2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimde tam 15 kilo oldu ama öyle abartılı durmuyor kilo vermeden önce 65 kiloydum zaten 54 kilo ile kaldım.🥰 ben de sadece sivri bir karın var göğüslerim aşırı büyümedi .Bütün hamileliği hamile eşofman ve kotla bitirdim. Üst olarak hiç bir şey almadım evde olanlarla 😉
Ben en fazla 7 kilo aldım. Ben de bir tane büyük beden eşofman altı ile hamileliği tamamlıyorum. Geri kalan giysilerim testtürden ötürü normalde de bol kesim olduğu için çoğu üzerime oluyor. Onlarla devam ediyorum. Kışlık montlarımın önü kapanmıyor sadece. Üstten en fazla 2 düğmesi kapanıyor ama hiç dert değil, az kaldı bitiyor zaten. Ben asıl hamileliğe alışıp da doğumdan sonra eski düzene hemen nasıl uyum sağlarım onu merak ediyorum. 😆

Ben en fazla 7 kilo aldım. Ben de bir tane büyük beden eşofman altı ile hamileliği tamamlıyorum. Geri kalan giysilerim testtürden ötürü normalde de bol kesim olduğu için çoğu üzerime oluyor. Onlarla devam ediyorum. Kışlık montlarımın önü kapanmıyor sadece. Üstten en fazla 2 düğmesi kapanıyor ama hiç dert değil, az kaldı bitiyor zaten. Ben asıl hamileliğe alışıp da doğumdan sonra eski düzene hemen nasıl uyum sağlarım onu merak ediyorum. 😆
Kız sen Doğumdan sonra 7 den de fazla verebilirsin ha maşallah 🤩
Ne yediysen bebeğe yaramış maşallah 😍😍

Deme öyle yavrum biz 9 aydır kan sulandırıcı kullanıyoruz azıcık Bi yere çarpıyoz Bi yerimizi kapkara olmuş unutup sonradan görüp korkuyorum bile. Zehir olurmu sulandıkça temizleniyo kanın öylr düşünme bak. Öyle olsa bebeklerin nasıl dururdu senle 🤗
Yavrum öyle değil bir yerde değil her yer morardı. Benim vücudum öyle renkte morarmıyor. Sözün gelişi elbette de zehir şeysi. Öyle hissediyorum. Cildiyeden geldim doğum tek çaresi ben geçirecek bir şey olmadığını söylemiştim zaten onlara dedi. Doğumu ne zamana planlıyorlar dedi ah bilsem 😬 36 yı görmek istiyorlar dedim. Yani çekeceksin dedi kısaca.

Ben en fazla 7 kilo aldım. Ben de bir tane büyük beden eşofman altı ile hamileliği tamamlıyorum. Geri kalan giysilerim testtürden ötürü normalde de bol kesim olduğu için çoğu üzerime oluyor. Onlarla devam ediyorum. Kışlık montlarımın önü kapanmıyor sadece. Üstten en fazla 2 düğmesi kapanıyor ama hiç dert değil, az kaldı bitiyor zaten. Ben asıl hamileliğe alışıp da doğumdan sonra eski düzene hemen nasıl uyum sağlarım onu merak ediyorum.
Evde olsam kesin eşofman ve tayt takılırdım herhalde. Çalışıyorum diye bir tane kot aldım salopette almıştım ama çok giymedim onu zor geliyor. Bu şekilde tamamlarız artık kısmetse. Asıl ben ev yaşantısına nasıl uyum sağlayacağım 😆

Evde olsam kesin eşofman ve tayt takılırdım herhalde. Çalışıyorum diye bir tane kot aldım salopette almıştım ama çok giymedim onu zor geliyor. Bu şekilde tamamlarız artık kısmetse. Asıl ben ev yaşantısına nasıl uyum sağlayacağım 😆
Ben de 24 haftadan sonra direk doğum iznine ayrıldığım için rahat ettim giyim konusunda. İşe gitmeye devam etseydim tek eşofman yetmezdi. Allah kolaylık versin ya

Yaa ne güzel işte😍
Ohh be güzel mide ile alakalı sorununun olmaması🙏🏼
Cnm kanama alanı kapanmamışmıydı senin..
3 ay dolana kadar eve göndermiyor annem,bu çocuk kolay olmadı diyor,hiç birşey de yaptırmıyor.iyice tembelleşicem diyorum Eve gitsem biraz ayaklanırdım ama bir haftadır biraz daha iyi olmaya başladım 1 haftaya toparlasam eve geçeceğim inşallah🙏🏼
Yok canım, küçüldü de kapanmadı henüz.
Olsun olsun, kal kalabildiğin kadar. 😉
Ne güzel, annen gözünün içine bakıyo işte. 🥰

Yavrum öyle değil bir yerde değil her yer morardı. Benim vücudum öyle renkte morarmıyor. Sözün gelişi elbette de zehir şeysi. Öyle hissediyorum. Cildiyeden geldim doğum tek çaresi ben geçirecek bir şey olmadığını söylemiştim zaten onlara dedi. Doğumu ne zamana planlıyorlar dedi ah bilsem 😬 36 yı görmek istiyorlar dedim. Yani çekeceksin dedi kısaca.
Heh görümdünmü cildiyeye. Onlar da çare bulamayınca tek çare doğum diyorlar işte 🙁
Hepsi Bi anda geçer inşallahh doğumla. Senin aslında haftan 36 oldu mu bu takvimin doğrumuydu yani

Kuzu alırlar yaa metak etme 1.2 gune geceer ınsallahh

Teyzoşlar biraz erken oldu ama bizim için biz dünyaya geldik 🥰
Biraz erken olduğu için yoğun bakımdalar inşallah tez vakitte kavuşuruz birbirimize
Birde birane prensesim kesesiyle beraber doğdu 🥰
İnşallah sizlerde sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Yaaa ahh mınıkler mınıkklerr ıyısınız cok şükür rabbım hayırla kavustursun hroımızın evlatlarına 😍😍😍🥰🥰🧿🧿🤲🤲🤲 Masallahh

Ay sorma ben de şaşırıyorum. Ben adam akıllı kilo almazken bebiş tombiş tombiş geliyor. İçtiğim vitaminler ona yarıyor sanırım bir tek 😄 yarasın anam yarasınnn 🤣🤣
Ohh ohh geliyor tosun paşa 😅
Bu gidişle Senin bebişi de anaokuluna direk gönderebilirler🤣🤣

Eklentiler

• A271C35E-0551-4B13-AA87-AA2B0F2173DB.jpeg
    A271C35E-0551-4B13-AA87-AA2B0F2173DB.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 31
Teyzoşlar biraz erken oldu ama bizim için biz dünyaya geldik 🥰
Biraz erken olduğu için yoğun bakımdalar inşallah tez vakitte kavuşuruz birbirimize
Birde birane prensesim kesesiyle beraber doğdu 🥰
İnşallah sizlerde sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Kac kılo dogdu lar canım 🥰❤️

Yok canım, küçüldü de kapanmadı henüz.
Olsun olsun, kal kalabildiğin kadar. 😉
Ne güzel, annen gözünün içine bakıyo işte. 🥰
Yaa cumartesi günü tamamen bitmiş olurda rahat edersin 🙏🏼
Valla normalde evimi arardım ama şu zamanda hiç aramıyorum Rahatlığım gözünü seveyim😅biraz eşime üzülüyorum yalnız kalıyor diye neyse geçici günler bunlar ☺️

X