2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen canım sabah 7 de hastanede ol dedi doktor 6 30 gibi çıkarım. Sonra kızlarım gelecek canlarım yaa bugün çıkmak için resmen baskı yaptılar tekmeleri falan nasıl güzel bir duygu 🥰🥰🥰
Yaaa yerim onları ben😍😍
Allah yardımcınız ve yanınızda olsun🙏🏼🙏🏼
Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.yatarken sana ve bebişlerine dua edeceğim😍😍

Oyyy yerim ben onlarii yaaa kuzular masallahh 😍🧿 paylasma konusu evet kafa kurcalayan kisim ama gunun sonunda ruyalar gercek oluyo insallah ve her gun biraz daha yaklasiyoruz 😍 doguran anneler daha iyi ifade ederler duygularini bu konuda ☺️
Elbette daha iyi ifade eder. Biz daha doğurmadan duygu yoğunluğu yaşıyoruz onlar ne haldedir 😍😍

Heyecandan mıdır anlamadim sol kolum ve ayağımda öyle bir ağrı var ki uyutmuyor sürekli sicratip durdu yatakta en sonunda dayanamadım kalktım psikolojiktir insaallah
Ayy kuzu sen yarın bebişlerini mi alacaksın kucağınaa yaaa 😍 inşallah heyecandandır korkma hep sonu güzel oldu senin için de öyle olucak inşallah 🤲🏻🤲🏻
Kalk Bi dolaş geri yatarsın geçince. Sabah kaçta alıcaklar demiştin

Ayy kuzu sen yarın bebişlerini mi alacaksın kucağınaa yaaa 😍 inşallah heyecandandır korkma hep sonu güzel oldu senin için de öyle olucak inşallah 🤲🏻🤲🏻
Kalk Bi dolaş geri yatarsın geçince. Sabah kaçta alıcaklar demiştin
Insaallah heyecandandir canım ara ara oluyordu ama geçiyordu sabah 7 de gidecez insaallah muhtemelen poliklinik başlamadan alırlar diye düşünüyorum 😍😍 belki bu günlerimizi de ozleyecez ama olsun gelsinlerde

Yaa hayirlisi neyse o olsu hic dusunme normal sezaryen farketmez bizde bebiste saglikli olalim hersey hallolur insallah🥰
İnşallahh yavrucumm ya hayırlısyla bi kavuşsak artık. Kv diyo bugun azı gitti çoğu kaldı 😅 9 ay bitti son hafta bitmiyo herkes heyecanlı sanırm iki tarafın da ilk torunu 😅 annem hastanede giymeye kıyafet almış yıkamış ütülemiş bebeğe batmayan pamuklu almış üstünde de ayıcıklar var birinde, birinde de biberonlar 😅😅 annem konusunda şanslıyım çok dikkatlidir bebek bakımnda merak ediyorum anneanneliğini 😍

Aynen canım sabah 7 de hastanede ol dedi doktor 6 30 gibi çıkarım. Sonra kızlarım gelecek canlarım yaa bugün çıkmak için resmen baskı yaptılar tekmeleri falan nasıl güzel bir duygu 🥰🥰🥰
Yaaa çok heyecanlııı son gün olması çok tuhaf muhtemelen uyuyamıcaksınnn 🥰🥰🥰🥰 sağlıkla kavuşun insallahhh

Amaaan ha normal dogum ha sez. Kuzu ya ne farkeder kii onemli olan anne olmak saglikli evlatlara sahip olmak dogum seklinin ne onemi var ki 😍 Allahim ruyalarimizi gerceklestirdi, hepimize nasip etti insallah saglikla zamaninda alalim kucagimiza 🤲 Unutmayalim ki bizim gibi cocuk sahibi olmak isteyen yillarca cabalayan bir suru kisi var dualarimizda onlara da yer verelim 🤲🥰🧿
Yok kzum yaa ondan değil tabiki asla önemi yok bebek nasıl gelirse öyle olsun dedim her zman sadece doğal yolla olabiliyorsa öyle olsun çok istedim ve tatmak istediğim birşeydi ve zamanından önce planlı doğum seçmiş olmam flan ne bileyim analık işte ya karnımdaki günlerinden mi çalıyorum dedirtiyor hep vicdan hep 😢

