2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben beceremedim ay bana sadece saka su cıkıyor

Valla bilmiyorum ki ama nst sanki pek sevmiyorlar hemen bi tepki verip vurmaya baslıyorlar hafta sonu diye düsünme Allah korusun bisey olsa cagirirlar doktorunu onlar hazırlıklari yapana kadar

Valla bilmiyorum ki ama nst sanki pek sevmiyorlar hemen bi tepki verip vurmaya baslıyorlar hafta sonu diye düsünme Allah korusun bisey olsa cagirirlar doktorunu onlar hazırlıklari yapana kadar
Diğeri uyudu kalbimize indirdi. Bu da asla durmadı sürekli karnım yamuluyor pat pat ses geliyor tipi tipler kişilikleri farklı olacak baya sanırım

Hadi cnm hayırlısı olsun inşallah
Sağlıkla zamanında gelsin inşallah

Şifa olsun bereketli olsun hangi marka aldınız pompayı memnun musun sütün varsa gerçi rahat olur kuzum
Aminnn şimdi annesının ufaktan aglama nobetı tuttu kuzumun anım anımı tutmuyor yaa
Lansinoh marka canım guzel ıse yarıyor hastanedeyken esım aldı

Diğeri uyudu kalbimize indirdi. Bu da asla durmadı sürekli karnım yamuluyor pat pat ses geliyor tipi tipler kişilikleri farklı olacak baya sanırım
Ayy valla korkutuyor yavrucaklar benimde bir kac saattir kalkinca kasıklarm cok agriyor belim agriyor vajene igne batiyor gibi oluyor esimde gelmis dogum sancisi mi diyor yok önceki böyle olmamisti bu cocuk baska diyorum ne bilim ben

Kız benım hastane ısımlerım ılcem cocugumun adı benım adım gecmısım uuuuu yazdık herseyelerı yandıkkı ne yandık
Yaa bende öyle ismim zaten belli,ili,ilçeyi bile yazdım hatta meselğimi bile yazdım ve ilçede ben tekim o alanda

Hatta Şöyle birşey oldu
Ben mesleği paylaşınca buradan bir arkadaş branşlarımı sordu,branşları yazarken düşünmedim ama sonrasında eyvah Dedim kesin yakalandımSonrasında onun yazılarını çok takip etmeye başladım acaba tanıdık mı diye ama çıt yok bende o ara
İlk transferde pozitifi görünce yazdı bana saolsun,tanıdık değildik ama bağlantımız vardı kendisi açıklamak istemez diye yazmadım ismini şimdi,İsterse oda açıklar

Allahım konuşmalara gizlere bak şunlarda sancı ajanlar

Ahahah hadi açıklayayım. O benim

Biz birbirimizi ifşa etmemek şartıyla ekstra başka yerlerden de iletişime geçtik hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…