2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

inşallah canım aslında erken oluyor içim rahat değil 36+5 ama suyu azalmış

Canım 2 hafta önce benimde 36. Haftada doktor suyun az hemen alayim dedi , başka 2 yere daha muayene oldum , suyu az değil di herşey normaldi çok şükür.
Senin yerinde olsam başka bi doktora da görünürüm.

Kizlar dr bana gün vermiyor beklemedeyiz üzerimde bunun verdiği gerginlik ve heyecan var zaten. bi de etrafımdaki sikintilarla meşgul oluyorum .babam hasta uzun süredir evde yalniz bırakmıyoruz. ben doğum yapinca annem gelecek Allah izin verirse bekar kiz kardeşim var evde çalışıyor ama eve erken geliyor orda sorun yok dönüşümlü geliriz yanina diye düşündüler 1-2 günde izin alacak işten idare edeceğiz insallah. şehir dışında da ablam var o da izin alacak dogum icin ama bi sorun var 5 yaşında kızı var o da gelecek bu zaten aylar öncesinden belliydi orda sorun yok ama çocuk okula alışamadı bugün whatssapta konusurken küçük kardeşim çocuğu bırak git doğuma gelince dedi sinirlendim ama ses çıkartmadım aylardir kendi kendimi idare ediyorum kimseye yük olmayim düzenlerini bozmayim diye ben böyle yaptıkça insanlar rahatlıyor sanırım. Annem benimle mi kalacak kendi evinde çocuk bakacak?bunu söyleyen kardeşim evde olsa bakar çocuğa ama hafta içi hep işte çocuk bana gelse annemin yaninda ayri dert. zor bi çocuk ve şimdiden kıskanma var sıkıntılı yani kimseden yardim beklemesem sadece k.validem gelse yeter belki ama demezler mi doğumda böyle mi yapılır diye?inanin sinirlerim oynadi anneme söyledim nasil olacak diye ben her şekilde yanina gelecegim diyor ama ablam böyle bir şeyi duydu mu fırsatı elden birakmaz bırakır çocuğu 10-15 gun kalir en az .ben her an kaygılanıyorum zaten babama bişey olacak diye bi de bu çıktı 😔
O hisler insana ekstra yük kuzum 😑 anlıyorum seni ama bu dönemde düşünmeyip kendine odaklanmaya çalış annen ile paylaş o yoluna koyacaktır inşallah. Baban için de çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin 🤲🏻

Canım 2 hafta önce benimde 36. Haftada doktor suyun az hemen alayim dedi , başka 2 yere daha muayene oldum , suyu az değil di herşey normaldi çok şükür.
Senin yerinde olsam başka bi doktora da görünürüm.
aklıma geldi aslında canım ama iki haftadır kontrollerde gösteriyor suyun neerelerde olduğunu ultrasonda doktor prof bir de bende dikişte olunca daha fazla riske atamam dedi naapsam bilmiyorum

Onlara dikkat edicem kuzum da ya benim yüzümden bebeğe Bi şey olursa diye aklım çıkıyor
Canım bebis zaten suan gelismis durumda hicbisey olmaz Allah in izniyle cogu zaman bak diyoruz ki biz kilo almadik ama bebek aliyor inan Rabbim onları koruyor sen psikolojini saglam tut iyi düsün

Canım 36+5 hiç erken değil endişe etme. Suyu azalmışken beklemek sıkıntı asıl. 37. Hafta normal miat bebek zaten. Prematüre bile olmayacak öyle olunca
doktorda öyle söyledi canım 37ye giriosun daha fazla bekletemem o riske girilmez kıymetli bebek neler çektiniz dedi. allaha emanet artık canım senin kuzular napıyor

Cumartesi günü kaç haftalık oluyorsun ?
Ciğer geliştirici iğne 34. Haftaya kadar yapılıyormuş.
Maalesef bende 1 doz yaptırmış oldum😬
36+2 de .
aaa öyle mi 36ua giriyorum doktor bunu bilmiyor mu ya ayy iyice kafam karıştı yaptırmayım o zaman hiç son kontrolde lafını etti ama söylediğin iyi oldu canım

X