2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy aklima ne geldi deryaa ben simdi bi ay ortasi gidiyim diye planliyorum bide ocak bası ama yetisemez suyum gelirse adama ne dicem omce jiletimi getirin bana mı deyimm
Kızz zaten hemen o kadar cıkmazz bırde agdaa ıse bız zaman temız kalıyor bı zaman koku ıcerde olmaya çalıyor felan
2 hafta aralıkla gıdersen hıcc bıseyy olmaz
Takmayın o kadar beee

Vaayy beee mıllettee bakk masallahh şöyle cıkıstı hayalim ama,

Günaydınn Ben zaten hamileliğim boyunca hiç ağda falan kullanmadım canım jilet kullandım doktora giderken yine temizliğimi yapmıştım ama jileti biliyosun ameliyat günü jilet istedim hemşireden kendim yapayım diye ama sen bu halinle yapamazsın dedi sadece ameliyat edilecek bölgeyi temizledi

Ya güzel Kilyam Allah yardımcın olsun inşallah hepsi geçecek tez vakitte. Memeni tutmamalarının sebebi muhtemelen emme refleksleri gelişmedi dahaca o da onları yoruyor. Manayı en azından alsınlar hem kilo kaybı aza iner hem emme refleksleri oluşur. Bu süreçte sen yine masaj sağma çalışmalarına da devam et illaki açılacak daha yeni. Açılmazsa da mama emicekler bunları hep düşündük dünyanın sonu değil üzülme bak
Sağ salim yanındalar tadına varacaksın. Şuan tek istediğim acılarının geçmesi ve senin biran önce toparlanman. Çünkü psikolojin iyi olsun ki mucize gibi sütüne bile yansır kuşum. Lifli beslen. Bollll bol su iç sakın acıdan ihmal etme bolca iç. Dut kurusundan Bi komposto yaptır sizinkilere sürekli iç onu da. Bak herşey güzel olcak. Bu telkini ver kendine. Kolay mı bir değil Bi de 2 canlı çıktı ordan organlar da oynaaar yerleşir deee kabız da olursun. Hepsi o kadar olağan ki. Önemli olan yılma aksine mutlu ol helal sana helal
Herşey çok gğzel olcak Allahım ın izniyle

Ben şimdi gilette venüs siparişi vericem yavrum 4 bıçaklı onla halledicem ani bişe olsa da şak şak alır öylr çıkarım. Kesi yapmıyo çünkü o kolay kolay

Estf. Kuzum öyle yapmam gerekiyor biliyorumda işte yetişemiyoruz bebeklerde magnezyum seviyesi yüksek çıkmış solunum sıkıntısı yaparmış çocuk doktoru sana verdikleri serumdan kaynaklı diyor. Dün rutin kan aldılar yüksek çıkınca bugün yine aldılar çok canım yandı onlar bağırdıkça. Bir daha alırlar bir de minicikler zaten kaç damla kanları var ultrasona götürdüler şimdide. Psikolojik olarak kendimi toplamam zor görünüyor. Prematüre bunlar illa olacak bunlar filan diyorlar bir de iyice sinirim zıplıyor. Şimdi bir günde değerin düşüp düşmeyeceğini tahmin edersin demi. İki sonra bakın dersin filan. Kadın doğumcularda kabul etmiyor yüksek değildi dozlar magnezyum beyin gelişimi için çok önemli bilmem ne. Bilmiyorum bir şeyi düzeltmeye çalışırken başka bir şey çıkıyor

Allah razı olsun canım benim amiiin cümlemizin inşallah

Ay gelmiş geçmiş pişmiş anneler böyle diyince sinir olurdum hep sen yenisin sana kızmıyorum şimdi anne olavakların gözünü korkutmayalım yaşayarak görelim pliiiizzz
1-Uyu uyu şimdi bir daha uyuyamayacaksın.
2- Gez gezebildiğin kadar bir daha gezemeyeceksin
3- Rahat rahat yemeğini ,çayını kahveni iç bir daha düzgün yiyemeyeceksin.
4- Yap şimdi makyajını bakımını bir daha yapamayacaksın.
5- Başka birinin bebesi ağlar , alış bunlara seninki de susmayacak.
velhasıl böyle uzayıp gidiyor bunlar

Süpperrr evet ya aynen öyle

Uyu uyu diyolar uyuyamıyoruz ki
Gez gez diyorlar virüsten kapıdan çıkamıyoruz ki
Rahat rahat ye diyorlar ne yesek ya gaz ya şişkinlik yapıyor yenmiyor ki
Yap makyaj diyorlar kanserojen diye suremiyoruz ki
Benim bebem de aglayacak tabi ne yapalım al sana cvplari

Hiç ağzını yorma yaşayarak Görücem de gitsin

Ay gelmiş geçmiş pişmiş anneler böyle diyince sinir olurdum hep sen yenisin sana kızmıyorum şimdi anne olavakların gözünü korkutmayalım yaşayarak görelim pliiiizzz
Haklısın kuzum ama güzel duygular onları düşündükçe mutlu oluyorsun o yüzden onlar için uykusuzluk bile güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…