2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bakalım gidince göreceğiz nelerle karşılaşacağız Allah herkesin yardımcısı olsun kuzum zor valla

Kızlar şimdi Oksapar’ı göbekten yaptı eşim, kırmızı mercimek büyüklüğünde kan damlası çıktı. Baya koyu renkti. İlk defa oldu.
Niye böyle olur?

Kızlar şimdi Oksapar’ı göbekten yaptı eşim, kırmızı mercimek büyüklüğünde kan damlası çıktı. Baya koyu renkti. İlk defa oldu.
Niye böyle olur?
Canım bazen bende de oluyordu bilmiyorum nedenini ama yaşanabilen bir şey maalesef. Çok yavaş batırmış olabilir kuzum belki bilmiyorum nedenini tam olarak

Niye böyle olur?
Inceden damara denk geliyor
Bazen benım bayagı peceteye gelecek kadar kanamıstı dr um yarın yaoma damara gelmıstırr demıstı

Niye böyle olur?
hoşgeldin aramıza kardeşşş ooo daha morarcakk sonra yine kanicakk beze olcakkk Korkma bişey olmuyo kuzumm için rahat olsun alışıyosun bir süre sonra

Niye böyle olur?
Belki sinire felan denk gelmistie canim bisey olmaz ama oksaparda durmus mu diye bakmadan en az 10 dk bastır sertlik olmuyor enazindan

Kızlar ya bizim pazarlik cok komikti adam diyo ki sadece 1000 tl indrebilirim esim diyo ki bari 7500 yapın ayagımız alişsnadam koptu artik orda bu gercekten iyidi valla elimde olsa yapardm bunun icin die
Kız isteyenin bir yüzü vermeyen düşünsün tüp bebeğe para iğnelere para yani azcık yardımcı olsunlar ne varkii paket içeriğinde neler var kuzum ? Off bize de ne dicek merak ediyorum

Kız isteyenin bir yüzü vermeyen düşünsün tüp bebeğe para iğnelere para yani azcık yardımcı olsunlar ne varkii paket içeriğinde neler var kuzum ? Off bize de ne dicek merak ediyorum
Valla öyle cok harcandik ama gram dusmuyorlar arkadam mayista diyorum ya 6500 yapti dedim o zaman ilk yariyil fiyatlarimizdi diyorstandart paket söyle bak

Eklentiler

• 20211129_204925.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 35
Valla öyle cok harcandik ama gram dusmuyorlar arkadam mayista diyorum ya 6500 yapti dedim o zaman ilk yariyil fiyatlarimizdi diyorstandart paket söyle bak
Evet acıbadem de çıkışta anne babaya özel yemek getiriolar oteldeki gibi romantik yani herşey var işte ama anlamadığım foto albümü yazmış, çekim mi yapıolar bir de kapı süsü falan

Evet acıbadem de çıkışta anne babaya özel yemek getiriolar oteldeki gibi romantik yani herşey var işte ama anlamadığım foto albümü yazmış, çekim mi yapıolar bir de kapı süsü falan
Romantik olsa ne ay yanimda annemle kayinvalideevet ya ben ona cok sevindim 8 pozluk bir albüm hediye ediyorlarmis dogumdan 1 gün sonra cekim yapıyorlarmis kapi susu de standart bi sus var gordum icine sadece herkesin bebegin ismini yaziyorlar bide vip olani var o 12 bin bide bisey daha vardi bak unuttm o kadar ki bakmdmoda 15 bin dediler bu paketten farkli olarak makyaj ekliyorlar album poz sayisi felan artiyor boyle kucuk farklar o paraya degmez gibi geldi

Ahh derya neler demedik esim diyo ki benim esim zaten tesettürlu kuaforden bari düsün ama yok bacm nuh dediler peygamber demediler
Napalım kuzum ne gerekıyorsa o artık
Ben ameliyat parasını verdım sadece 2000 tl
Bakalım bebek cıkarken kac para cıkaracakalr
Yogun bakım devlet karsılıyor
Fakat her kulkandıklarının ucretını alıcaklar yapılan tetkıt tahlıller vs ne var hem bana hem bebege
Dosya kapanmadıgı ıcın bana kullanılan yapılan ıslemlerın parası da alınmadı
Ne cıkacak bakalım

O nasil oluyor aceba yogun bakim devlet karsiliyorsa senden neden ek tahlil vs istensin ki hic bilmiyorum ben oralarini bide sen zaten ameliyat oarasi odediysen ek ne olacak ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…