2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

O nasil oluyor aceba yogun bakim devlet karsiliyorsa senden neden ek tahlil vs istensin ki hic bilmiyorum ben oralarini bide sen zaten ameliyat oarasi odediysen ek ne olacak ki
Igne ılac ne kullanıldı tahlıl ne yapıldı
Mesela covıd testı yaptırdık 150 tl
Bebege dısardan dıger hastanelerınden kardıyolojı gelcek dedıler 250 verdık
Yarında göz muanesı rop muanesı dedıler 200 goturıcem bunlar hep ekstra ek ödemeler

Onu bilmiodum valla güzel olur cidden ekstra birini ayarlamaya gerek yok sanki otel hizmeti yaa ne diyim kuzum hayırlı olsun hakkımızda

Yaa bunlari bilmiyordm ben napican eldende bisey gelmiyor ki bebis iyi olsun yeter

Benımkı premature oldugu ıcın dısardan gelıyor ek masraf canım sızınkılerde bunlar olmaz zannetmem allah ızın verırse
Acıbademde ekstra bir gün kalmak gerekirse artı 2000 tl dediler bana bir de acıbademde bebek yoğun bakıma alınırsa devlet karşilıyor dediler ve ekstra tahlil vs de çıkarıyor anlaşılan para artıyor dediler. Ben eledim acıbademi hizmet hastanesi devam çarşmba konusmaya gitçem bakalm

Maşallah kuzum eminim doktor en doğru zamanda bizlerle buluşturacak minnoşlarımızı sağlıkları yerinde olsun önemli olan o bizler için

Azalır diyorlar ama kuzum bilmiyorum benim zaten çok değildi
Ne bilim işte değişik oluyo pırt diye çıkacakmış gibi. Benim yanlar iyice boşaldı ve aşağı düştü epey. Sanki önüme kocaman çuval bağlamışlar gibi hissediyorum düşecek gibi hissediyorum zaten.

Telefonun ışığıyla camdan bakayım biraz dedim resmen karanlıktı simsiyahtı ışığı sağa sola tutarken bi kadın yüzü gördm bana bakıyo aşağıdan ödüm koptu yaaa alt komşular işten gelmişler kapı da şifreli anahtarları yokmuş kapıyı açabilirmsnz diyo dedim varya yani şanslısınz ben öylesine bi çıkayım balkona dedim indim kapı açtım koca göbeğimlee ay seni de bu halde yorduk gece gece diyo kadın dedm yok aşk olsn allahtan çıktm şansa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…