2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim herkes biliyor bu kez tüp bebek ya ondan diyorlar insanlar diyecek hep bir şey buluyor. Şu sorunu yaşıyorum bunu yaşıyorum diyorsun ya. Tüp bebek ondan

Benim herkes biliyor bu kez tüp bebek ya ondan diyorlar insanlar diyecek hep bir şey buluyor. Şu sorunu yaşıyorum bunu yaşıyorum diyorsun ya. Tüp bebek ondan
Ay yok bizimkilerde tam tersi tüp bebek olayini unuttular tamamen normal gebeymisim gibi davranıyorlar bide hala benim bisey yapacagima inanmiyorlar cocuga bile bakamam diye dusunuyorlar evin tek kiziydim ben yalan degil hic is yapmadm ama buyudugumu kimse anlamiyor yillarca yemek yapabildigime evime temizligime inandiramamistim simdide cocukbi yerde de hormonlar felan zoruma gidiyor artk

Benim de öyle canım. Aman diyorum sağdan sola dönemiyorum hissediyorum bebeğin benimle birlikte içimde sağa sola yamulduğunu aman ezmeyesin diyorlar Kardeşim diyor sen yersin şeker diyetine uymazsın şimdi çocuklara zarar filan verirsin doğurunca hemen gel sen bakamazsın diyor benden küçük erkek kardeşim hoş o anneme bile güvenmiyor ya kendi çocuğu olsa nasıl yapar bilmiyorum. Annem her şeyi yiyen çocuk iyi filan kırkında daha tattıracaksın filan demiş gülmüş boğazına kaçmış tükürüğü ayy anneme de demiş daha sen yutkunamıyorsun o çocuklara bakmazsın bunu diyen de bir yumurta kıramaz yani çene pabuç işte herkes bir şey söylüyor illa. Bende bildiğiniz üzere koala gibiyim yatmak benim işim görende saatlerce horul horul yatıyorum zanneder. Neyse öyle acelem yoktur yani canımda tatlıdır dolayısıyla kimse güvenmiyor.

Çok biliolar yaaa !! Bizim manevi fiziki yaşadığımız neyi biliolar acaba daha en başından çocuğumuz olmazsa korkusu sonra iğneler sonra tuttu mu tutmadı mı stresi hadi tuttu yaşıcak mı büyüdü mü iyi mi ağrım var acaba bişey mi oldu diye diye kendimizi yiyip bitirdiğimizi kimse anlayamaz. Aldığımız hormonlar da cabası bide milletin lafını çekcem yok yaaa herkes haddini bilsin anneler de eşler de dahil buna eğer konuşuyorlarsa! Biz normal hamile değiliz kardeşim biz hassas hamileyiz özel üretim bizim çocuklarımız Allahımın mucizesi tabi ki dikkat edicem tabi ki koruycam kollicam kendimi!!! Ayy sinirlendim bi an benim kv de dedi ya hamileler dokuz ay calisio die sanki bilmio surecimizi konusuo bana ben cvp verebiliorum ama icimde kalmio

Yaaa kuzum onlar bizi kac yasa gelirsek cocuk gorcek benim annem de dioki en buyuk korkusu ya uyursammis ya ezersemmis cocugu allahin yarabbim aklina nerden geliosa

Herkes gorcekkk herkesss yaa millet baksin diye cocuk yapmiyoruz herhalde zorlugunu Bilerek yapioruz hemde maddi maneviii Kimseye kanitlicak halimiz yok kendimizi yaris degil bu zateb icgudusel olarak yuklencek bize kucagimiza aldigimiz an karnimizdayken bu kadar korumaciyiz elimizdeyken kaplan kesiliriz valla

Yaa bak neler biliyorlar hey Allah ım yavalla yasadiklarimizin yüzde birini yasalar inan ah vah kimse yapamaz o kadar igneler bilmem neler hele mesela sen ne diyetler yapıyosn aman bisey olmasn diye ama iste kimsenin gözüne gekmiyor ki ne deyim yasayarak insallah cok iyi anne oldugumuzu göstericez herkese

