2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa yerim TMam öylr bişe olursa haber ederim tabikiiiama biz çok katı bakmıyoruz galiba 3 e Bi doğsun görelim de

Erkek de olursa kıyafet de hiç almam herhalde komşum ve kardeşiminkiler yeter Hep kaliteli marka ürünler kullanıyorlar herşeyleri hiç kullanılmamış gibi.evde bir sürü erkek ayakkabısı var komşum vermiş

Cybex almıştın di mi benimde gözüm onlarda Sen hangi modelini almıştın
Kuzum benimki cybex balios modeli türkiye de çok bilindik bir model değil yurt dışında baya popüler ama priam ile aynı boy ve özelliklerde nerdeyse bir de meos vardı daha düz hafif vs ama ben yüksek tekerlek istiyodum priam 12 bin olunca alamadık araştırmalar sonucu da diğer modeli buldum adam bile şaşırdı hani herkes bilmez istek üzerine getiriyoruz dedi

Eklentiler

• 2A802684-CBB7-4BAA-8791-1C017C6CF935.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 33

Ahhh kilyam
Geçecek hepsi ins ,kolay kavuşmadın yavrularına
Sabırla emzir, hergün biraz daha kolay gelecek Allahın izniyle

Bende priam modelini seviyorum tabi sadece görsel olarak bakıyorum şuan gidip denemek lazım başka modelde olabilir..balios da bakarım bir Cybex bence türkiye de çok bilenen bir marka değil benim bulunduğum ilde satış yapan bir yer yok büyük şehirlerde vardır çoğunlukla o yüzden yurt dışında tutulan model de mantıklı olabilir..

Kuzum priam çok ağır geldi bana ve tekerlekleri çok büyük boyum 178 olmasına rağmen düşün benim arabamın bagaja da asla sığmazdı zaten o kadar para da vermezdim ne yalan söliyim balios bi bak ama biraz daha normal tekerlek boyu priam isim yaptı diye böyle pahalı bir de denemek çok çoook öenmli bence de cybex benim bütün arkadaşların ama hepsi bi tık sosyetik takılan kızlar yanii bizim çevre de baya popüler inglesina ve mamas papas ta bakabilirsin o kadar para veririm diosan güzel onlarda kullanışlı opera istanbul satıyor buralarda sizin ile yakın bi yerde vardır belki Gönlüne göre olan olsun inşallah he biz aton ana kucağı da içinde aldık 6.800 mu ne tutmustu şimdi tek bebek arabası 8.500 olmuş

O benim kuzum büyük parçaların hiçbirini almadım fakat küçük sandığım parçalar da 7 8 civarı tutuyor para biriktirmeye başlayın bence iyisi olsun hadi şu da olsun bu içime sinmedi bu da olsun

Görmez olur mu kuzum sondayı çıkarınca depende döndüm eşim diyoki iyi ki almışsın
Bu arada Annem 3 doğumunda da sonda taktırtmamış sana da taktırtmam kıyameti koparırım diyor hadi anniiş taktırma şu sondayı bana insallah kabul ederler ya pek sanmıyorm ama sonucta uyusk bacaklar ameliyatta idrar kaçıran ben zaten aç susuzsun nerden çıkcak diyo ameliyat sonrası ben ördekle hallederim diyor bakalm planladıgımız gibi gidermi

O benim kuzum büyük parçaların hiçbirini almadım fakat küçük sandığım parçalar da 7 8 civarı tutuyor para biriktirmeye başlayın bence iyisi olsun hadi şu da olsun bu içime sinmedi bu da olsun
Çok büyük şans bence yaa etraftan alınabilcekleri almak ama tabi bazı şeylere insan heveste edio Bana da şimdi ablamdan kamerayla sterilizasyon makinesi geldi hatta bebek yorgani,yastığı ve 2-3-4 yaş taş gibi montlar yeğenimi bile tembihliyorum teyzecim oyuncaklarınla güzel oyna kırma diyee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…