2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Allah'ım oncelikle sabrınızı arttırsın şefaatçi olacak size ins sen ve sin çok guuclusunuz cnm Allah diğer kızınıza ömür versin diğer kızında bahtı kaderi güzel.olsun ins analı babalı büyüsün

Cnm başınız sağolsun Allah sana,eşine,ailene sabırlar versin..
Çok şükür Allah kucağını boş bırakmadı diğer kızına sarılacaksın onun yanında olacaksındoktorlar hep bilgilendirdi ama sen anne olarak onu hiç bırakamadın Allah mükafatını verecektir.

Canım Benim çok üzgünüm başınız sağolsun. Allah küçük meleğe uzun ömürler versin ne denir bilmiyorum eminim çok zordur senin için Allahım yardımcın olsun

Kızlar ben çarşıdan melodi çikolatadan madlen ve badem şekeri aldım , tadi lezzeti guzel ozellikle badem şekeri cok guzel.
Kendim paketledim , üzerine de etiket çıkarttım, yapıştırdım.
Bende bi yer buldum melodi cikolatadan yapıyorlar guzel dediler tadi kötü olmasin yetee

Kızlar ben çarşıdan melodi çikolatadan madlen ve badem şekeri aldım , tadi lezzeti guzel ozellikle badem şekeri cok guzel.
Kendim paketledim , üzerine de etiket çıkarttım, yapıştırdım.
Bizim buralarda melodi çikolatanın yeri yok heralde. Bi de az erken olmuş olsaydı kabına etiketine ayrı ayrı gezmek lazım sen nasıl uğraştın onlarla

Öyle tabiki isyan etmiyoruz bu duruma sabredip diğer kızımıza sarılıyoruz daha da kötüleri varmış diyoruz halimize bin şükür. En kötüsünü dusunmezsek iyi olamayız zaten

Kızlar nezle oldum var mı önerileriniz? Ne yapayım? Boğaz ağrısı, halsizlik v.s yok sadece burun tıkanıklığı var
Xclear okyanus suyu kullanabilirsin. Bende üç dört hafta önce nezle gecrdim. Doktorum onerdi. Aksi takdirde burun tikanikligim geçmedi. Hamileler kullanabiliyor. Hergun istediğin kadar sikabiliosun hiç bir zararı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…