2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar tesaduf gorudm yazdıkalrınızı bıldıırm gelmemıs bana
Bu gece hastaneye gıttım serum aldım sun gunduz kestırmek ıcın bıraz yatayım dedım yıne ataklarla uyandım bu sefer sabahladım krız eslığınde
Serum sonrası 6.8 arası uyudum ama cok huzursuz gergın kalktım yıne aglamalı felan
Sabah kendımı toparladım bebegıme gıdıcem emzırmeye dıe
Sarılık olmus bırde
Dun hemsıreye dedım ki sag goz altında sarılık var sankı
Yok bız hergun bakıyrouz dedı
Bugun gıttım bebegıme ısık tedavısı
baslamıs lar kafasında bebek bezı gozerı bantlı
Bırde bezını actı hemsıre altındakı bezı temız ama cocugumun poposumda kaka kalıntıları silmeye calıstı kız sonra kremledı pişik olmasın dedı yıkama yapıcam
Dedım yazık degıl mı bu bebege kalmıs yapısmıs
Sonra kafasındkaıelrı cıkardı gozkerındekını ısııgı kapadı bana verdı gozlerı dun cok ödemlıudı ınmıs kılosuda 1880 e düşmüş bu beklenılem bısey sımdıden sonra alırmdedı hemsıre
Emzırmeye calıstım ama cocugumun hali yoktu uyumak ıstıyordu sanırım sarılıktan oda azıcık zorladım hemsure burnunu sık ayak altına pıtpıt vur felan bıraz emdı sonra zorlayamadım gece cok az sagım yapmıştım sırıngaya koydum onunla verdık onu
Gunde 20 ml beslıyormuslar
Bakalım normal kıloya ulasımca cıkar dedıler
Ben bugun dunku dr un yanı psıkıyat rın yazdıgı ılaclara baktım
Bırde exzanecı nı bıtkılsel hap tavsıye ettı uyku hormonunu destekleyıcıymıs cokta pahalı ama aman ıyı olsun sıe aldık kemdı dr uma da sordum sadeve uyku duzemleyıcı dedı
Bende uykuya gecıste problem yasıyorum zaten dedım
Uyku ılacı degıl uuku hormanunu duzenleuıcı dedıler
Bende dr dan da o sekılde onay alınca eve gecmeden gerı dönduk onuda aldık en azındam kımyaaaldan ıyıdır dıe
Yanı kızımsa bende mucadelemıze devam ınsallahh atlatıcaz hep bırlıkte

Insallah sende kızinda cok saglikli.bir sekilde atlatacaksiniz bu sureci kilo vermesi normal biliyosun hepsinde bir kayip oluyor sarilikta oluyor zaten gozlem altinda insallah hayirlisiyla oda toparlanacak sende

Yaaa ne cok sevindim kacinci haftadasiniz simdi masallah size insan ne garip oluyor degil miAllah ım hepimize sag salim kavusmayı nasip etsin insallah
10+2 ayy ellerini oynatışını gördüm ya birde çok hareketliydi bayağı izledim.Tam usgyle bakarken doktora önemli bir telefon geldi sekreter telefonu kulağına tuttu o arada bayağı izledim

10+2 ayy ellerini oynatışını gördüm ya birde çok hareketliydi bayağı izledim.Tam usgyle bakarken doktora önemli bir telefon geldi sekreter telefonu kulağına tuttu o arada bayağı izledim
Cok iyi olmus masallah valla Allah ım tamamına erdirsin insallah

Benimki de üniversite hastanesi özel izinle istisnai durumlar oluyor ama sorumluluk almak istemiyorlar genel olarak, senin için de öyle riske atmak istememiş olabilirler.
Eşin yanında kalamıyor annen evdeki işlerini de halletsin gelsin olmadı yanına sana da moral olur belki.

Insallah sende kızinda cok saglikli.bir sekilde atlatacaksiniz bu sureci kilo vermesi normal biliyosun hepsinde bir kayip oluyor sarilikta oluyor zaten gozlem altinda insallah hayirlisiyla oda toparlanacak sende
Insallah kuzum
Uyku hırmonu duzenleyıcı bıtkısel ılac varmıs melatonina aczanecı onu tavsıye ettı aldık
Bakalım sureklı bıseyelr denenıyor ıllaa bı care bulucaz

Kuzum benim yaaa Allahım sana en güzel doğumu en sağlıklısını nasip etsin inşallah bu kadar korkuların üstüne güneş gibi doğsun aslanların inşallah dualarımız seninle bakk çok az kaldıı o kıyafetlerin içinde görceksin yavruşları

Oyyy maşallahhhh kuzumm ayy hadi bakalımm sırada cinsiyet öğrenme ikili test o bu var inşallah sağlıkla güzel güzel ilerlesin annesiii kocaman olsun inşallah

Ne bileyim işte olmaz demiş sorumlu olan doktor Heyet halinde karar veriyoruz filan işte doğurmadan salmayacaklar belli. Sağlıkla gelsin de kuzular. Eşim gece gidip sabah gelsin daha iyi. Annem şimdi ah vah eder beni daha da kötü yapar. Hem rezil olur bilsem bu kadar kalacağım temizlik şirketi filan bulup odayı temizletirdim ona da izin vermezler de şimdi. Huylanıyorum başa gelen çekiliyor işte. Yavrular iyi olsun da inşallah

Ay amiiin her şey o günleri görmek için hayırlısı ile inşallah Rabbim yardımcımız olsun

Valla sona geldikce insan sabırsızlanıyor artık ya ha korkuyor o bi yandan ama bi taraftan da artık kavusmak istiyor kendi kendine biseyler yapiyoruz iste bakalim zaman ne göstericek
Allahım en sağlıklı zamanda gelmesini nasip etsin kuzum şimdi anneler kayınvalideler falan gelince koşturma stres başlar

Amin canım benim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…