2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oyyy yerim ben onlarii yaaa kuzular masallahh paylasma konusu evet kafa kurcalayan kisim ama gunun sonunda ruyalar gercek oluyo insallah ve her gun biraz daha yaklasiyoruz doguran anneler daha iyi ifade ederler duygularini bu konuda

Çıplak kalıp emzirmeye çalışıyorum filan hiç sıcak tutamadım kendimi

Ayy kiyamam son haftalar artik insallah Yaa evet araba isi riskli bende son ana kadar kullanmak istiyorum ama benim koca asla izin vermez dogurunca daha da iyi oluca hepimiz insallah
Ben doğuma giderken de arabayı ben kullanırım heralde diye valizler ile puseti arabaya koymayı düşünüyordum. Son bi hafta, 10 gündür çok zorlanıyorum. Evde de sürekli yatış pozisyonundayım. Bebek artık dönmüş, yer çekimine karşı ayakta durmak zorluyo

Antibiyotik kullanıyorum ama ona fayda etmez mi ki acaba çok korkuyorum
Korkulacak bisey yoktur emin ol tahris olmus zedelenmis olabilit cıkarirken yada takarken ama beklersen eger belirti azalmıyorsa ilerleyebilir daha da birde onunla ugrasma derim isim kesin cözümü ilac kullansanda kullanmasan inan su sen idrar yapmak istemiyosndur agriyor diye ama yapa yapa temizlersn orayi kullandigin antibiyotik ameliyat sonrasi icindir ona etki etmez pek sanmam genelde cipri vs yaziyorlar idrar yollari icin tabi emzirende nasil bilmiyorum ama bence doktora git canim ilerlemes

Az kaldi kuzum Insallah bir avaz da kurtulursun, su gibi akıp geçer umarım doğumunda kuzum benim Heyecanlı mısın yoksa daha sakin taraf sen misin eşine göre

Anladım kuzum dikkat edeyim diyorum su içmeye yok içmiyorum hiç. İçsem belki düzelecek gerçekten. Ne yapayım ürolojiye mi gideyim idrar tahlili filan ister veremem hastane ortamında oturup kalkamıyorum da kadın doğum doktoruna mı sorsam ki

Aldığım antibiyotik idrar yolu filan içinmiş zaten kuzum. Prospektüs okudum sanırım bol su almalıyım doktor en az üç litre demişti ay en kısa sürede yapayım artık çok korktum

Kadın dogumda bakabilir ama urolojiye de gönderebilir biraz doktora bağlı aslında evin uzak olmasa hemen evde verirdin götürürdn aslında ama bi sekilde verden senin icin iyi olacak gibi zamaninda cözüm bulunur en azindan

Aldığım antibiyotik idrar yolu filan içinmiş zaten kuzum. Prospektüs okudum sanırım bol su almalıyım doktor en az üç litre demişti ay en kısa sürede yapayım artık çok korktum
Aa o zaman cok iyi dedigin gibi geriye su kaliyor inan suyu tamamla rahatlarsn

Aa o zaman cok iyi dedigin gibi geriye su kaliyor inan suyu tamamla rahatlarsn
Biraz içtim bugün yine zorlanıyorum ama rengi filan açıldı miktar olarak arttı filan devam edeyim takip edeyim olmadı gideyim benim kesim baya alttan açılmış mesane filan zorlanmış olabilir şimdi. Bebeğin konumuna göre en uygun yer neyse öyle açıyorlarmış benim baya baya aşağıda

Çok şükür iyiyim canım yarın bizde kavusacaz kızlara insaallah Allahin izniyle

Valla onlari hic bilmiyorum sezaryeninde normalinde iste kendine göre sıkıntılari var bunlar son sıkıntılar insallah en zorunu atlattn dedigin gibi omce rengi acilir miktari artar sonra yavas yavas rahatlarsn insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…