2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Teyzoşlar biraz erken oldu ama bizim için biz dünyaya geldik 🥰
Biraz erken olduğu için yoğun bakımdalar inşallah tez vakitte kavuşuruz birbirimize
Birde birane prensesim kesesiyle beraber doğdu 🥰
İnşallah sizlerde sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Canım benim 🥰 tebrik ederimm sağlıklı ömürleri olsun inşallah bebişlerinin 🧿❤️🧿 bebisler yavaş geliyor çok heyecanlı 🥳🥳 darısı bana inşallah 🤲🏻🤲🏻😍

A
Canım benim 🥰 tebrik ederimm sağlıklı ömürleri olsun inşallah bebişlerinin 🧿❤️🧿 bebisler yavaş geliyor çok heyecanlı 🥳🥳 darısı bana inşallah 🤲🏻🤲🏻😍
AMinnn
Rabbımmm el acıp dileyip dua edıp isteyen herkese versinnn insallahh 🤲
Valla ımkansız dıe bısey yok ne kadar ıstıyorduk nelerle nasıl mucadele edıldı burdakı herkes sahıt ol desın yaradan hersey onun elınde ınsallahhh herkea bırbırıne dua ettıkce elımız daha da guclenır kımın duasının ne zaman kabul olunacagını allah bilir hepımız doguma gırmeden duamızı edelım kızlarr yavas yavas dogumlar baslıyor bin şükür 🤲 🥰 o anda dualar edılsın hazırlanırken 😍❤️

Teyzoşlar biraz erken oldu ama bizim için biz dünyaya geldik 🥰
Biraz erken olduğu için yoğun bakımdalar inşallah tez vakitte kavuşuruz birbirimize
Birde birane prensesim kesesiyle beraber doğdu 🥰
İnşallah sizlerde sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ayy allahimm vallahi dort gozle bekledik haber 😍🤲🧿 masallah kuzum gozunuz aydin Allahim saglikla evinize gecmeyi nasip etsin insallah 🥰 sen iyi misinn

A
AMinnn
Rabbımmm el acıp dileyip dua edıp isteyen herkese versinnn insallahh 🤲
Valla ımkansız dıe bısey yok ne kadar ıstıyorduk nelerle nasıl mucadele edıldı burdakı herkes sahıt ol desın yaradan hersey onun elınde ınsallahhh herkea bırbırıne dua ettıkce elımız daha da guclenır kımın duasının ne zaman kabul olunacagını allah bilir hepımız doguma gırmeden duamızı edelım kızlarr yavas yavas dogumlar baslıyor bin şükür 🤲 🥰 o anda dualar edılsın hazırlanırken 😍❤️
Aminnn kuzumm 🤲🏻 bana da dualarınızda yer verin annelerim 😍

Güzel anneler ❤️
Hergün yazışmalarınızı okuyorum ve kalbim pır pır atıyor, siz böyle heyecanlı oldukça bende burda heyecanlanıyorum ❤️ her biriniz çok tatlı anneler olacaksınız biliyorum 🥳
Benim sürecime gelirsek, 15 gün önce opu oldum 24 yumurta toplandı 4 tanesi şükür 5. Güne geldi ve 2 tanesini genetige gönderdik çok şükür ikiside sağlıklı geldi 🙏🏻
Bugün histereskopi oldum ve rahme cizik atıldı (rahimde bişi yok ama Dr çizik gebelik ihtimalini artırır dedi)
İlaç verdi 28 gün sonra filan regl olacakmisim sonra transfer sürecine gireceğim ve cd56 serumu vericek. İnsallahhh bu sefer bende gebe kalabilirim🤲🏻 bana da dualarınızda yer verin fistiklarim 😍

Güzel anneler
Hergün yazışmalarınızı okuyorum ve kalbim pır pır atıyor, siz böyle heyecanlı oldukça bende burda heyecanlanıyorum ❤️ her biriniz çok tatlı anneler olacaksınız biliyorum 🥳
Benim sürecime gelirsek, 15 gün önce opu oldum 24 yumurta toplandı 4 tanesi şükür 5. Güne geldi ve 2 tanesini genetige gönderdik çok şükür ikiside sağlıklı geldi 🙏🏻
Bugün histereskopi oldum ve rahme cizik atıldı (rahimde bişi yok ama Dr çizik gebelik ihtimalini artırır dedi)
İlaç verdi 28 gün sonra filan regl olacakmisim sonra transfer sürecine gireceğim ve cd56 serumu vericek. İnsallahhh bu sefer bende gebe kalabilirim🤲🏻 bana da dualarınızda yer verin fistiklarim 😍
Çok şükür canım güzel haber gelmiş doktorunda tüm tedbirleri almış hayırlısı olsun kuzum güzel haberler vereceksin inanıyorum dualarımız seninle her zaman❤️

Güzel anneler ❤️
Yaa masallah genetikten saglam gelmesinede cok sevindim bizde yollamistik %70 arttiriyor sansi demislerdi insallah sizin icinde öyle olur😍

Güzel anneler ❤️
Kuzuuum rast gitsin inşallah sağlıklı gebelik elde et grubun yeni minnoşu seninki olsun. hayrunnisa85 hayrunnisa85 ve tupaaaaa tupaaaaa nın pabuçlarını dama atsın 🤪🙂🌸

Güzel anneler ❤️
Hay maşallah çok güzel başlangıçlar. Devamı da aynen güzel gelsin. Biz de tupaaaaa tupaaaaa ve hayrunnisa85 hayrunnisa85 gibi senin de hamilelik serüvenini takibe devam edelim bu grupta 😍

X