2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kilya Kilya kuzum ve diğer yeni doğum yapmış kuzular ve biz doğum yapıcaklar süt arttırsın diye şöyle birşey varmış solgar ın yorumlarına bakın bi isterseniz belki işe yarar solgar- brewers yeast miş adı link koyuyim bende favorilere aldım
Teşekkürler yavrum

Bu arada Annem 3 doğumunda da sonda taktırtmamış sana da taktırtmam kıyameti koparırım diyor hadi anniiş taktırma şu sondayı bana 😅 insallah kabul ederler ya pek sanmıyorm ama sonucta uyusk bacaklar ameliyatta idrar kaçıran ben 😅 zaten aç susuzsun nerden çıkcak diyo ameliyat sonrası ben ördekle hallederim diyor bakalm planladıgımız gibi gidermi
Bana uyuşturduktan sonra taktılar kuzum. Ama o kadar sancım vardı ki takılı olması baya işime yaradı. Bir de ameliyatta bile gelmişti ki ben en son bir önceki gece bir şeyler yiyip içmiştim ameliyat ertesi gün öğleden sonra olmasına rağmen düşün serum bağlıyorlar ya onunda etkisi var. Çıkarırken biraz acıtıyor tabii. Bir de şu an bile idrar yaparken canım acıyor. Yani artısı da eksisi de var

Babyy anlatsanaa neler yapıosunn topuz oğluşun nasılll 😍 bi ayak fotosu yolla bariii sevelimmm 🥰
Canımsın. Bebişim dün akşama kadar çok iyi, uslu gidiyordu da dün gece bir huysuzlandı ki, kanını doyuruyorum, altını temizliyorum yine de uyuyamıyor, ağlıyor. Kaka yapamıyordu sanırım ki 3 saat uğraşıp zar zor uyuttuktan 2 saat sonra ağlayarak uyandı, emzireyim dedim istemedi. Meğer altı kirlenmiş diye, kakasını yapabilmiş yani, temizlenmek istediği için ağlamış. Temizleyince bir uyudu, 4 saat uyanmadı. 4 saatin sonunda da ben onun ağız şapırdatma sesiyle uyandım hemen emzireyim dedim, öyle iştahla emdi ki, gözünü bile açamıyordu ama ara vermedem yarım saat emdi. Sonra tekrar uyudu.

Bugün rutin kontrolü vardı, doktora götürdük. Bir de aşısı için aile hekimine. Sanırım üşüttü. Şimdi de hapşurdu birkaç defa. Ve yine uyumakta zorlandı. Saatler sonunda biraz önce kucağımda uyuttum, şimdi uyuyor.

Öyle üzülüyorum ki haline. 5 günlük bebek ne anlar soğuk algınlığından. Nasıl huzursuz oluyordur içi Allah bilir. En son kucağıma aldığımda emmek bile istemiyordu, sadece kucağımda uyumak istedi. Öylece bekledim ben de epeyce, öptüm kokladım. Daha yeni yatağına bıraktım ama içim hâlâ orada. Off evlat sevgisi neymiş, insan basit bir şeye bile üzülebiliyormuş onu gördüm.

Kızz senınkılerın kılosu ne oldu sımdı 🤭
Benım mınnak bugun 2.100 gr olmustu
2 kg gecıtıgı ıcın ılk kızamık aşısını yaptılar
Yanlıs hatırlamıyorsam kızamık aşısı dedıler 🙈😁
Maşallah kuzuya 🥰 ikiside iki kilonun altında bugün eşim sordu ama hatırlamıyorum doktor prematüre mamaya geçti bizde diğer mamaya göre daha besleyiciymiş diye kilo alımıda daha iyi olur 2500 gr kadar prematüre mamayla beslemeye devam edelim dedi

Canımsın. Bebişim dün akşama kadar çok iyi, uslu gidiyordu da dün gece bir huysuzlandı ki, kanını doyuruyorum, altını temizliyorum yine de uyuyamıyor, ağlıyor. Kaka yapamıyordu sanırım ki 3 saat uğraşıp zar zor uyuttuktan 2 saat sonra ağlayarak uyandı, emzireyim dedim istemedi. Meğer altı kirlenmiş diye, kakasını yapabilmiş yani, temizlenmek istediği için ağlamış. Temizleyince bir uyudu, 4 saat uyanmadı. 4 saatin sonunda da ben onun ağız şapırdatma sesiyle uyandım hemen emzireyim dedim, öyle iştahla emdi ki, gözünü bile açamıyordu ama ara vermedem yarım saat emdi. Sonra tekrar uyudu.

Bugün rutin kontrolü vardı, doktora götürdük. Bir de aşısı için aile hekimine. Sanırım üşüttü. Şimdi de hapşurdu birkaç defa. Ve yine uyumakta zorlandı. Saatler sonunda biraz önce kucağımda uyuttum, şimdi uyuyor.

