2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Güzel anneler ❤️
Hergün yazışmalarınızı okuyorum ve kalbim pır pır atıyor, siz böyle heyecanlı oldukça bende burda heyecanlanıyorum ❤️ her biriniz çok tatlı anneler olacaksınız biliyorum 🥳
Benim sürecime gelirsek, 15 gün önce opu oldum 24 yumurta toplandı 4 tanesi şükür 5. Güne geldi ve 2 tanesini genetige gönderdik çok şükür ikiside sağlıklı geldi 🙏🏻
Bugün histereskopi oldum ve rahme cizik atıldı (rahimde bişi yok ama Dr çizik gebelik ihtimalini artırır dedi)
İlaç verdi 28 gün sonra filan regl olacakmisim sonra transfer sürecine gireceğim ve cd56 serumu vericek. İnsallahhh bu sefer bende gebe kalabilirim🤲🏻 bana da dualarınızda yer verin fistiklarim 😍
Hadi bakalım cnm..
Sen yolu yarılamışsın birşey kalmamış.
Ne güzel doktor her türlü durumu düşünüp herşeyi planlamış😍
Hayırlısıyla bu sefer olacak inşallah sağlıkla ilerleyip kucağına alacağın günleride göreceğiz 🙏🏼🥰

Hadi bakalım cnm..
Sen yolu yarılamışsın birşey kalmamış.
Ne güzel doktor her türlü durumu düşünüp herşeyi planlamış😍
Hayırlısıyla bu sefer olacak inşallah sağlıkla ilerleyip kucağına alacağın günleride göreceğiz 🙏🏼🥰
Evet canım sağolsun bu drum düşündü herşeyi. Şimdi tek tereddütüm bu hasimato kaldı oda sanırım vereceği serumla istediği değere düşer ve gebelik oluşur. İnsanin herşey normalken hiç gebelik dahi olusmamasina canı sıkılıyor umarım bu sefer bende çift çizgi görürüm 😢🤲🏻

Güzel anneler ❤️
Hergün yazışmalarınızı okuyorum ve kalbim pır pır atıyor, siz böyle heyecanlı oldukça bende burda heyecanlanıyorum ❤️ her biriniz çok tatlı anneler olacaksınız biliyorum 🥳
Benim sürecime gelirsek, 15 gün önce opu oldum 24 yumurta toplandı 4 tanesi şükür 5. Güne geldi ve 2 tanesini genetige gönderdik çok şükür ikiside sağlıklı geldi 🙏🏻
Bugün histereskopi oldum ve rahme cizik atıldı (rahimde bişi yok ama Dr çizik gebelik ihtimalini artırır dedi)
İlaç verdi 28 gün sonra filan regl olacakmisim sonra transfer sürecine gireceğim ve cd56 serumu vericek. İnsallahhh bu sefer bende gebe kalabilirim🤲🏻 bana da dualarınızda yer verin fistiklarim 😍
İns sıra sende bizim bebelere arkadaş kardeşler lazım 😍☺️rabbim nerde varsa nasip etsin öğrendiğimde beri duam bu yönde🤲

Evet canım sağolsun bu drum düşündü herşeyi. Şimdi tek tereddütüm bu hasimato kaldı oda sanırım vereceği serumla istediği değere düşer ve gebelik oluşur. İnsanin herşey normalken hiç gebelik dahi olusmamasina canı sıkılıyor umarım bu sefer bende çift çizgi görürüm 😢🤲🏻
Zaten serumla bağışıklığı baskılayacak cnm..
Şuan ilaç kullanıyor musun.
Serum tedavisi yapacak ya sonrasında mı ilaç başlatıyor

Hic bozma moralini 5.denememizdi ve hic gebelik olusmuyordu transfer öncesinde bi serum uygulandi hemde tableti basladik 4 aylik olana kadar da 2 haftada bir devam ettik ben cok inaniyorum o serumla ilgili olduguna hapida 3 ayda biraktik insallah sende öyle olacaksn moralini yuksek tut

Zaten serumla bağışıklığı baskılayacak cnm..
Şuan ilaç kullanıyor musun.
Serum tedavisi yapacak ya sonrasında mı ilaç başlatıyor
Yok canım kullanmiyorum ve sonrasında da ilaç filan vereceğim demedi benim tsh normal çıkıyor ama anti tpo yüksek çıkıyor

Hic bozma moralini 5.denememizdi ve hic gebelik olusmuyordu transfer öncesinde bi serum uygulandi hemde tableti basladik 4 aylik olana kadar da 2 haftada bir devam ettik ben cok inaniyorum o serumla ilgili olduguna hapida 3 ayda biraktik insallah sende öyle olacaksn moralini yuksek tut
İnşallah canım 🙏🏻 peki sana neden serumu başlatmıştı sende de mi hasimato vardı? Verdiği hap ne hapı niçin vermişti

Normalde 35+2 ama burada ısrarla 34+6 yapıyorlar haftamı. O iki güne dahi çok ihtiyacım var diyorum 😬🥴 sisteme transfer tarihini girerek otomatik hesaplıyorlar. Anlayamadım gitti. Haftaya perşembe Yani bebeğim benim 36 olmam bakalım. Annem diyor ki sen doktorun umurunda değilsin 😅😂 öyle biraz o bebekleri içeride tutmaya adamış kendini 😬 hayırlısı diyorum. Dosyama baktım cildiyeye giderken de yapılmayan test kalmamış bana HİV için RNA testi bile yapmışlar. Sebep var mı diye. Nihayetinde gebeliğe bağlı semptomik bir durum olarak kolestaz da kalmışız. Değerlerim 400 e dayanmış düşünsene ya baraj 34 buradaki laboratuvarın vücut ne yapsın.
Ya evet haftalar farklı yerlerde farklı çıkabiliyor anlamadım. İyi sabrettin bebekler için. Felaket yükselmiş gerçekten doya doya kolestaz sın 🙈 36 yı da geçirirler mi ki acaba biraz daha tutalım diye. Düşse değerlerin tutarlar belki de

Yok canım kullanmiyorum ve sonrasında da ilaç filan vereceğim demedi benim tsh normal çıkıyor ama anti tpo yüksek çıkıyor
Anladım cnm bende anti tpolar tavan...
Onun haricinde ilaç kullanmasam tsh yükseliyor.2013 sen beri kullanıyorum.
Senin tsh t3 t4 de sorun olmadığı için İlaç kullanmıyorsun👍🏼

Teyzoşlar biraz erken oldu ama bizim için biz dünyaya geldik 🥰
Biraz erken olduğu için yoğun bakımdalar inşallah tez vakitte kavuşuruz birbirimize
Birde birane prensesim kesesiyle beraber doğdu 🥰
İnşallah sizlerde sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Yaa biliyordum o fırtına öncesi sessizliktiiii😍😍😍
Ahh canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün. Sağlıkla kucağına da alacaksın inşallah 🤲🏻🥰🥰
Ve grubumuzun ilk ikiz doğuranı da sen oldun tebrikler 🤣🤣
Anlatsana detayları😍😍

İnşallah canım 🙏🏻 peki sana neden serumu başlatmıştı sende de mi hasimato vardı? Verdiği hap ne hapı niçin vermişti
Yok hasimato yoktu bende hic tutunma olmadigi icin bebegi ittigimi dusundu bagisiklik baskilamak icin basladi yabanci cisim algilamasin diye hapta prografti oda yine ayni sey icindi o gunde 2 kez serum 2 hafta bir devam etmisti

X