sağlıklı şekilde kucağına alırsın canım bende kış yaz diye 8 saatlik mesafe olunca ona göre acaba havalar isisninca mı gitsem dedim inşallah hayırlı zamanda olur canim

Ne kadar güzel aciklamissiniz inşallah sagliklica kucağınıza alırsınız birşey daha soracağım benim 9 yumurta dan 3 tane embryom 5. Gün embryosu kaldı Bizde erkek faktörü esimidin sayı ve hız sorunu var ama embryolog kalitesine orta kalite çok iyi kalite değil dedi ama nasıl oluyor tutmaz mi yani anlamadım ben birde tek tek koydurmak istiyorum iki iki şeklinde değilde bu konu hakkında bilginiz var mı iki mi koydurmaliyim
Yani canim orasini Allah bilir dusuk kalitede embriyolar tutup a kalite tutmayanda oldu kimse bir garantisini veremez bunun ☺️ Biz doktorun yonlendirmesiyle iki tane koydurduk bir tanesi tuttu cok sukur kalite vs ile ilgili de bilgimiz yoktu, erkek faktor esimden ameliytla sperm bulundu biz de de. Tamamiyle sizin ve doktorunuzun karari olan bir surec. Yolum uzun diosunuz kar da kis ta evet zor olur ama bu da sizin karariniz yine ☺️

Resmen ittiriyorlar elleri ile kafayı çekiyorlar geriye resmen tiksinmişler memeden🙄 sağıp verdim içtiler lıkırt diye 🤷🏻‍♀️ İnşallah geçicidir ya☹️ Bu arada H Hazel9 sağdım bu aralar makine iyi tavsiye edebilirim
Oyy kiyamam onlara ben ya vardir bir cozumu kuzum illa ki pes etme sakin 😔 evet ondan alicam bende karar vermistim indirim bekliyorum kuzum saolasin unutmadin soyledin 🥰

Yani canim orasini Allah bilir dusuk kalitede embriyolar tutup a kalite tutmayanda oldu kimse bir garantisini veremez bunun ☺️ Biz doktorun yonlendirmesiyle iki tane koydurduk bir tanesi tuttu cok sukur kalite vs ile ilgili de bilgimiz yoktu, erkek faktor esimden ameliytla sperm bulundu biz de de. Tamamiyle sizin ve doktorunuzun karari olan bir surec. Yolum uzun diosunuz kar da kis ta evet zor olur ama bu da sizin karariniz yine ☺️
Çok saol canim benim senin cinsiyetiniz nedir Maşallah inşallah en yakın zamanda sağlıkla al kucağına

Anladım canım bende 8 saat yol gidicez acaba yaza mi biraksam diyorum bide 3 embryom vardı biraz kalitelerini orta kalite çok iyi kalite değil dedi 5. Gün embryosu bu ne demek yani kalitesiz olunca iki koydurunfa tek mi tutar yoksa ikisimi tutar embryolog öyle deyince üzüldüm biraz
Ben o kalite isinden cok anlamiyorum valla ab ba biseyler diyorlar bazen dusuk dedikleri tutuyor bizde yaklasik 700 km yol gelmistik 2 saate bir durduk biraz yürüdüm felan öyle bitirdik yolu 2 ya da 1 olmasina aslinda doktorla karar vermek daha mantikli bize sormusti biz siz nasil derseniz öyle olsn demistik oda tek tramsfer etmisti doktoruna güven icini ferah tut ama en onemlisi kafani rahat hissettigin zaman git aklinda soru isaretleri olmasn sıfırla kendini insallah bu sefer olacak diye düsün Allah in izniyle insallahta olur Allah yardimciniz olsun🙏

Eyvahlar olsun kanal yapılı olan disimin bir tarafı kırıldı tamamen 28.haftaya kadar mudahale ediyormus napıcam ben simdi🥴agri yok sadece huylaniyorum kirildigi icin hemen enf kapar mı ki bebege zararı olur mu off😶
Hayır hayır dur korkma. O tarafla yeme idare eder seni doğuma kadar ben inanıyorum ben aylarca kırık gezmiştim hamileliğin başında başladı ağrılar. Sadece dikkat et aman o tarafa bişe gönderme

Hayır hayır dur korkma. O tarafla yeme idare eder seni doğuma kadar ben inanıyorum ben aylarca kırık gezmiştim hamileliğin başında başladı ağrılar. Sadece dikkat et aman o tarafa bişe gönderme
Off öyle yapıym madem insallah başıma is acmaz surda 20 gun daha idare eder beni ya🥺

X