2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

IMG_20211124_151907.jpg
Heyy hanımlar cekılın kenara bugune bugün koskoca sayfanın ılk abla bebegının göbegi var karsınız da 😂🥰😍🤲🧿❤️ bebelerınıze söyleyın bana abla diyecekler
Not = ESLEM 🤣

Teyzoşlar biraz erken oldu ama bizim için biz dünyaya geldik 🥰
Biraz erken olduğu için yoğun bakımdalar inşallah tez vakitte kavuşuruz birbirimize
Birde birane prensesim kesesiyle beraber doğdu 🥰
İnşallah sizlerde sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Canım gözünaydın Sağlıkla büyüsünler inşallah 🥰🤗

Biraz erken olduğu için yoğun bakımdalar inşallah tez vakitte kavuşuruz birbirimize
İnşallah sizlerde sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Yaaa cnm benim..
bebişlerine kavuştun Şükürler olsun🙏🏼
İnşalah en kısa sürede kucağına da alacaksın.
Allah analı babalı büyütsün.hayırlı evlatlar olsun.iki bücürük kızçe 😍😍

Eki Görüntüle 2958321
Heyy hanımlar cekılın kenara bugune bugün koskoca sayfanın ılk abla bebegının göbegi var karsınız da 😂🥰😍🤲🧿❤️ bebelerınıze söyleyın bana abla diyecekler
Not = ESLEM 🤣
Yaaa düşmüş mü😍😍
Gömecek misin.😅
Annem benim göbek bağımı çeyiz sandığında saklamış bir süre,bende nakış öğretmeni oldum 🤣🤣

Cnm yaa masaallah sağlıkla buyusunler ins sen nasılsın analı babalı büyüsün kuzular vakti bu zamanmış sağlıkla evine dönün ins.😍🥰☺️
Eki Görüntüle 2958321
Not = ESLEM 🤣
Maşallah gobegide düştü ablaligi halletti😍🤣🤣🤣

Heh görümdünmü cildiyeye. Onlar da çare bulamayınca tek çare doğum diyorlar işte 🙁
Hepsi Bi anda geçer inşallahh doğumla. Senin aslında haftan 36 oldu mu bu takvimin doğrumuydu yani
Normalde 35+2 ama burada ısrarla 34+6 yapıyorlar haftamı. O iki güne dahi çok ihtiyacım var diyorum 😬🥴 sisteme transfer tarihini girerek otomatik hesaplıyorlar. Anlayamadım gitti. Haftaya perşembe Yani bebeğim benim 36 olmam bakalım. Annem diyor ki sen doktorun umurunda değilsin 😅😂 öyle biraz o bebekleri içeride tutmaya adamış kendini 😬 hayırlısı diyorum. Dosyama baktım cildiyeye giderken de yapılmayan test kalmamış bana HİV için RNA testi bile yapmışlar. Sebep var mı diye. Nihayetinde gebeliğe bağlı semptomik bir durum olarak kolestaz da kalmışız. Değerlerim 400 e dayanmış düşünsene ya baraj 34 buradaki laboratuvarın vücut ne yapsın.

Kuzum kese ile doğmak nasıl ki yırtılmadı doktor mu yırtıp aldı gibi 🙄😬

Ayy masallah Allah ım analı babalı saglıkla.büyütsün insallah en kısa zamanda hep beraber evinoze dönersiniz insallah🥰

Heh görümdünmü cildiyeye. Onlar da çare bulamayınca tek çare doğum diyorlar işte 🙁
Hepsi Bi anda geçer inşallahh doğumla. Senin aslında haftan 36 oldu mu bu takvimin doğrumuydu yani
Birde biliyorsun bu takvim 35+0 geçince 36.hafta içinde mantığında doktor 36 yı görünce 36 haftalık diyerek yaklaşıyor. Ah bu takvime göre gitsek 36 yım yani doğru kuzucum

X