2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Nırmalsin. Herkesin dediği de batıyor ayrıca. Bi başıma olmak istiyorum
İyi sevindim valla. Bende normal olduğumu düşünüyordum da öyle dediler diye kendimden şüphe eder oldum açıkçası. Hiç halimde yok bozuksa da düzeltmeye böyle iyi hissediyorum konuşmayarak. Hatta konuşmakta değil dinlemek istemiyorum sanırım. Dinlemek yoruyor.

Bence de

Ben ayrıntılı ultrasona gittiğimde bıraktım progestanı, öncesinde azalta azalta son 1 kapsüle indirmiştim. Bitişi de 20 haftalıkken oldu yani.

Valla biz fena dolduk uzuncadır. Birine Bi patlarsak feci olur zaten diyim

Ayy ne güzel bir haber bu. Senin cinsiyet tahminlerini de gördük Ya Rabbi şükürler olsun. Maşallah maşallah Devamı da güzel güzel gelsin, memlekete geldiğimde görmeye geleyim benimkini de peşimde getireyim
Evet yaa bu zamanlara gelmek hayaldi benim için nasip oldu
İnşallah cnm benim,bu sefer görüşmek nasip olur,Senin Paşa’da eşlik eder

İnan yasadiklarinin ücte birini yasalar naparlar aceba ben dogal yolla hamile kalanlarla bile konusmak istemiyorumyedigim okspari ben bilirim ben onlar degilannem bile ben aramasam aramıycan diyor yatmak istiyorum valla öylece
Ay valla gecen arkadasım diyo bzim gelin tüp deniyor 2. Ye valla cok zor biz anlayamayız onu bir sürü ilaçlar iğneler flan diyo ben içimden heey yavrum heeyy diyorm 2. Yi mi denedi nasıl oluyomus flan diyorm bilmiyorm kıza yükleme yapıldı geçen hafta diyo yükleme dediği de transfer hmm dedm ne zman belli oluyo ki acaba tüp bbekte. yani bizim gibi normal yolla kalmak gibi değil onların tarihleri baska oluyo diyo kıyamam ya bi anlatasım var ah ah canikom diye ama işte kmseye söylemedik biz

Kızz allah seni ne yapmasın,birde bilmiyormuş gibi sorular soruyor
Favorim:yükleme

Hayırlısı ile doğum yapsaydık bir kuzum. Ayrı zorlukları var biliyorum i. Yavrularımız teselli olur bize belki diyorum
İstemediğiniz bırseyi yapmayın bırde senin gibi kısıtlı kendını rahatsız hıssettıgı bı yerde içine atıyorsun suanda farkında degılsin
Kuzum ben kendım yasadıgım ıcın diyorum Allah korusun sonra bı yerden sinirlerin yıpranmıs oluyor sımdı den sakşnlıgını korurrsan ilerisi ıcın yatırım gerılerek ıstemeıdgın bıseyı ıcıne atarak devam edersen stres faktoru yakanı bırakmaz
Yıne de sen bilirsin kuzum senın ıcın diyorum laylaylom hamılelıkngecmedı gecmıyır maalesef tahammul alanın kalsın

Sağ ol canım benim haklısın o kısmı öyle

Yüklemede koptum vallayükleniyor loadinggggggvalla iste bilmeyende böyle oluyor Aten Allah kimsenin basina vermesin cok zorda disardan böyle görünüyor demekki

Kızz allah seni ne yapmasın,birde bilmiyormuş gibi sorular soruyor
Favorim:yükleme

Yüklemede koptum vallayükleniyor loadinggggggvalla iste bilmeyende böyle oluyor Aten Allah kimsenin basina vermesin cok zorda disardan böyle görünüyor demekki

Yüklemede ben de içime içime krize girdm valla ben transfer oldgnu anladm ama dedim ki yukleme ne yaa dedi işte o şeyi koyuyolar sonra hamile mi değil mi bekliyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…