2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hahahha 😅kız ben de kv ile ilgli bişi diyince aşırı vicdan yapıyorum kadın iyilk yapan bi kadın karışmasından flan bahsedince kendmi kötü hissediyorm ama gelin olmaktan mıdır nedir yaranılmıyo mu anlamadım 😂
Senin kv anan gibi başını okşayıp teselli veriyor öyle bişey yavrucum 😂😂

Ah be kuzum analık işte süt kuzusuna kavuşmayı o kadar bekledik ki doğunca da her şeyi bal geliyor demek ki 🙏🏻 sen doğurdum deyince ben hazırlıkları tamamladım 🙈 ilk doğum tarihleri iz aynıydı 😅 dedim raat doğurduysa benim de yakındır 🌈 40 ı görücem ama sanırım 🤣
İyi etmişsin hazırlıkları tamamlamakla. Ben de gittiğim nst lerin hiçbirinde doğum belirtisi yok, açılma da yok diye hep rahat davranmıştım. Hazırlıkların birçoğu bu hafta tamamlanacaktı. Doğumdan önceki son gece bebiş her zamanki gibi üst üste tekmeler savurunca "Hani doğuma yakın hareketleri azalacaktı? Demek ki daha doğurmama çok var. Bu çocuk hiç durmuyor ki". bile dedim. Ve sabahı suyum geldi, pat diye doğurdum 😂

Ayyy çok zorr durumlarr yaaaa 😂 Allah ağız tadı versin herkese kuzum da herkes kendi evinde iyi olsun başımızdan da eksik olmasınlar 🤷🏻‍♀️😅😂 dünür olarak araları nasıl sizinkilerinn ???
Araları iyidir ama gidip gelme yok uzaktan 😅 çnkü asla aynı kafa değil 😅 babam mesela yılbaşında noel baba şapkası takıp dans eden biri kp evde normal oturan sakin biri 😅

Araları iyidir ama gidip gelme yok uzaktan 😅 çnkü asla aynı kafa değil 😅 babam mesela yılbaşında noel baba şapkası takıp dans eden biri kp evde normal oturan sakin biri 😅
Biz de de öyle uzaktan iyiler babalar 😂 ama annemler gelir bir araya annemin yaşı büyük diye saygılıdır hep önüne geçmez asla o yüzden anneme güveniyorum çok doğum konusunda bebeğe bakım konusunda kimseyi karıştırtmaz 😂

Labellaaa Labellaaa ve H Hazel9 sizi kayinvalidesevengiller ilan ettim🤣🤣
Böyle demen beni mutlu eder 😅😅 çünkü geçen dedikodu tarzı bişi oldu arkadaslardayken çok kötü biri oldgmu düşündm 😅 perde muhabbetini anlattm da kızlar baya oha ona ne ne karıısyo flan diye tepki verdi. Sonra eve geldim perdelere bakıyorum kadın iyilk yapmıs ben ne diyorum ya diyorum çok kızdm kendme bi yandan da ama karışmamalıydı diyorum offf yorum yapmıcam diyorum ama karışmamalıydıııı vicdan yaptryo bana ya 😅

Biz de de öyle uzaktan iyiler babalar 😂 ama annemler gelir bir araya annemin yaşı büyük diye saygılıdır hep önüne geçmez asla o yüzden anneme güveniyorum çok doğum konusunda bebeğe bakım konusunda kimseyi karıştırtmaz 😂
Bizim de bebek muhabbetine anneler bir araya geldi zaten kv lerin bi arka sokakta oturyolar annemler hep karşılaşma durumu da oluyor ya da biz gezmeye giderken iksni de alıyoruz flan anlaşıyolar ama onlar da asla aynı kafa değil 😅 annem sonrasında ay bu da çok biliyo flan der bazen 😅

Böyle demen beni mutlu eder 😅😅 çünkü geçen dedikodu tarzı bişi oldu arkadaslardayken çok kötü biri oldgmu düşündm 😅 perde muhabbetini anlattm da kızlar baya oha ona ne ne karıısyo flan diye tepki verdi. Sonra eve geldim perdelere bakıyorum kadın iyilk yapmıs ben ne diyorum ya diyorum çok kızdm kendme bi yandan da ama karışmamalıydı diyorum offf yorum yapmıcam diyorum ama karışmamalıydıııı vicdan yaptryo bana ya 😅
Evet sen sonra vicdan yapıyorsn öylesin öyle icini ferah tut valla 😅

Bizim de bebek muhabbetine anneler bir araya geldi zaten kv lerin bi arka sokakta oturyolar annemler hep karşılaşma durumu da oluyor ya da biz gezmeye giderken iksni de alıyoruz flan anlaşıyolar ama onlar da asla aynı kafa değil 😅 annem sonrasında ay bu da çok biliyo flan der bazen 😅
Yaa aynı kafada olmaları için akraba olmaları lazım onlat bile anlaşamıo yani 😅 kız bizimkiler batılı kayınvalidemler doğulu imkansız anlaşmaları beklemiyorumda zaten arkadaş olmalarını falan saygısızlık olmasın dozunda yeter 😂 benim kv annemi çok kıskanıo, eşim annemle çok iyi anlaşıo makara muhabbet şişio çokk kendisi 😂😂

Bence de. İyi olalım hep. Ama az görüşelim. Ben kendi ailemle de öyleyim. Tatlı gel misali
Aynen öyle kendi ailem için de geçerli cnku çok muhabbet aşık usandırır ve herkese yorum yapma hakkı düşer. Ben eşimle tartışsam bile asla ailemle paylaşmam gizlerim herşeyi kmse herşeyi bilmesin sevmem

Ayy töbe ee sen bakma benim böyle konuştuğuma hayatta da diyemem öyle şeyler 😂😂
Benim koca askere gitmişti 18 gün, yemin törenine gittik biz de altı aylık evliyiz yani daha yeni, beni çekti kenara ne dedi biliomusun oğlumu önce ben öpiyim sen sonra öp ahha şoka girmiştim çok komik 😂😂😂 o yüzden susmama taraftarıyım ben baby koca senin koca anası analığını bilsin siz çekirdek ailesiniz yanii 😂

Benim koca askere gitmişti 18 gün, yemin törenine gittik biz de altı aylık evliyiz yani daha yeni, beni çekti kenara ne dedi biliomusun oğlumu önce ben öpiyim sen sonra öp ahha şoka girmiştim çok komik 😂😂😂 o yüzden susmama taraftarıyım ben baby koca senin koca anası analığını bilsin siz çekirdek ailesiniz yanii 😂
Benm koci de en son beni öpmüştü sanırm 😅 seni sona sakladm demişti 😜 dedm dur trip atmıyım şmdi yeni kavustk 😅

X