2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Doktorunu bekliyorlar o zaman canım.
Alın derse alacaklar gibi anladım ben.
Nasıl hissediyorsun?
Bende doktorumu beklediklerini düşünüyorumda bugün alır mı hemen emin değilim kuzum belki yine kan filan alırlar. Acayipte susadım. Ben biliyorum kaşınıyorum çünkü değerlerin düştü daha iyisindir diyorlar. Tamam 24 saat olmasa da 12 saat kaşınıyorum yani. Serumu bağladıklarında da aklıma geldi dedim bu serum yine değerimi artırır.

Günaydın kızlar karaciğer değerlerim yükselişe geçmiş yine bence verdikleri magnezyum nedeniyle oldu. Kaşıntım devam. Bana aç bekle dediler şimdi
Ayy hamile hamile sekerle birlikte ac beklettiklerine göre alacaklar belkide o kadar sinir oluyorum ki valla ordakilere biseyde demiyorlar anladigim kadariyla

Çok geçmiş olsun canım, çok şükür.
Hadi bakalım.
Aralık beklerken belki de kasımın son günü gelecek bebeler.
Sağ ol kuzucum. Bilmiyorum ki neler olacak Bugün ameliyat günleri imiş belki de alırız dediler bilmiyorum. Biz söyleyene kadar aç bekle denildi. Hemşire serum içim geldi seni alacaklar mı ya dedi. Bilmem haberim yok dedim

Ayy hamile hamile sekerle birlikte ac beklettiklerine göre alacaklar belkide o kadar sinir oluyorum ki valla ordakilere biseyde demiyorlar anladigim kadariyla
Doktoru bekliyorlar kuzum sanırım. Aynen valla şansıma aşırı susadım. Gece kalkacak halim yoktu su içmedim. Neyse heralde saatlerce bekletmezler. Saat dokuz olmuş ulaşmışlardır doktora

canım inşallah alırlar da kurtulursun artık günlerdir çok çektin aç beklettiklerine göre doktordan haber bekliyorlar demekki

Günaydın
Zibilyon kere uyandığım gecenin sabahından
Doğum sonrasına hazırlık yapıyorsun bak, bu güzel bir şey. Ben daha 2 güncük anneyim ve normalde 11de uyanmak için alarm kuran ben, gece emzirmek için kurduğum alarmdan önce uyanıp bekliyorum çok da az uyuyorum ama henüz zor gelmiyor bana bu. İnşallah da gelmez

Doktoru bekliyorlar kuzum sanırım. Aynen valla şansıma aşırı susadım. Gece kalkacak halim yoktu su içmedim. Neyse heralde saatlerce bekletmezler. Saat dokuz olmuş ulaşmışlardır doktora
Ay hadi insallah en saglikli sekilde bebislerine kavusursunbizi habersiz bırakma olur mu

Kızlar ultrasona çağırdılar gittim geldim. Kan sulandırıcıyı sordular. Doktorum dönememiş daha dün alın dediğim doktor bir gün daha kalmış oldu kuvez de geçireceğine dedi.ay dedim inşallah girmez niye öyle diyip durursun

canım inşallah alırlar da kurtulursun artık günlerdir çok çektin aç beklettiklerine göre doktordan haber bekliyorlar demekki
Aynen kuzum. Bir bebeğin nabzında da düşüş var. Kilo farkları çok yükselmiş. Valla anlamadım gitti. Kan sulandırıcıyı da sordu zaten almak için bekliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…