2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ise baslayinca bi cozum bulmam lazim benimde bakalim hele bi sag salim gelsinlerde hallolur hersey Allahtan hayirlisi

Bizede 12.haftada kıza benziyor demisti öyle de cıktı

Aklima surekli yanlis zeynebi etiketledigin geldievet valla sana helal olsun sen bizi hic unutmadin lutfen dogum yapan arkadaslarim burda bizlerin oldugunu unutmayinnn

tiny miracle hu huuu nerelerdesin.bebişlerini bugün gördün mü

Bizede 12.haftada kıza benziyor demisti öyle de cıktı
Hayırlısı cnm ya.
Bende diğer transferimde erkek dedim hep içimden o geçti..
Bu transferi olduktan sonra içimden hep kız dedim.Öyle hissettim.bazen kız olarak sevdim düzelttim kendimi
Bakalım bir netleşsin

Ay bir ay sonraya çağırdı.Aklıma sen geldinhocamm 1 ay mı
Sen dayamazsın istediğin zaman gel dedi

Son düzenleme:
Aklima surekli yanlis zeynebi etiketledigin geldievet valla sana helal olsun sen bizi hic unutmadin lutfen dogum yapan arkadaslarim burda bizlerin oldugunu unutmayinnn
Kızzz hıc hemde mutluluğumda hüznümde heranımda siz vardınız
Nasıl heyecanla paylastım sizinle anlatamam

Kızlar İlaç protokolünde değişiklik yaptı.
progestan fitil ve iğneleri bıraktırdı bugün itibariyle..

Mm-12 vitamin devam
Oksapar devam
Tiroid ilacı devam
Aspirini kesmişti 1 ay önce kanamadan ötürü Başlatmadı yine(kanama olan arkadaşlar kanama geçince devam ettiniz mi siz)

Ferrum kan ve Demir ilacı verdi..
Coladen d vitamini verdi..

Sizde Protestanları 12. Hafta da mi bıraktınız
Demir ilacı bu zamanlarda mi başladı.Erken değil mi şuan..

Benm arkadasımın sadece ablası kaldı yanında kv si ile aynı apartmanda olmasına rağmen kv si günde 1-2 saat uguruyordu sadcee. Ve ablam bile bi gitsin istedim yani dedi kmseyi istemiyosun yannda dedi umarım sinir olmadan şu süreci atlatırız ben zaten telefon sesini kıscam duymadım bahanesi yapcam duymassam da çat kapı gelirler ilk zamnlar pif milletin baska işleri çıksın istiyorum beni bi unutsunlar istiyorum ama şuan tek odak nokta benim

İyi bari kız annen de geçer yaa yıllamaz bence.
Ben yalnızlığı çok severim kimi ise kalabalıktan hoşlanır geleni gideni bitmesin ister. Sen de benim gibisin galiba
Ben de ben de kimseyi istemiyorum doğumdan sonra bi de öyle bi süreç ki kimseyle konusmakta istemiyorum sohbet muhabbet etmek falan görünmez olasım var hele bu ara telefonum çalıyo açmak istemiyorm kaç hafta oldu doğurmadınnı daha hadi doğur artık ay yıldımmm

Benim iyi yanım her iki aileden uzagiz oyle gelemezler ama kötü yanı bi gelince kimse gitmez

Ayy 1 ay cok uzun valla aylardir 2 haftadir bir gidiyorm baska baska dr ye simdi pzt kontol hala 1 sydir gitmiyomusum gibi geliyor
Banada demir ilacini 12 de basladi hala devam ediyorum o haliyle düsük progestan 2×2 ydi igne 3 gune birdi kesti gunde 1 fitil doguma kadar demisti hala da devam ediyorm ama asil istanbuldaki tup bebek doktorum telefonda kes demisti fitilide muayenede eden bu dkye ben burdakinin dedigini yaptm

Az bak işte. Size ne aayy siz mi taşıyonuz. Doğursa nolcak. Üfff sinir oluyorum valla

Ay bu bende de var. Kimseyle konuşmak istemiyorum sıkılıyorum dinlemek istemiyorum filan. Bana psikolojin bozulmuş diyorlar normalim demi kızlar

Ay bu bende de var. Kimseyle konuşmak istemiyorum sıkılıyorum dinlemek istemiyorum filan. Bana psikolojin bozulmuş diyorlar normalim demi kızlar
Normalsin valla gıcık gıcık duruyorum normalde de cok yakın olmadıklarımla konusmam zaten dururm böyle ama çok yakınlarımın yannda da susmam şuan ama hamileliğin en gıcık dönemindeyim sanırm geçen misafir var ya eşim mesaj atıyo kızla konuşsana dedm konusuyorm yaa merak edip sormak istediğim bişi yok napıyım

Ay hiç alakası yok canım.
Derdiniz kendinize yetiyo zaten.
Bi yandan bebişleri düşünüyorsunuz, kafada milyon şey.
İnsanın kimseyle konuşası gelmez tabii.

İnan yasadiklarinin ücte birini yasalar naparlar aceba ben dogal yolla hamile kalanlarla bile konusmak istemiyorumyedigim okspari ben bilirim ben onlar degilannem bile ben aramasam aramıycan diyor yatmak istiyorum valla öylece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…