Yavrum yok ter atmıyorum aksine gece sıtma tuttu kimsede yoktu yanımda eşim başka odaya geçip uyuyor sık kalkıyoruz annem geliyor filan diye kat kat yatsam içim titredi öyle dalmışım. Onun dışında idrara çıkma sorunu yaşıyorum idrar yolum tahriş olmuş heralde sondadan. Acı ile zorla çıkıyorum 😞 doktora gitmeye korkuyorum inşallah geçer 🤲🏻
Annemin ddiği şey bu sanırm sonda sonrası çok yanma oluyor ve sonrası idrar yolu enfeksiyonu demişti 🥴 bence geçmezse bi görün yavrm

Çıplak kalıp emzirmeye çalışıyorum filan hiç sıcak tutamadım kendimi 😔
Bebeğim asla cıplak kalma bizde de çok önemserler 40 gün yelek çetik hep sıcak tutarlar kendilerini annem hep şey der lohusyken bi üşütürsen dikişlerin hep ağrır ve ağır kaldırma kendini yorma o da fıtıga çevirir der. Ben kürtaj oldgmda bile annem 40 gün lohusa sayılıyorsun çok koru kendni flan demişti o zman bile sıcak tuttum hep kendmi dikkat et yavrum sen de

Insaallah heyecandandir canım ara ara oluyordu ama geçiyordu sabah 7 de gidecez insaallah muhtemelen poliklinik başlamadan alırlar diye düşünüyorum 😍😍 belki bu günlerimizi de ozleyecez ama olsun gelsinlerde
Bence kesinlikle özlenir 🤗🤗 son videolarını çek hareket ederken karnında. Ben biraz evvel videoya aldım nasıl hareketliydiler 😍😍
Sen de çek içerde son geceleri prenseslerin🤗🤗

Bence kesinlikle özlenir 🤗🤗 son videolarını çek hareket ederken karnında. Ben biraz evvel videoya aldım nasıl hareketliydiler 😍😍
Sen de çek içerde son geceleri prenseslerin🤗🤗
Ben de bugun video çektm arabada giderken kızzım sensiz son pazrımız babanla birlikte başbaşa kahvaltıya gidiyoruz haftaya sen yanımızda olcaksın fln ay çekerken ağlıcaktm 😩

Ahhh 😍😍😢
Bir de sonradan sen izlerken neler hissedersin ya da yıllar sonra büyüyünce o 😍😍
Ahh ahh çok duygusal şeyler bunlar 🥺 eşim diyor artık cok daha farklı düşünüyorum bazı şeyleri anne baba olmanın verdiği sorumluluk ciddi birşey gercekten. Haftalarca karnımızda büyüttük ve onunla karşılaşacak olmak 🥰

Benim de kayınvalidem geldi kızlar ama şimdilik kızında.( Görümcem de hamile bahsetmiştim size)
2 büyük poşet eşya ile gelmiş bir sürü bebiş kıyafeti zıbınlar,tulumlar v.s. Ne ara giyecek bu kadar şeyi bizim kızçe🤗
Giyiyor canım merak etme. Ben bebiş hem iri bebek hem de hemen büyüyecek diye yenidoğandan az eşya almıştım. 5 takım falan. 3-6 aydan da 1 - 2 takım. Yetmiyor anam yetmiyor. Şimdi yenilerini alıyorum. Ya kusuyor, ya işiyor üstünü batırıyor. Bir de üst üste çift kat giydirme durumu var, kıyafet kalmıyor. O yüzden çok eşya iyidir.

X