2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet canım hastanenin benm doktoruma verdiği fiyatmış o. Biz de cok yaptırmak istdik bi sene gecmesi gerekiyor dedler hamile kalırım vs dedm kaldım düşük oldu dur yine kalırım belki yok kalamıyorum vs derken sigorta işi olmadı tüpe de bi anda karar verince kaldıkmı sigortasız

Kızlar Dr.dan geldim çok şükür kızımın boyu kilosu iyi dedi Dr. Bel ağrım için kafası aşağıya dönmus ondan belin ağrıyor normal dedi eğer ağrı cogalirsa magnezyum hapını ikiye çıkar dedi 2 hafta sonra nts ya gireceksin ve doğum tarihini konuşacağız dedi aralığın ilk haftasi net ve doğum tarihi olacak anlicaniz ay bir heyecanlandim yaa

Son düzenleme:
Ayy hadi gözün aydın masallahsana bisey deyim mi ben magnezyumu 2 ye cıkinca rahatladm simdi sabah aksam iciyorum kramp olmuyor sükür bel agrisi da hafifledi daha az oluyor deneyebilirsn hakikaten

Ayy hadi gözün aydın masallahsana bisey deyim mi ben magnezyumu 2 ye cıkinca rahatladm simdi sabah aksam iciyorum kramp olmuyor sükür bel agrisi da hafifledi daha az oluyor deneyebilirsn hakikaten
Yarın iki tane icicem başka birşey veremem dedi cekicez mecbur iki tane hiç değilse hafifletsin ağrıyı bana yeter dayanırım gerisine

Oh maşallah Ayy yavaş yavaş tarihler çıkcak ortaya çook heyecanlıııı

Ödenir bir şekilde ne yapalım vallahi anamız ağladı da işte sonra bir süre sadece çocuğun yediğine bezine harcıcan inşallah

Oyyy maşallahhhh kuzumm ayy hadi bakalımm sırada cinsiyet öğrenme ikili test o bu var inşallah sağlıkla güzel güzel ilerlesin annesiii kocaman olsun inşallah
haftaya ikili test için çağırdı ama ben yaptırmam istemiyorum dedim.testleri istersen yaptırma,kendi kararın dedi ama ense ve burun kalınlığını ölçmem gerek o yüzden haftaya tekrar kontrole gideceğizbundan sonra ayda bir çağırırsa nasıl dayanabilirim bilmiyorum

Ah o aylık kontroller hepimize zaman gecmedi bosver bekledigin o olsun Allah in izniyle öyle böyle geciyor iste zaman

Maşallah elifimizeyaa teker teker günleriniz belli olmaya başlayacak ne güzel,dualarla uğurlayacağız sizi

Git git kuzum test vermek senin tercihin tabi için nasıl rahat etcekse Maalesef dayanıyosun ben ilk başlarda max 3 hafta dayanabiliodum napiim geldim diodum sen de dayanamazsan kendini strese sokmaya gerek yok, bak şimdi bekliyebiliyorum 1 ay ya da ZEYNEPP5555 gibi ikinci doktor bulup on beş gün de bi ona bi ona

Evet agustosa kadar galiba tek doktor gittim 1 ay cok uzun sonra onlar kendilerine ayda bir geldim sandi

Yani bu testler olasılık,risk olsa da tedavisi yapılabilecek bir durum değil,belki bilinçli olarak dünyaya getirmek mantıklı olanı ama ben kendimi biliyorum, o yüzden yaptırmak çok istemedim allahım hayırlı olanı versin
Annemde öyle diyor burada da bir doktora gidersin görmek istersen

Ben de ikili test vermedim kuzum ense kalınlığı ve burun kemiğine baktı ultrasonda sonra genetik test verdim içimiz daha rahat etsin diye tabi ne gelirse Allahtan kabulümüz hepsi ama en azından bilinçli olurum kendimi hazırlarım diye yaptırdım ben açıkçası Doğumda da ne olcağı belli olmaz yani garantisi yok bu durumun herşey Allahtan inşallah sağlıklı eli ayağı düzgün evlatlarımız olsun duamız bu yönde

Cnm hayırlısı olsun inşallah..Allah mükafatanı verecektir bu sıkıntılarının iki tatlı bücürükle
Tabi insan evinden çıkıp doğuma gitmek İster ama sağlık olsun diyelim

Yaa tebrik ederim cnm.
Benimde yakın arkadaşım istiyordu bir kaç aydır korunmuyordu,oda hamile aramızda iki hafta var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…