Bide o var dimi baskasi 9 ay calisiyorcalisana helal olsun valla ne deyim sahsen ben devam edemedim yani yapazmisimda zaten kız ben hemsireyim düsün hayatim gece nöbetleriyle geciyor 8 yildir hatta 9 olmak uzere bana ne deselee begenirsin sen bi gece uykusuzlugunu yasa da görAllah ım dedim nasıl bir duygu acebaya ne deyim iste insanlar tuhaf valla en iyi galiba kulaklarini tikayip dogum sonrasi duzenini kurup biran önce hayatina odaklanmak yoksa kimse elinide dilinide cekmeyecek

Ah kuzucum benim aynen öyle Rabbim sağlık versin elimizden gelenin en iyisini yapacağız

Her gün istisnasız kan verdim bazı günler iki üç defa. Damarlarım pelte alacak yer bulamıyorlar. Rabbim dermansız dert vermesin de. Daha beterlerini yaşayanlar da var biliyorum. Hiç kolay değil. Bebelerimiz için hep oksaparını her öğün elimi delmemi filan onlar artık çok basit geliyor ay inan şeker bile gözümde değil artık beterin beteri var. Yani baştan aksak neler neler yaşadık. Rabbim esirgesin sağlıkla mükafatını versin. İlla bir şekilde büyüteceğiz de Allah ın izni ile

Iyi ki burasi var iste dertlesiyoruz elimizden geldigince kimseye kendimizi kanitlamicaz evlat bizim evladimiz onlar bakmicak

Ay kim dikiyor doktorum diksin isterim ben
Yok kızz hıc bındrnkendı dıkmez kı
Ben ne gordum ne duydum tum amelıayt lar da hatta filmlerde bıle öyledir dr kese alır vs son dikişler asıstanlarda oluyor ameliyat hanede veya o gorevı edınende
Ben oyle bılıyorum
Amann kuzu onlar gunde kac kısıye yapıyor ıslem
Tıktık yapıp kaldırıyorlar gırıs cıkıs toplam yarım saat ıste

Yaa demi hergün hergün kolay mi Allah yardimcin olsun valla hersey bebisler icin sonuna geldik sayilir cok sukur hersey guzellikle bitecek ve ahhh dicez o günler neydi

30 tane yaptm yeter sanırm
Rabbım nasıp etsın yavrum ınsallah cok guzeller
Benım ablamın kızı üni okuyor haftada 2 gun calısıyor
Yıne aralarda bosluklarda kulahlar felan hazırlamıs suslu suslu drajeler lokum ıkramlıklar yapmıs bana suprız halende devm edıyormus ablam moral olsun dıe attı
Ama sımdı daha da hassasım baktıkca aglıyorum el kadar bebek kımseyı kabul edemıcem bıcok kısıye de onu ddedık ortalık kotu bem yemı cıktım hastameden son 1 aydır hastanelerde hem covıd hem dogum bebegım mınıcık prematüre
Hatta bemım kendı aıleme de soyledım
Bazıalrı bebek cıksın gıderız felan demıs
Tembıhledım bebek cıkınca allah ızın verırse kayınvalıdemde oldıgumu söylesin herkes dedım
Cunku benımle dogum yapan tanıdıgım 6 gun once bendem sımdı bronsıtten yatıyor bebegı
Gıden gelenler olmus evıne dıger ogluda ana okulunda
Zavallı kadın dıo emzırmeye gıttım hırıltıaı devam edıyor ve aldıgı mama mıktıarı da azalmış
Bazen hayır dıyebılelım kımse cekmez bız cekıyrouz cok zorrr
Hastaneye gelmek ısteyen oldu bız yasak dedık yoksa cıkanlar cıkıyordu odalara yıne
Patndıe gelenelr oldu bız geldık hamgı kat vs
Katta kı saglık calısanalrını tembıhledık gelenler olcak cıkarın dıe yapacak bısey yok
Ne hazırlıklar yaptım bende ama ınsam bı kere cekımce saglık konusunda hıc. Bısey umrunda olmuyor
Keske eskısı gıbı olsaydı covıd olmasaydı bende o sebeple hastaneleerde olmasaydım vs ne hayallar vardı
Ama cok sükür en buyuk hayalımız oldu esımle bırlıkte bı kızımız
Esımın agzından bugumkı zıyaretımızde kızımm kızımm dedıgını duymak bıle mucıze şükürler olsun Rabbıme
Isteyen dileyen el acan herkese nasıp olsun
Herkesın gonlunce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…