2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen öyle kendi ailem için de geçerli cnku çok muhabbet aşık usandırır ve herkese yorum yapma hakkı düşer. Ben eşimle tartışsam bile asla ailemle paylaşmam gizlerim herşeyi kmse herşeyi bilmesin sevmem
Ben de kendi ailemle paylaşmam biliyomusun. Çünkü Bi yerlerde sonradan önüme gelir bu. Bizimkiler de öyledir yani. Neyse bunlar çok derin konular işte

Benim koca askere gitmişti 18 gün, yemin törenine gittik biz de altı aylık evliyiz yani daha yeni, beni çekti kenara ne dedi biliomusun oğlumu önce ben öpiyim sen sonra öp ahha şoka girmiştim çok komik 😂😂😂 o yüzden susmama taraftarıyım ben baby koca senin koca anası analığını bilsin siz çekirdek ailesiniz yanii 😂
Ayy sen ciidimisinnn. Ha böylesi laf diyene de konuş kız Anaaa lafa Ba lafa 😂😂
Çekirdek ailenin öncelikli olduğunu önce benim kocanın iyice özümsemesi gerek. İnşallah bebekler olunca az daha farkına varır

Ayy sen ciidimisinnn. Ha böylesi laf diyene de konuş kız Anaaa lafa Ba lafa 😂😂
Çekirdek ailenin öncelikli olduğunu önce benim kocanın iyice özümsemesi gerek. İnşallah bebekler olunca az daha farkına varır
Varır farkına merak etme çocukların sorumluluğu yüklenince üstüne kimseyi düşünmicek başka kendini bile unutcak 😂

Yazamadı demek yaa napsınn bakalım iyi haberler versinde aklımız kaldı valla 😐
Bence genel anestezı almsıtır
Kendıne gelmesı sure alır
Sonrasında da uyanınca agrısı olduysa bıraz zamana ıhtıyacı vardır bbaska bıseyh yoktur aklınıza da getirmeyin kuzular ıyılerdır bakın gorun 🥰🤲😍💪

Sonrasında da uyanınca agrısı olduysa bıraz zamana ıhtıyacı vardır bbaska bıseyh yoktur aklınıza da getirmeyin kuzular ıyılerdır bakın gorun 🥰🤲😍💪
İnşallah kuzum ya ben de iyi düşünüyorumm heyecandan kız bizimi düşüncek anca yazar işte 😂 herkes sen mi bacım naklen yayın 😍

İnşallah kuzum ya ben de iyi düşünüyorumm heyecandan kız bizimi düşüncek anca yazar işte 😂 herkes sen mi bacım naklen yayın 😍
🤣 Yaa şok etkısı grubun ılk dogumu bende ayık ayıktım ayy kızkar beklıyor dıe
Ben dıguma gıryroum dedım yarım saat sınra cıktım dedım ızın verseler amelıyattan da yazacaktım 🤣🤣🤣🤣

Bencede genel anestezisi almış olabilir...
Hayırlı haberlerle gelecek inşallah..
Kilya Kilya 🥰

🤣 Yaa şok etkısı grubun ılk dogumu bende ayık ayıktım ayy kızkar beklıyor dıe
Ben dıguma gıryroum dedım yarım saat sınra cıktım dedım ızın verseler amelıyattan da yazacaktım 🤣🤣🤣🤣
Ayy derya yaaa dün gibi youtube da izledim videonu nerden nereye kızz vallaa Allahım bağışlasın evladını sana bitsin şu hasret evinize gelin inşallah 🤲🧿

Ayy derya yaaa dün gibi youtube da izledim videonu nerden nereye kızz vallaa Allahım bağışlasın evladını sana bitsin şu hasret evinize gelin inşallah 🤲🧿
Yaaa nerelerdenn nerelereee kuzummm
Sandalet lerımle dalga geçin bak ne isler e yarıyor 🤣 cocugu bıle erkenden dogurttu 😁🤣🤭
Yavrum annemm bugun saat bıttı deyıp memeden aldılar koydular ne kadar kotu durum daha emmek ıstıyor ama bırakıyorsun ınsallah saglıkla evıne döner yavrum 🤲❣️

X