2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Doğru valla 2 tane sizin ikisini ayrı ayrı ayırt edebiliyomusn
Çok değil tahmini. O da yerleşim yerlerini bildiğimden. Ve kızın hareket şekliyle oğlanın ki farklı. Oğlan dah yukarıları etkiliyor daha sert vuruşlu. Kız da ilk başlarda gıdıklar şekilde kasıktaydı ama şimdi hareket kasıkta ama daha kibar sadece o başı bayağı normal geliş gibi ağıza dayadığı için aşağıda hissediyorum sancım geliyo gibi hissettiriyo

ZEYNEPP5555 kız o listede neler var öyle ne lüks otel gibi
bizde valla böylr bişe demediler hiç ne var içerikte bilmiyorum. Hangi hastaneymiş bu
Acibadem canim inan cokta umrumda olmayan seyler listedekiler keske hatta olmasaydida daha ucuz olsaydibastan beri de oraya gittigim icin bırakamiyorum ama 2.gebelik olursa esime de dedim tövbe adam akilli dr arastirip oraya gidicem insallah sen bide vip ve king paketlerini görsen neler var neler Allah im dedim insanlarin larasi cokmus gercekten

Ay benim hep öyle idi hiç yanlarda durmadılar annem görünce böyle de göbek hiç görmedim dedi

Günaydın kızlar karaciğer değerlerim yükselişe geçmiş yine bence verdikleri magnezyum nedeniyle oldu. Kaşıntım devam. Bana aç bekle dediler şimdi
Doktorunu bekliyorlar o zaman canım.
Alın derse alacaklar gibi anladım ben.
Nasıl hissediyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…