2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Herkes uyudu muuuu. Kız tat tuz kalmadı he burda kimsecikler yok. Beni de uyku tutmuyor ve terliyorum niyr terliyorum ben yaa doğurcam mı kiii
Terleme bende de var ya. Normalde %80 nemli havada bile gece terleme nedir bilmeyen ben, karasal iklimin kurulduğunda kan ter içinde uyanıyorum. Hamileliğin son aylarında havale geçirecek kadar sıcaklamak dedikleri şeyi yaşıyoruz sanırım.

Kesinlikle öyle. Hiç yaşamadığım bişeyi yaşıyorum şuanda. Doğalgazı da 2 gün oldu yakalı üşümüyorum anneler gelecek diye mecbur. Ama çok cayır cayır yanmadığı halde ben de uyuyamıyorum terleyip duruyorum. Halbuki uykum da vardı yatağa geçerken. Çok enteresan

Herkes uyudu muuuu. Kız tat tuz kalmadı he burda kimsecikler yok. Beni de uyku tutmuyor ve terliyorum niyr terliyorum ben yaa doğurcam mı kiii
Kız bn normalde de sıcak sevmem ama gece ekstra yanıyorum yakamı bağrımı acıyodum resmen ates basıyor hormonlardan heralde
Annem burda Kaynanam yarın. Eşim almaya gitti. Artık detay konuşmuyoruz burda ya yazmamışım size
Nasıl yazmazsn ben hep buralardaymda kimse yazmıyor diye susuyorm napim

Hadi ya kız kaynanan geliykr diye mi tuttu yoksaşaka bi yana kontrolün ne zamandi bi tahlil versen mi sende
Ay töbee
Cuma kontrol de. P. tesi sağlık ocağında baktırayım Bi krc enz ile safra asitlerine. Ama varsa da hemen çıkmaz ki kanda zaten. Kilya kaçıncı haftasındayken çıkmıştı hatrlıyomusun tam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…