2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Tekrar selam kızlar. Bebişle birbirimize alışmaya çalışmaktan buraya çok bakamaz oldum. Sorular sorulmuş, hepsini alıntılayamadım. Bebişi spinal anestezi ile doğurdum. Normaş doğuma çatı açısından uygun olsaydım doğurmam denenebilirdi ama uygun olmayınca hiç denenmedi. İyi de oldu, doktorum da daha sonra iyi ki normal denenmemiş, doğamazmış o zaman dedi. Hepinize çok teşekür ederim. Başka soru var mıydı hatırlayamadım. Varsa şimdi tekrar alayım 😃

Alıyorlar kuzum en azından biz verecez biliyorum ☺️
Yaa ben senı nıee unuttummmm 🤣
Bebeklerı juvezde ılan bı anne daha var karsımda 🤭
Kuzu senınkıler şişlik vs dır kılodan kayıp oldu mu?
Hergun gidip emzırebılıyır musun?
Bırde suankı kıloları kac gunluk detylı bılgı verıyorlar mı
Ayy nolur cevapla 😬❣️🙆‍♀️🤣

Yaa ben senı nıee unuttummmm 🤣
Bebeklerı juvezde ılan bı anne daha var karsımda 🤭
Kuzu senınkıler şişlik vs dır kılodan kayıp oldu mu?
Hergun gidip emzırebılıyır musun?
Bırde suankı kıloları kac gunluk detylı bılgı verıyorlar mı
Ayy nolur cevapla 😬❣️🙆‍♀️🤣
Kuzum şişlikleri indiktikten sonra 2145 gr olan 1960 gr oldu 1990 gr olan 1800 küsür oldu ama küsüratını hatırlamıyorum
Bugün sağdığım sütü götürdüm vermek için yanlarına gidip küvözin dılından bakabiliyordum bugün içeri girip girmez kıyafetini çıkarıp önlüğü tersten giyki emzirmeye başlayalım dedi hemşire çok mutlu oldum ilk tensel temasımızı kurduk böylelikle 🥰
Sadece birini emzirebildim diğer kuzum sabah ve öğlen kusmuş o yüzden onu vermediler emzirmem için ama onuda eşimin kucağına verdiler yatağını düzenleyene kadar kucağınızda kalsın dediler onada dokunabildim 🥰
Doktorumuzda hafta sonuna doğru çıkarabiliriz dedi ama yinede kesin birşey diyemem sadece ihtimal dahilinde diye söyledi sağolsun her gittiğimizde yapılan testleri bakılacak olan şeyleri söylüyor kafamda bir soru işareti olmadan dönüyorum eve

Kuzum şişlikleri indiktikten sonra 2145 gr olan 1960 gr oldu 1990 gr olan 1800 küsür oldu ama küsüratını hatırlamıyorum
Bugün sağdığım sütü götürdüm vermek için yanlarına gidip küvözin dılından bakabiliyordum bugün içeri girip girmez kıyafetini çıkarıp önlüğü tersten giyki emzirmeye başlayalım dedi hemşire çok mutlu oldum ilk tensel temasımızı kurduk böylelikle 🥰
Sadece birini emzirebildim diğer kuzum sabah ve öğlen kusmuş o yüzden onu vermediler emzirmem için ama onuda eşimin kucağına verdiler yatağını düzenleyene kadar kucağınızda kalsın dediler onada dokunabildim 🥰
Doktorumuzda hafta sonuna doğru çıkarabiliriz dedi ama yinede kesin birşey diyemem sadece ihtimal dahilinde diye söyledi sağolsun her gittiğimizde yapılan testleri bakılacak olan şeyleri söylüyor kafamda bir soru işareti olmadan dönüyorum eve
Yaa bızımkı hıc cıkması konusunda bısey demiyor
Benımkıde verdı 1840 a kadar ındı sımdı 2.020 gr olmuş cok şükür 🤲
Ama 2 hafta oldu hali hareketı genel saglık durumu cok şükür ıyı hıc zaman dılımi vermiyor bana
Neyse saglık olsun ınsallah 🤲 saglıkla cıkarlar hepsı 🥰😊

Rahim ağzı iyi diye sancı da düzenli değil diye takmıyor sanırım. Ellerinin altında olmam daha doğrusu onu rahatlatan. İmkan varsa bekle taraftarı anlamadım canım bende. İstiyorum ki sağlıkla gireyim doğuma ama o erteledikçe erteliyor
Hastanede olman onları rahatlatan kuzum inşallah seninde sağlığında bir sıkıntı olmayacak bebişlerinde sizleri riske atacak birşey yapmazlar az kaldı biraz daha sabır

Tamam kuzum sağol bende sorayım gittiğimde gerçi benim özel sigortam var ben ücret ödemeyeceğim yine de konuşmak lazım
Ayri ayri paketleri var standart vip bide king ne hizmetler varmis bacim esime demisler ki bi gösterin esinize hangisini isterse en ucuz olani ister diyormus🤣🤣ozel sigorta isi cok mamtikli burda paketler 9 12 15 bin diye gidiyor valla Allah yardimcimiz olsn

Yok yok vesvese hanım bu saatten sonra hep haftada 1 e 10 günde 1 e düşer korkma hepimizi öyle yaptılar 😁😁
Valla kendime illa ki.bisey buluyorum Allah tan sey dedi 1 hafta bana gel 1 haf bulundugun sehirdekine git bana haber ver yoksa her hafta o yol cekilmez haftaya onun muayene ucreti bitmeden bi kere daha ona gidiyim.bari🤣🤣

X