2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen zaten öyle yeter ki doysunlar diyorum ve her şey deneme yanılma gidiyor cidden ben mi böyleyim ya canım hala çok yanıyor hele ayağa kalkarken ki acı felaket bebeklerimi doğru düzgün kucağıma alamadım. Bir an önce iyi olsun istiyorum

Olacak inan hepsi olacak Allah in izniyle agrilarin cok normal 2 bebis cıktı ordan vucut yeniden eskiye dönmeye calisiyor ancak toparlasn kendini de hic ihmal etme yeme icme konusunda sen iyi ol ki bebislere daha faydali olabilesin insallah

Alışkınım kuzm ben de ful ağdaya gidiyorum ve benm cok çok az çıkıyor üstlerde yok gibi bişi yani çok acı da olmamıstı. sancı ondan olmadı belki de hiç bi fikrim yok açıkçası denk mi geldi ne oldu bilmiyorm

Denkte gelmis olabilir cok azsa 2 dk aldirabilirsin ya etkilemekte istemem valla da daha rahat olursun gibi geliyor

Benm doğum da gününde olsun istiyorum şimdi bi anda ağda telaşıyla gelmesin bebik

Ayy kızlar bebek arabası fiyatlarına inanamazsınız bizim aldığımız araba 2 bin lira zamlanmış çok şoka girdim iyi ki almışız daha bir ay oldu mobilyayı falanda öyle ya bi ıvır zıvır detaylar kaldı onlarda zamnlanmış ama çok üzmez yani büyükleri halletmiştik çok şükür iyi ki kocacım dinledi beni saolsun

Inan ne alirsan yanina o kâr kalıyor bir hafta sonra bile ayni fiyata bulamiyorsn en iyisi buyuk seyleri ozellikle aradan cikarmak gercekten

Kuzm bi hemen iyileşen kesim var bir de cok acısı olan kesim varmış sezaryende öyle duydum hep çevremden bi arkadasım ertesi gün iyiym dedi bi arkadasım 1 ay kalkamadm acıdan demişti. Yani neye göre böyle oluyor ben de anlamadım. Ama dr ilk sezaryende acı olur dedi. Geçecek ana olmak zor

Süpermiş. Sanırım ben de öyle yapıcam. Jilet de cok kaşıntı yapıyo bende hem ameliyat rahatsızlıgı hem jiletin vrmiş oldugu batma hissi hem hemoroid alt taraf baya sinirimi bozacak sanırm

Inan ne alirsan yanina o kâr kalıyor bir hafta sonra bile ayni fiyata bulamiyorsn en iyisi buyuk seyleri ozellikle aradan cikarmak gercekten
Vallahi Allah herkesin yardımcısı olsun dicek söz kalmadı ilerde eğitimiydi osuydu busuydu cidden ikinci cocuk düşündürücü birine yetebilcez mi bakalım

tupaaaaa duydun mu canım?
Yandık ki ne yandık.
Bu gidişle tekrar bebek düşünmeyenlerden ikinci el alıcam ben.
Ona göre, temiz kullanın arabaları.
En temiz kiminse ona talibim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…