2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar bisey sorucam benim lierac bitti de ne kullaniyorsunuz bio oil mi alsam Kilya Kilya sen almistin sanki yeni formul linki hangisi hepsine yeni formul yazmislar zaten lierac surdugum yerlerde catladi karnim alti ne kullansam bilemedim
Genetık ve yapısal faktor cok önemlı sennın kı mınumuma ındırmye calısmak olacagı varsa oluyor kuzum nafıle😊

Maşallah kuzulara😍
Daha çok sancı mı geldi cnm.hemen neden aldılar sezeryana
Kuzum dün hiç sancı çıkmadı ama gece yine nstde sancı çıkmaya başladı sabah bir daha bağladılar yinr çıktı birde bebeklerden birğnin kalp hızında düşme gözlenmiş doktorum hiç zaman kaybetmeden alalım dedi hayırlısı bu zamanmış çok şükür sağlıklılar 🤲🏻

Masallahh subhanallahh
Benım kıza hemsıre Ablalalrı cok nazlı cok narin kıbarcık kız dıyorlar ❣️ yaa nasıl guzeller her bır bebek 🤱
Kesinlikle öyle kuzum kız bebişler nazlı ve narin olurlar ☺️ Bizim bebişlerde karnımdan çıktıkça hepsi bir hayranlıkla bahsediyorlardı acaba nasıl birşeyler çok merak ediyorum 🥰

Ya evet haftalar farklı yerlerde farklı çıkabiliyor anlamadım. İyi sabrettin bebekler için. Felaket yükselmiş gerçekten doya doya kolestaz sın 🙈 36 yı da geçirirler mi ki acaba biraz daha tutalım diye. Düşse değerlerin tutarlar belki de
Kolestaz risklinle durum bu düşüşler gerçek düşüş değil ilaçla baskılama. O yüzden istemiyorum alsın istiyorum açıkçası korkuyorum

Canım benim 🥰 tebrik ederimm sağlıklı ömürleri olsun inşallah bebişlerinin 🧿❤️🧿 bebisler yavaş geliyor çok heyecanlı 🥳🥳 darısı bana inşallah 🤲🏻🤲🏻😍
Çok saol canım teşekkür ederim Rabbim kimseyi böyle güzel bir duygudan mahrum bırakmasın 🤲🏻 İsteyenlere hayırlı sağlıklı vatanı milleti için hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲🏻 Doğumu bekleyenlerede en doğru zamanda sağlıkla sıhhatle kucaklarına almayı nasip etsin 🤲🏻

D5FE81E8-4B41-4C31-98EE-2A977A2D11AE.jpeg
Kizlar bisey sorucam benim lierac bitti de ne kullaniyorsunuz bio oil mi alsam Kilya Kilya sen almistin sanki yeni formul linki hangisi hepsine yeni formul yazmislar zaten lierac surdugum yerlerde catladi karnim alti ne kullansam bilemedim
Hiç biri kesmiyor canım çatlayacağı varsa çatlıyor belki azaltır bio oil aldım ben dur atayım. Doğal yazıyor parantez içinde. Sebamed di satıcı şimdi göremedim trendyolda

Mrb kızlar bende bir aralar aktiftim burda ara vermiştim geri döndüm 😇benim hikayem biraz uzun üç yıllık evliyim varikosel ameliyatı oldu eşim hız problemi vardı tedavi olduk daha sonra pko başladı bende rahim filmi çektirdim önceleri sorun yok diyorlardı şimdilerde t rahim dar rahim tüpler yukarıda diyor doktorlar yakın zamanda histereskopi olucam geçen şubatta tüp bebek tedavisi oldum kimyasal gebelik oldu nedeni de sperm dna hasarıymış onun tedavisini görüyor eşim tekrardan ocak ayında tüp bebek yapmayı düşünüyorum Ankara bahçeci de temmuzda gidip görüştük ocak ayına karar verdik doktorumuzla inşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik olur başka yapmam gereken birşey var mı sizce kızlar 😇

Yaa biliyordum o fırtına öncesi sessizliktiiii😍😍😍
Ahh canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün. Sağlıkla kucağına da alacaksın inşallah 🤲🏻🥰🥰
Ve grubumuzun ilk ikiz doğuranı da sen oldun tebrikler 🤣🤣
Anlatsana detayları😍😍
Çok sağol kuzum inşallah en doğru zamanda sağlıkla sıhhatle bebişlerinizi kucaklarınıza alın 🤲🏻🥰

Ya evet zaten annemde cok catlamis dedigin gibi sadece aza indirsin diye yoksa gögüslerim yanlarm o kadar berabt catladm ki anlatamam
Bebegım olsunn ben 17 yıldır oyleyım onlar da toparlanıyor beyaz renk alıyor hem senın hem eısnın gözleri alısıyor
Ben de dıyroum cok rahatsız olursam en fazla dermapenle hallederım bız ne işlemler yaptırdık bebekler ıcın son bı ıslem olur oda dermapen 😂😂😂

Hiç biri kesmiyor canım çatlayacağı varsa çatlıyor belki azaltır bio oil aldım ben dur atayım. Doğal yazıyor parantez içinde. Sebamed di satıcı şimdi göremedim trendyolda
Hmm tamam buldm canım sagol azaltmiyor ama iki gundur surmuyorm ya kasinti iyice artti galiba iyice gerginlesiyor

Kuzum ben uc aydan beri bio oil ve lierac donusumlu kullaniyorum, yag surmek zor gelio die dusta surmeye basladim baya yumus yumus oluyor eski yeni icerik bilmem ben aslisah alkoclar paylasmisti hamileyken onun linkinden aldim memnunum henuz bir catlama olmadi ama bellide olmaz tabii 🤷🏻‍♀️

X