2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnan yasadiklarinin ücte birini yasalar naparlar aceba ben dogal yolla hamile kalanlarla bile konusmak istemiyorum😂yedigim okspari ben bilirim ben onlar degil🤣🤣annem bile ben aramasam aramıycan diyor yatmak istiyorum valla öylece
Hepsinin de alınganlığı yerinde. Sen arıycan daa yani kimin aranması lazım şimdi. 🙄
Normalsin valla gıcık gıcık duruyorum normalde de cok yakın olmadıklarımla konusmam zaten dururm böyle ama çok yakınlarımın yannda da susmam 😅 şuan ama hamileliğin en gıcık dönemindeyim sanırm geçen misafir var ya eşim mesaj atıyo kızla konuşsana 😂😂😂 dedm konusuyorm yaa merak edip sormak istediğim bişi yok napıyım 😅
Ayy sen misafiri ağırladığıma yanında oturduğuma şükret deseydin 🙄

Ayy 1 ay cok uzun valla aylardir 2 haftadir bir gidiyorm baska baska dr ye simdi pzt kontol hala 1 sydir gitmiyomusum gibi geliyor🤣

Banada demir ilacini 12 de basladi hala devam ediyorum o haliyle düsük progestan 2×2 ydi igne 3 gune birdi kesti gunde 1 fitil doguma kadar demisti hala da devam ediyorm ama asil istanbuldaki tup bebek doktorum telefonda kes demisti fitilide muayenede eden bu dkye ben burdakinin dedigini yaptm
Bende öyle yaparım herhalde🤣🤣

Anladım cnm Başlanabiliyormuş demek ki.
Fitili,iğneyi bırakıyoruz dediğinde sanki sevdiğimden ayrıldım😅
fitile çok bel başlamışım sanki bebeği o tutuyor,ayrılmak zor olacak 🤣🤣

Kızlar İlaç protokolünde değişiklik yaptı.
progestan fitil ve iğneleri bıraktırdı bugün itibariyle..

Mm-12 vitamin devam
Oksapar devam
Tiroid ilacı devam
Aspirini kesmişti 1 ay önce kanamadan ötürü Başlatmadı yine(kanama olan arkadaşlar kanama geçince devam ettiniz mi siz)

Ferrum kan ve Demir ilacı verdi..
Coladen d vitamini verdi..

Sizde Protestanları 12. Hafta da mi bıraktınız
Demir ilacı bu zamanlarda mi başladı.Erken değil mi şuan..
Ben progestani 14. Haftaya kadar kullandım hem fitil hem kalçadan iğneyi 14 ten sonra biraktirmisti dr.demir ilacı aynı zamanlar da başladım bende ...

Yok valla benim yanlarim cok kötu catladi o zaman lierac oraya sürmedim ondan oldu demistim ama karin bolgeme hep cok surdum 2 haftadir asagisi catlamaya basladi ve hic etki etmedi belki sadece azaltiyordur ama kıp kırmızı catlak her yerim beyaz tenliyim bide fena duruyor vücutla alakali biseyde olabilir he bide sen sanki kilomu aldinda catlıycan😂😂
Ben de beyaz tenliyim. Benim de yanlar hafif çatladı ama oraya sürmek aklıma gelmemişti en başta. Yeni yeni sürüyorum ve işe yaramaya başladığını görüyorum. Karnımsa ilk günkü gibi maşallah. Yapısal olmalı. Annemin son ikiz hamileliğini görmüştüm ben, onda bile çatlak çok az olmuştu. Hiç krem falan da sürmemişti

Bende öyle yaparım herhalde🤣🤣

Anladım cnm Başlanabiliyormuş demek ki.
Fitili,iğneyi bırakıyoruz dediğinde sanki sevdiğimden ayrıldım😅
fitile çok bel başlamışım sanki bebeği o tutuyor,ayrılmak zor olacak 🤣🤣
Dogru diyosun ama insan korkuyor bende oksapara cok takintiliydim ya keserse diye 9 ay boyunca kullanmaliyim dedim o biraktirsa da😂😂

