2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

doktorda öyle söyledi canım 37ye giriosun daha fazla bekletemem o riske girilmez kıymetli bebek neler çektiniz dedi. allaha emanet artık canım senin kuzular napıyor
Bence de riske girmeye değmez haftan normal çünkü kuzum. Rabbim sağlıkla kavuştursun. Bizimkiler fena gazlı alışmaya çalışıyoruz

aaa öyle mi 36ua giriyorum doktor bunu bilmiyor mu ya ayy iyice kafam karıştı yaptırmayım o zaman hiç son kontrolde lafını etti ama söylediğin iyi oldu canım
Canım tavsiyem yaptır. Doğumdan bir gün önce bile yaptırıyor doktorlar. Kar kardır diye. Çünkü doğmadan hiç bir bebeğin organ kapasitesini bilemiyorlar. Ciğerleri gelişmiş olabilir ama gelişmemişte olabilir. Kardeşim 40 haftalık doğdu solunum sorunu yaşadı kuveze girdi. Tedbiren bilmedikleri için yapıyor doktorlar

aklıma geldi aslında canım ama iki haftadır kontrollerde gösteriyor suyun neerelerde olduğunu ultrasonda doktor prof bir de bende dikişte olunca daha fazla riske atamam dedi naapsam bilmiyorum

Doktoruna güveniyorsan sorun yok .
Ben doktor değişikliği yaptim , iyikide inanmamışım ona hiçbi sorun yokken bebeğimi alacaktı, belkide kuveze girecekti.
Böle bişey yaşadığım için sana da söylemek istedim, farklı birine de görünürsün o da suyu az derse zaten yapılacak şey biran önce almak olur , riske atamazsın bebeğini.

aaa öyle mi 36ua giriyorum doktor bunu bilmiyor mu ya ayy iyice kafam karıştı yaptırmayım o zaman hiç son kontrolde lafını etti ama söylediğin iyi oldu canım

Kafanı karıştırmak istemem, Ben yaşadığım şeyi söylemek istedim , sende içim rahat değil deyince .
Araştır istersen .

Ben olsam yaptırırdım kuzum doktoruma güveniyosam yani ama başka bir görüş te alabilirsin sana kalmış bişey bu 🤷🏻‍♀️

Doktoruna güveniyorsan sorun yok .
Ben doktor değişikliği yaptim , iyikide inanmamışım ona hiçbi sorun yokken bebeğimi alacaktı, belkide kuveze girecekti.
Böle bişey yaşadığım için sana da söylemek istedim, farklı birine de görünürsün o da suyu az derse zaten yapılacak şey biran önce almak olur , riske atamazsın bebeğini.
Yaa senin yaşadığın cidden şaka gibi ya insan hayatı bu 😐 sen o doktorda devam etmiceksin ama dimi ?

Bana yedinci gün çıkar dediler ıslanırsa daha da erken. Duş aldım baya ıslattım çektim attım bende valla acıyor azıcık göbeğim sarkık sarkık
Benım bant su gecırmeyenden dı
Ama ben hastanede dus yapmadım zaten hıc acımadı cıkarırken hemsıre yavasca cıkardı
Göbugın oyle olması cok normal kuzum ben sabah dusa gırmeden ac karnına tartıldım dogumdan +4 kılo var ılk hedefım o ama dıyet vs yapmıyorum 6 ay da hıc busey yapmam
Sonrakı hedefım eskı kılomdan daha eskı kıloma ınmek 🤣 senın gıbj ınce olmadığım ıcın 🤭

Kiraz çekirdeği deniliyor ama sanki hiç çare olmayacak gibi 🙄
Kuzum emzırınce bebek mesela sadece dıl degdıroyo veyaz agzında tutyor ozaman haz olunca anlıyorum ben cıkarana kadar ya yuzıstu dızıme yada omuzuma koyuyorum pıtpıt vuruykrum sırtını altran yukarı sıvazlıyorum cıkınca rahatlıyor cıkardıgını anlayamasan da denersın memeyı alıyor mu dıe baktın agzını acıyor ozaman rahatlamıs emmek ıstıyor demektır ama yıne almayınca dahavrahatlamaıs demektır 😊
GASICON dıe gaz damalsı var ıcerısı dogal yaglar ıcerıyor ama bunu 8 damla sen alıyorsun bebege de sutten gecıyor faydalanıyor senınde gazın rahatlıyor

Kuzum bir şey mi kaçırdım ne oldu
KıZz en canlı ornegı benımm istee
Saglıkla dogdu bebegımız bende atlattım cok şükür 🤲 ☺️
Herkesın bunyesı bır degıl
Bemım eskıden kalma panık atagım vardı
Benı mahveden oydu kuzum
Covıdden hastaneden cıkınca bebegın kılosu cok ıyıydı dr demıstı kı sen ne yasarsan yasa bebek buyuyor etkılenmıyor
Ama sonrakı hafta panıkatak krızlerımden 4.5 kılo kaybettım ve cok asırı depresıf jale gırıdm o ara bebek kılo alamadı 2 hafta sonrada dr rıske atmayalım deyıp aldı
Bak masallah teyzesı vallahı cok sukur cok saglıklı bebegım var Normal dogurup ta ne sıkıntılı bebekler var sen korkma duanı esırgeme ac dınle bolbol hıc bısey olmayacak 😊🤲

Onlara dikkat edicem kuzum da ya benim yüzümden bebeğe Bi şey olursa diye aklım çıkıyor
Yavrum covid bebeğe birşey yapmıyorkii benm yakın çevremde 2 kişi doğuma 2 hafta kala covid oldu bi tanesi baya öksürükle flan geçirdi hatta kızı aradm ay öksürüyorum covid oldm şaka gibi diye gülüyordu yani 😅 ikisinn de bebeklerinin maşallahı var. Sen moralini yüksek tut yeter bebek bağışıklık kazanır daha iyi hiiç can sıkacak birşey yok ayrıca 39. Haftaya girdik artık yavrm hiçbişey olmaz

KıZz en canlı ornegı benımm istee
Saglıkla dogdu bebegımız bende atlattım cok şükür 🤲 ☺️
Herkesın bunyesı bır degıl
Bemım eskıden kalma panık atagım vardı
Benı mahveden oydu kuzum
Covıdden hastaneden cıkınca bebegın kılosu cok ıyıydı dr demıstı kı sen ne yasarsan yasa bebek buyuyor etkılenmıyor
Ama sonrakı hafta panıkatak krızlerımden 4.5 kılo kaybettım ve cok asırı depresıf jale gırıdm o ara bebek kılo alamadı 2 hafta sonrada dr rıske atmayalım deyıp aldı
Bak masallah teyzesı vallahı cok sukur cok saglıklı bebegım var Normal dogurup ta ne sıkıntılı bebekler var sen korkma duanı esırgeme ac dınle bolbol hıc bısey olmayacak 😊🤲
Yavrum sen etiketi geç alıntıları da yanlış yapmaya başladın 😅😅😍😍

X