Öyle üzülüyorum ki haline. 5 günlük bebek ne anlar soğuk algınlığından. Nasıl huzursuz oluyordur içi Allah bilir. En son kucağıma aldığımda emmek bile istemiyordu, sadece kucağımda uyumak istedi. Öylece bekledim ben de epeyce, öptüm kokladım. Daha yeni yatağına bıraktım ama içim hâlâ orada. Off evlat sevgisi neymiş, insan basit bir şeye bile üzülebiliyormuş onu gördüm.
Ayy kurban olurum onu verenee maşallah barikallah kuzum benimm üşütmemiştir merak etme ciğerleri için hapşurması çok iyiymiş ve normalmiş merak etme katıldığım eğitimlerde öyle diodu ☺️ Sen bol bol emzir kuzum uykusundan uyandır da 2,5 ,3 saatte bir Allah korusun sarılık olmasın 🤲 Allahım sağlık derdi vermesin şimdi dünyaya alışıyor annesii çok normalll senin de onunda alismasiii bir sure 🥰 yalniz degilsin insallah yaninda var mi annen falan birilerii ??

Aa neden ki aceba ay dogum sancısıda nasıl bir his bilmiyoruz ki dinlenince gecmiyor mu peki gecmiyorsa gitsen mi bi doktora😐
Dağa sola yatar pozisyonda dah rahat ama oturunca bile var. Adet ağrısı gibi de bişe bacak ağrısı da var. Kasılmalarım var bence anlamıyorum. Böylr olursa p.tesi kontrole gidince alır beni

Kuzum yaaa bi sorsan doktoruna falan gel der belkii yaa
Yaa abartmak gibi de olmasın diyorum da. Anladınmı nasıl bişe trifledipimi yaa sanki adet olmadan önce hani transfer zamanlarında da kasık ve bacak ağrımız olmuştu özellikle iç bacak kemiği yani benim olmuştu aynı onun gibi bişe

Dağa sola yatar pozisyonda dah rahat ama oturunca bile var. Adet ağrısı gibi de bişe bacak ağrısı da var. Kasılmalarım var bence anlamıyorum. Böylr olursa p.tesi kontrole gidince alır beni
Eget arama ulasma imkanin varsa bence bi msj at ya da ara ne olur ne olmaz belki gel bi nst cekilsin der aladabilir ama hic korkma Allah in izniyle bebislerin kilosu iyi sükür haftanda iyi aklina hic kötü getirme ama bugun bence bi msj at fikrini al

Eget arama ulasma imkanin varsa bence bi msj at ya da ara ne olur ne olmaz belki gel bi nst cekilsin der aladabilir ama hic korkma Allah in izniyle bebislerin kilosu iyi sükür haftanda iyi aklina hic kötü getirme ama bugun bence bi msj at fikrini al
Ayy ne bilim yaa bu geceyi Bi atlatsam geçmezse yarın arayım olmadı😐 şimdi Bi nst çeker nst de sancı gördü diye hadi alalım der galeyanla sonuçta geçen nst m de vardı ama almadı. Ama böyle acilden gidince olayı aceleye getirirlerse diyorum daha duracağı varsa da alırlar gibi ne bilim yaa 😐

Ayy ne bilim yaa bu geceyi Bi atlatsam geçmezse yarın arayım olmadı😐 şimdi Bi nst çeker nst de sancı gördü diye hadi alalım der galeyanla sonuçta geçen nst m de vardı ama almadı. Ama böyle acilden gidince olayı aceleye getirirlerse diyorum daha duracağı varsa da alırlar gibi ne bilim yaa 😐
Sancin kac cıkiyordu peki öyle düsünme onlarda sonuna kadar beklemek isterler bnce ama sancin coksa da önlemini alırlar

Kuzum priam çok ağır geldi bana ve tekerlekleri çok büyük boyum 178 olmasına rağmen düşün benim arabamın bagaja da asla sığmazdı zaten o kadar para da vermezdim ne yalan söliyim 😂 balios bi bak ama biraz daha normal tekerlek boyu priam isim yaptı diye böyle pahalı 😅 bir de denemek çok çoook öenmli bence de 👍 cybex benim bütün arkadaşların ama hepsi bi tık sosyetik takılan kızlar yanii bizim çevre de baya popüler 😅 inglesina ve mamas papas ta bakabilirsin o kadar para veririm diosan güzel onlarda kullanışlı ☺️ opera istanbul satıyor buralarda sizin ile yakın bi yerde vardır belki ☺️ Gönlüne göre olan olsun inşallah 🤲 he biz aton ana kucağı da içinde aldık 6.800 mu ne tutmustu şimdi tek bebek arabası 8.500 olmuş 🙊
İnglesina da güzel bugaboo da var aklımda ama işte deneme şansım olamayabilir bu modelleri.trabzonda birde bakmayı düşünüyorum orada bulabilirsem deneyeceğim duruma göre karar veririm artık o günler bir gelse😍Opera İstanbul’u takip ediyorum bakıyorum oradan. Sen çok çok iyi fiyata almışsın 😍😍

X