2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok saol canım teşekkür ederim sizlerede zamanında sağlıkla evladınıza kavuşursunuz inşallah

Kızlar kızlar güne aksiyonla başladık. Nst de sancı çıktı beni kaptığı gibi muayeneye götürdüler damar yolumu çıkartmıştım duşa gireceğim diye eşimden de jilet istemiştim hemen damar yolu açtılar gerisin geri. Dedim ben duş alacaktım duşa iznin yok dediler kadın doktor yeter sende kurtul biz de diyor muayene ettiler alttan Açılma yoktu serviks de 2.8 çıktı iyi dediler. Serumla filan haftasonunu rahat geçirir dediler kendi doktoruma bilgi vereceklermiş. Adam kahin mi nedir 37 yi de zorlamak isterim ama pek öyle durmuyorsun dedi ay ben korkuyorum şimdi çok korktum.

Ayy ben heyecanlandm kilyaaa korkma hic haftan iyi masallah bebelerin kilosu iyi ciger gelistirici igneni oldun cok sükür hersey yolunda bebislerin geliyorrrmis gibi kucaklarsn sana da yazik kac hafta oldu

Sabah sabah aksiyon bol.olmus cnm artık.korkma bence haftaların iyi cnm ins vaktinde gelsinler sağlıkla

Kilya tekrar merhaba kolestazdan endişe edip yazmıştım size. Doktorum gebelik alerjisi kolestaz değildir ama her ihtimale karşı yine de testleri yapalım dedi. Çıktı sonuçlarım buraya ekliyorum. Henüz doktorla görüşemedim. Bir değer referans dışı ama düşük çıkmış onu anlayamadım. Rica etsem bakabilir misiniz? Çok teşekkürler

Eklentiler

• 13B11552-CD9D-4096-9872-4F5142578D78.png
    218,8 KB · Görüntüleme: 27
  • B9362C93-BE2D-4036-968F-3099F660B2C0.png
    216,1 KB · Görüntüleme: 25
  • E710DB06-606A-4D49-8255-E33A5E4B0B7E.png
    204 KB · Görüntüleme: 26
Ay çok pardon siz doğum mu yapacaksınız ben de soru sorup meşgul ediyorum. Her şey yolunda gitsin inşallah bol şans diliyorum

Hadiii normal dogurtuyorlar mı ikizler de ne kadar güzellll hadi masallahh canımmm
Kızzz Rabbım bı avazda kurtarsınn

Hiç korkma kuzum onların sesini alınca büyün endişelerin korkuların gidiyo büyük bşr rahatlama geliyo

Canım maşallah, gayet güzel değerlerin.
Gebelik kolestazında öncelikle ALT AST yükseliyo. Diğerleri peşinden geliyo. Senin gayet iyi.
Hiç sıkıntı yok, zaten doktorun da söyleyecektir.

Canımmmmmmm, hadi bakalım Allah kurtarsın.
Pazartesi itibariyle güzel haberlerini alırız artık.
Sen yap bütün hazırlığını.
Damar yolunu çıkarmasalar bile kızlar demişti ya, orayı sararak falan gir duşunu al.

Hadiii normal dogurtuyorlar mı ikizler de ne kadar güzellll hadi masallahh canımmm
Kızzz Rabbım bı avazda kurtarsınn
Yok kuzum ikisi de popo gelişli zaten. Sezaryen e almak için yaptılar. Şimdi magnezyum takıldı çok fenayım. Acıtıyor ve sersem gibiyim. Sonuna kadar zorluyor doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…