2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Süper yazmış kuzum sonuçlara çok şükür Kıyamam yaaa sanaaa az kaldııı azzzz gelio yaylarrrr

İyi bari kız annen de geçer yaa yıllamaz bence.
Ben yalnızlığı çok severim kimi ise kalabalıktan hoşlanır geleni gideni bitmesin ister. Sen de benim gibisin galiba
Valla aynen öyle darlanırim öyle kalabalıga gelemem bide isime karisilmasini hic sevmem herkesin kendine göre bir fikri vardir ama sınırıda olmalı e yuzlerine de valla bisey diyemiyorum bu sefer kendi kendimi yiyip duruyorm öyle en iyisi herkes yerinde sagolsun yeter

Ya demi ise baslayinca lazim gerci inan onuda istemiyorum bi sekilde basimin caresine bakmak istiyorum evimde 3.bir kisi olmasn
Mecbur kalmasam ben de istemem kimseyi Çalışsan dert çalışmasan dert baksana ülkenin haline ne durumlara geldik daha iyi yaşam koşulları sağlamak için çalışmak şart.
Yani aynı çatı altında zor oluyor zaten evim küçük ayrı odalarda takılma imkanı da yok ne annemi ne kayınvalidemi istemiyorum açıkçası ben işe başladığımda sıkıntı yok kim bakmak istiyorsa baksın. İhtiyacım olduğunda ben çağırırım zaten. Benim de bazı şeyleri yaşayarak öğrenmem lazım.

Ayy bugun zil caldi asaginin biseyde almadm kim geldi ki diyorum esim kargocudan baska birisini beklemiyor musun gercekten diyo
Evde hiç yaşamadım o duyguyu küçük parçalar iş yerine ,büyük parçalar görümceme
Eve geçince artık son eksikleri tamamlayacağım. Nihayet istediğim bebek arabasını da son indirimden aldım. Bugün kargosu teslim edilmiş. Sadece büyük olarak mobilyalar alınıp yerleşecek.

Ayynen fikrini sorarsam söylesin sormasam kimse konuşmasın isterim ben de. En iyisi herkes yerinde olsun

Kızlar şeker sonuçlarıma bi bakarmısınız herşey yolundamı ??
Açlık hafif yüksek ama oda önemli değil çok yükleme sonucun iyi çıkmış
Dimi ya bir gün bile ilerde dese sanki dünyalar senin oluyor neeeee kız miii Allah'ım sağlıkla gelsin prenses ins gozunaydin cnm

Yaa bu bizm tazr anne nerde böyle de olmaz kı ben adını tammı yazamamdım ney bulamadım etkilerken
Ben ne hallerde yazıyordum
Ameliyattan cıktım ılk yazdıgım yer buraydı bacaklarım uyusuklugu gıtmeden agrım baslamadan kızlar merak eder yazayım dıyordum an ve an
Olmaz sımdı bebeklerı gordu mu
Ne yaptı ne durumda merak ediyorum burda
Bı lohusaya bu yapılmaz ki

Amin inşallah cnm..
Aslında şöyle oldu bir kaç cinsiyet tahmini durumu var.
hocam şimdiye kadar iki durumda kız çıktı.
buna da bakayım ben derim size Cinsiyeti dedim,bi güldü
Baktı,baktı ultrasonda.dedi tahminimi söyleyim mi dedim hocam ben söyleyeyim nuba göre kız gibi duruyor
Evet dedi şuan kız gibi görünüyor
12. Haftada Doktorlar zaten tahmini cinsiyeti bu çıkıntıya göre söylüyor.daha çok erken organ görünce Kesinleştireceğiz dedi..

Bana aslında söylemeyecekti emin olmadan ama ben adama nubu anlatınca bilgim olduğumu anlayınca söyledi

Halatla çekiyorum 2. Trimesteri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…