2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnan yasadiklarinin ücte birini yasalar naparlar aceba ben dogal yolla hamile kalanlarla bile konusmak istemiyorumyedigim okspari ben bilirim ben onlar degilannem bile ben aramasam aramıycan diyor yatmak istiyorum valla öylece
Hepsinin de alınganlığı yerinde. Sen arıycan daa yani kimin aranması lazım şimdi. Ayy sen misafiri ağırladığıma yanında oturduğuma şükret deseydin

Bende öyle yaparım herhalde

Anladım cnm Başlanabiliyormuş demek ki.
Fitili,iğneyi bırakıyoruz dediğinde sanki sevdiğimden ayrıldım
fitile çok bel başlamışım sanki bebeği o tutuyor,ayrılmak zor olacak

Ben progestani 14. Haftaya kadar kullandım hem fitil hem kalçadan iğneyi 14 ten sonra biraktirmisti dr.demir ilacı aynı zamanlar da başladım bende ...

Ben de beyaz tenliyim. Benim de yanlar hafif çatladı ama oraya sürmek aklıma gelmemişti en başta. Yeni yeni sürüyorum ve işe yaramaya başladığını görüyorum. Karnımsa ilk günkü gibi maşallah. Yapısal olmalı. Annemin son ikiz hamileliğini görmüştüm ben, onda bile çatlak çok az olmuştu. Hiç krem falan da sürmemişti

Dogru diyosun ama insan korkuyor bende oksapara cok takintiliydim ya keserse diye 9 ay boyunca kullanmaliyim dedim o biraktirsa da

Ay bu bende de var. Kimseyle konuşmak istemiyorum sıkılıyorum dinlemek istemiyorum filan. Bana psikolojin bozulmuş diyorlar normalim demi kızlar
Bende Kapattım, kanama alanı olduğu zaman.bilenler sürekli arıyordu kanama durdu mu nasılsın diye,gına gelmişti.
Geçen kpntrole gittiğimde doktor kapıdan girdiğim gibi sen neredesin telefonların neden kapalı ulaşamıyoruz sana randevu değiştirecektik diye
Biz normaliz normal

Kızlar akşam üstü den beri belim ve kasigim ağrıyor adet sancısı gibi sizde de oldu mu biraz korku girdi içime
Son 1 haftador cok sık yasiyorum canim gunde en az 3 4 kez yokluyor o adet sancisi dr normal dedi ama.bazen bi doguruyor muyum aceba diyorum Alalh korusun

Son 1 haftador cok sık yasiyorum canim gunde en az 3 4 kez yokluyor o adet sancisi dr normal dedi ama.bazen bi doguruyor muyum aceba diyorum Alalh korusun
Heh bak bende biraz önce öyle düşündüm eşime diyorum sancım var bana diyo dk tutunmu , yok dedim 10 dj falan değilse korkma.diyor ve uyuyor simdi dedim o kadar olsa dogururum zatenağrının süresi arttı benim arada oluyor ama çok kısa sureliydi hadi hayırlısı sağlıkla vaktinde gelsin de bebeler

Annemde bir şey söylemeye çekiniyorum hiç konuşası yok demiş eşime arayanlar oluyor dönmek istemiyorum. Bir de insanlar kafan dağıtmak adına sağdan soldan konuşuyorlar iyiniyetle ama hiç dinleyesim olmuyor. Zaten kafam o kadar dolu yorgun geliyor ki onları dinlemek içimi bunaltıyor iyice

Ay hiç alakası yok canım.
Derdiniz kendinize yetiyo zaten.
Bi yandan bebişleri düşünüyorsunuz, kafada milyon şey.
İnsanın kimseyle konuşası gelmez tabii.
Öyle kuzum eşim geliyor mesela atıyorum otopark çık kalabalıktı diyor ya banane diyorum resmen içimden şu an çokta umurumda

Ayy ne güzel bir haber bu. Senin cinsiyet tahminlerini de gördük Ya Rabbi şükürler olsun. Maşallah maşallah Devamı da güzel güzel gelsin, memlekete geldiğimde görmeye geleyim benimkini de peşimde getireyim

İnan yasadiklarinin ücte birini yasalar naparlar aceba ben dogal yolla hamile kalanlarla bile konusmak istemiyorumyedigim okspari ben bilirim ben onlar degilannem bile ben aramasam aramıycan diyor yatmak istiyorum valla öylece
Ya bir de arayıp sudan şeylerle dert yananlar oluyor işte ne bileyim evde sıkıldım işte otobüs kalabalıktı şöyle idi böyle idi ayy diyorum şu an böyle şeyleri dinleyecek halim mi var benim. Laf olsun diye konuşuyorlar belki ama ben dinlemek istemiyorum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…