Ay bu bende de var. Kimseyle konuşmak istemiyorum 🙄 sıkılıyorum dinlemek istemiyorum filan. Bana psikolojin bozulmuş diyorlar 😅😂 normalim demi kızlar 😂😬
Bende Kapattım, kanama alanı olduğu zaman.bilenler sürekli arıyordu kanama durdu mu nasılsın diye,gına gelmişti.
Geçen kpntrole gittiğimde doktor kapıdan girdiğim gibi sen neredesin telefonların neden kapalı🤣 ulaşamıyoruz sana randevu değiştirecektik diye 😅
Biz normaliz normal 🤣

Kızlar akşam üstü den beri belim ve kasigim ağrıyor adet sancısı gibi sizde de oldu mu biraz korku girdi içime🤭🤔
Son 1 haftador cok sık yasiyorum canim gunde en az 3 4 kez yokluyor o adet sancisi dr normal dedi ama.bazen bi doguruyor muyum aceba diyorum Alalh korusun😅

Son 1 haftador cok sık yasiyorum canim gunde en az 3 4 kez yokluyor o adet sancisi dr normal dedi ama.bazen bi doguruyor muyum aceba diyorum Alalh korusun😅
Heh bak bende biraz önce öyle düşündüm eşime diyorum sancım var bana diyo dk tutunmu , yok dedim 10 dj falan değilse korkma.diyor ve uyuyor simdi😃 dedim o kadar olsa dogururum zaten🤣🤣🤣🤣ağrının süresi arttı benim arada oluyor ama çok kısa sureliydi hadi hayırlısı sağlıkla vaktinde gelsin de bebeler 🤲🤲

Normalsin valla gıcık gıcık duruyorum normalde de cok yakın olmadıklarımla konusmam zaten dururm böyle ama çok yakınlarımın yannda da susmam 😅 şuan ama hamileliğin en gıcık dönemindeyim sanırm geçen misafir var ya eşim mesaj atıyo kızla konuşsana 😂😂😂 dedm konusuyorm yaa merak edip sormak istediğim bişi yok napıyım 😅
Annemde bir şey söylemeye çekiniyorum hiç konuşası yok demiş eşime 😬 arayanlar oluyor dönmek istemiyorum. Bir de insanlar kafan dağıtmak adına sağdan soldan konuşuyorlar iyiniyetle ama hiç dinleyesim olmuyor. Zaten kafam o kadar dolu yorgun geliyor ki onları dinlemek içimi bunaltıyor iyice 🙄

Ay hiç alakası yok canım.
Derdiniz kendinize yetiyo zaten.
Bi yandan bebişleri düşünüyorsunuz, kafada milyon şey.
İnsanın kimseyle konuşası gelmez tabii.
Öyle kuzum eşim geliyor mesela atıyorum otopark çık kalabalıktı diyor ya banane diyorum resmen içimden şu an çokta umurumda 😂😅😬

Kızlarrrr

11+2 yiz ama 11+4 çıktık iki gün bile ileride olması insanı ne kadar mutlu ediyormuş😍😍
Maşallah bugün de çok hareketliydi 🥰
Kanama alanı herhangi birşey yok🙏🏼
Burun ve ense kalınlığında çok şükür hiç bir sıkıntı yok.
Tarama testleri istemediğimize dair imza attık.

Veee cinsiyette tahminde bulundu net konuşmak için çok erken ama tahmini kız 🎀🌸🥰
Ayy ne güzel bir haber bu. Senin cinsiyet tahminlerini de gördük Ya Rabbi şükürler olsun. Maşallah maşallah 😻 Devamı da güzel güzel gelsin, memlekete geldiğimde görmeye geleyim 😍 benimkini de peşimde getireyim 😁

İnan yasadiklarinin ücte birini yasalar naparlar aceba ben dogal yolla hamile kalanlarla bile konusmak istemiyorum😂yedigim okspari ben bilirim ben onlar degil🤣🤣annem bile ben aramasam aramıycan diyor yatmak istiyorum valla öylece
Ya bir de arayıp sudan şeylerle dert yananlar oluyor işte ne bileyim evde sıkıldım işte otobüs kalabalıktı şöyle idi böyle idi ayy diyorum şu an böyle şeyleri dinleyecek halim mi var benim. Laf olsun diye konuşuyorlar belki ama ben dinlemek istemiyorum açıkçası 🙄

X