2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ciktım simdi kuzuu cok sukur bebegimiz iyi saglikli hamd olsun suyu gayet iyi dedi 6 ocaga da gun verdicorasprin kestik digerleri devam haftalik kontrol dedi nst de 20 25 sanci cikti cok onemsemedi simdilik aklima gelenler bunlar
Ayy darısı başıma inşallah benim kontrole daha var ama yaa haftaya pazartesiye kaldı . Dr değiştirince işler de değişti. İnşallah benimde ocak olur kısmetse. Biz aynı gidiyoruz seninle o yüzden sıkı takipteyim

Kızlar nereye bayılayım doktorum 10 gün sonra diyor. Yangın vaaar diye bağırasım var.Doğurtacak doktora ihtiyacım var.
Ya peki doğumun zaten planlı olacak doğum öncesi haber verseniz gelmezmi
Kızlar sizin oralarda hava durumları nasıl ?? İstanbul uçuyor vallahi elektrikler gidip gelio devamlı
İst uçuyor gece fırtınanin sesinden uyanıyorum şimdi de yağmur yagiyor
Ciktım simdi kuzuu cok sukur bebegimiz iyi saglikli hamd olsun suyu gayet iyi dedi 6 ocaga da gun verdicorasprin kestik digerleri devam haftalik kontrol dedi nst de 20 25 sanci cikti cok onemsemedi simdilik aklima gelenler bunlar
Vayyy prenses geliyorrrr Allah kurtarsın sağlıkla
Ya cuma da ben nstye gidicem acaba bana da doğum tarihi verirmi Dr kendim kadar heyecanlandım

Ayyy inanmıyorummmm çok az kaldı kızzz ayy çok heyecanlı sağlıkla gelsin prensesss kaç haftalık olcak o zaman ??
38+3 bana hic secenek sunmadi sezaryen dedi direk canima minnetbu arada fiyat aldik aman Allah im ucmus fiyatlar mayista arladasm 6500 e yapmisti 9000 olmus 1000 tl indirim yapildi 8 bine anlastik

Biz fiyat almamiz lazim dedik yoksa ekran actirmazsan yilbasindan sonra zamli fiyat oluyormus 6 ocak dedi zam gelsede anlastigimiz fiyat gecerli olacak

Ay ne güzel doktor gün veriyor maşallah kuzum zaten 20 25 sancı normal 40 üzeri sancı var anlamına geliyor.

Doktorum için mi dedin kuzum o yaptıracak zatende tarihi ileri attıkça attı ondan öyle yazdım

38+3 bana hic secenek sunmadi sezaryen dedi direk canima minnetbu arada fiyat aldik aman Allah im ucmus fiyatlar mayista arladasm 6500 e yapmisti 9000 olmus 1000 tl indirim yapildi 8 bine anlastik
vay anam vayyy diorum yaa fiyatlar uçuk diye biz de aralıkta konuşcaz inşallah kuzum hayırlı uğurlu olsun inşallah ayyy çok heyecanlııııııııı çok ama çok sevindim ben deee

Kızlar sizin oralarda hava durumları nasıl ?? İstanbul uçuyor vallahi elektrikler gidip gelio devamlı
Anadolu yakası iyi gorunuyor
Ama Avrupa yakasındakıler cok kotu dıo
Esımın calıstıgı otelın camlar patlamıs
Agaclar devrılmıs
Oda benım oldugum bolgeyı de oyle zannediyor
Ev soğuk mu ruzgar alıyor mu bısey var mı deyıp durdu
Yok burda sakin ama bı ıkı yerdekı çelçöp saga sola gıdıyor hafıften o kadar

Çok şükür cnm.. havuç suları işe yaramış demekki..
Ooy oyy günlerde alınmış sağlıkla gelsin inşallah

Saglıkla gelsın canım 5 haftan var senı şöylee bırazz beklemeye alalım
Sıradakii gelsın

Ay evet, gördüm canım yaa. Çok üzücü.
Esenyurt’ta anneyle çocuğunun üzerine çatı uçmuş. Anne vefat etmiş, çocuk yaralı.
İstanbul berbat gercekten eski çalıştıgım yer esenyurtta idi bizm firmanın çatısı uçmuş ve en üst katta çökme olmus tam arkadasımın üstüne düşerken kız kaçmış şansına allah herkesin yardımcısı olsun yine tuhaf tuhaf olaylar yaşanıyor

Aynen öyle kafam rahat girmek istiyorum ameliyata. İnşallah sıkıntısız olur Labellaaa senin gibi anahtarlık filan mı yapsam ya becerebilir miyim eşim de şimdi malzeme taşımaz ama
Kuzum yaparsın tabiki ama yapmanı tavsiye etmem dola dola dola iyice sinir hastası oluyor insan başım flan dönmeye başlamıştı deprem oluyo sanıyodum ve kolunda serum olcaksa zor olabilir. ben olsam 10 günde her gün kitap okurdum dizi izlerdim günlük tutardım bebelerime kendini videoya çek konuş bu günlerin hep hatıra sana 10 gün çabucak geçer baksana 3 hafta olmus şaka gibi

Kız valla insan ne derse o enerji olarak gidyor bak ben hep yok ya kırkı görürüm diyodum sen de sürekli erken doğurcam ben diyodun Kilya da ben uzun kalmam derdi

Şaka yavrum şaka herkeaın dıgacagı saat dk bellı ne ılerı nee gerı saglımla gelsın senın kuzu
Bakalım valla merakla bekliyorum çarşamba ne diyecek şu aralar elim sürekli altımda yürürken kontrol ediyorm ıslaklık gibi bişi hissedince aha suyum geldi galiba diyorm sürekli alt kısmı bi sızı giriyo heh kesin doğum sancısı diyorm pskolojm bozuldu

Sana da tarih verir baby bu gidişinde inşallah rahat rahat gidersiniz doğumaaa

Ay yok öyle buhran verecek şeyler olmasın serum var maalesef ne yapalım öyle olsun. Günlük tutamam da diğerleri olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…